HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  ..............13....162418
2  CEMA/De Vaste Zet  ..........12......12..248
3  Den Haag  ................11..11244
4  Heijmans Excelsior  ......1013............236
5  Van Stigt Thans 2  ......10........12....234
6  Samen Sterk  ......7..........13..220
7  RDC Rijnsburg  ..8........11........22-2
8  IJmuiden  ............910......21-2
9  DC Dordrecht  7............10......21-6
10  Dammend Tilburg 2  ....9..8............20-6
11  Ons Genoegen Utrecht  ..8......7..........20-10
12  Gooi & Eemland  4..9................20-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 01-10-2016     Van Stigt Thans 2  -   Dammend Tilburg 2  
12
-
8
 Ton Burgerhout (1280) - Eddy Budé (1315) 1-13Partij
 Gerrit van Mastrigt (1213) - Kees van Bakel (1139) 2-08Partij
 Hans Lansbergen (1196) - Peter Schellekens (1227) 1-11Partij
 Guido van den Berg (1265) - Ad de Hoon (1199) 1-16Partij
 Waldo Aliar (1287) - Sarah Rijgersberg (1136) 2-07Partij  
 Tiny Mous (1158) - Toby Hage (1342) 1-15Partij
 Peter Lansbergen (1039) - Laura Timmerman (1135) 1-14Partij  
 Henk de Witt (1249) - Theo van den Hoek (1199) 1-110Partij  
 Agita Marterere (1170) - Joeri Hezemans (1237) 1-19Partij
 Kees Romijn (1250) - Toon Dielen (1110) 1-12Partij
   Heijmans Excelsior  -   Samen Sterk  
13
-
7
 Frank Teer (1358) - Martin van der Sluis (1168) 2-02Partij
 Wim van der Kooij (1368) - Richard Treur (1158) 1-110Partij  
 Mari van Ballegooijen (1325) - Ali Fthalla (1237) 2-05Partij
 Andrew Tjon A Ong (1270) - Martin de Jong (1145) 1-16Partij
 Ron Entken (1183) - Jo Fijen (1169) 1-17Partij
 Pieter Wijn (1217) - Wouter Morssink (1166) 0-21Partij
 René van Oosterhout (1126) - Micha van Tol (1206) 0-23Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Bastiaan de Gunst (869) 2-08Partij
 Hein Wilsens (1094) - Remco Krijgsman (968) 2-04Partij  
 Radj Balak (1105) - Louis de Frankrijker (1062) 2-09Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   CEMA/De Vaste Zet  
8
-
12
 Cock van Wijk (1260) - Paul Nitsch (1398) 0-26Partij
 Arne van Mourik (1241) - André Maertzdorf (1148) 2-03Partij
 Toys Sheoratan (1103) - Erwin Heunen (1233) 0-25Partij  
 Auke Zijlstra (1214) - Raphaël Martens (1129) 2-08Partij
 Johan Strous (1134) - Lukasz Kosobudzki (1263) 0-24Partij
 Wim Vlooswijk (1115) - Patrick Casaril (1223) 2-010Partij
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) 0-29Partij
 Gerard Morsink (965) - Pierre Lacroix (1239) 0-21Partij
 Peter Meijler (1144) - Wiel Maertzdorf (1179) 1-12Partij
 Lex van Amerongen (1081) - Tom Swelsen (1116) 1-17Partij
   RDC Rijnsburg  -   IJmuiden  
11
-
9
 Richard Kromhout (1364) - Kees Pippel (1315) 0-2Partij  
 Steven den Hollander (1252) - Stijn Tuytel (1268) 1-1Partij  
 Cor van Dusseldorp (1454) - Cees van der Vlis (1121) 2-0Partij
 Wim Bremmer (1329) - Jesse Bos (1298) 2-0Partij  
 Eric Hogewoning (1169) - Martin van Dijk (1269) 0-2Partij
 Arjen de Mooij (1324) - Willem Winter (1208) 1-1Partij  
 Arie Schoneveld (1066) - Jacqueline Schouten (1105) 1-1Partij
 Richard Meijer (1286) - Conall Sleutel (1048) 1-1Partij  
 Pieter Jan Rijken (1187) - Cees van Duyvenbode  2-0Partij  
 Thomas Wielaard (1263) - Maurice Koopmanschap (940) 1-1Partij  
   DC Dordrecht  -   Dammend Tilburg  
7
-
13
 Bert Baars (914) - Mehmet Yöney (1235) 0-23Partij
 Nico Knoops (1290) - Toine Brouwers (1401) 1-15Partij  
 Arie van de Weteringh Azn. (1364) - Hein De Cokere (1314) 1-110Partij
 Nico Stuurstraat (901) - Yves Vandeberg (1216) 1-17Partij
 Randy Horne (1162) - Jasper Daems (1305) 1-19Partij
 Anton Kosior (1301) - Jim Depaepe (1232) 1-16Partij
 Jan van Oosterhout (844) - Bryan Wollaert (1183) 1-18Partij
 Kees van Dijk (930) - Martijn de Leeuw (1309) 0-21Partij
 Aart de Bruin (966) - Johan Coorevits (931) 1-14Partij
 Lauw Dingemans (913) - Thijs van den Broek (1331) 0-22Partij  
   Gooi & Eemland  -   Den Haag  
9
-
11
 Leo van der Laan (1128) - Piet Lodder (1193) 1-11Partij
 Jelmer Martens (1140) - Berke Yiğittürk (1064) 0-25Partij
 Peter Frans Koops (1129) - Edwin de Jager (1234) 0-23Partij
 Fred van Amersfoort (1012) - Gerard de Groot (1276) 1-16Partij
 Gerhard de Graaf (1134) - Roy Bidesi (1121) 1-19Partij
 Dick Beking (1131) - Frans Teijn (1046) 1-12Partij
 Willem Bor (1019) - Hans Giphart (1175) 2-04Partij
 Erik Maijenburg (1175) - Hein van Dee (1093) 1-18Partij
 Michiel Luiten (1018) - Pertap Malahé (1176) 1-17Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Emre Hageman (823) 1-110Partij