HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  ............11..13..163620
2  Den Haag  ..........11....11..11366
3  Heijmans Excelsior  ....1012......13......3510
4  Van Stigt Thans 2  ....10....12..12......358
5  CEMA/De Vaste Zet  ....8......12....12..344
6  IJmuiden  ............9..1015..338
7  Dammend Tilburg 2  ..9..8............13320
8  RDC Rijnsburg  9......811..........32-4
  Samen Sterk  ....78..........13..32-4
10  DC Dordrecht  79......10..........31-8
11  Ons Genoegen Utrecht  ........85....7....30-20
  Gooi & Eemland  49........7........30-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 15-10-2016     Dammend Tilburg 2  -   Gooi & Eemland  
13
-
7
 Ad de Hoon (1199) - Jelmer Martens (1140) 1-18Partij  
 Joeri Hezemans (1237) - Fred van Amersfoort (1012) 2-01Partij
 Kees van Bakel (1139) - Dick Beking (1131) 1-12Partij
 Harry Verdoolaege (1136) - Leo van der Laan (1128) 1-17Partij
 Theo van den Hoek (1199) - Michiel Luiten (1018) 2-03Partij
 Laura Timmerman (1135) - Walter Thoen (1278) 2-010Partij
 Toon Dielen (1110) - Gerhard de Graaf (1134) 1-15Partij
 Bryan Wollaert (1183) - Cor de Jong (1242) 2-04Partij
 Jacco Sandee (1167) - Erik Maijenburg (1175) 1-19Partij
 Sarah Rijgersberg (1136) - Henk Vogelenzang de Jong (1093) 0-26Partij
   Den Haag  -   DC Dordrecht  
11
-
9
 Hein van Dee (1093) - Anton Kosior (1301) 0-22Partij
 Edwin de Jager (1234) - Jan van Oosterhout (844) 2-03Partij
 Pertap Malahé (1176) - André Droog (1363) 0-24Partij
 Berke Yiğittürk (1064) - Nico Knoops (1290) 2-01Partij
 Frans van Eenennaam (1126) - Simon Rompa (874) 0-210Partij
 Piet Lodder (1193) - Rob van Eijk (1278) 2-05Partij
 Frans Teijn (1046) - Nico Stuurstraat (901) 2-06Partij
 Harry Zandvliet (1070) - Fred Roedolph (1186) 1-18Partij  
 Gerard de Groot (1276) - David Visser (872) 1-19Partij
 Hans Giphart (1175) - Jan van den Hooff (1137) 1-17Partij  
   Dammend Tilburg  -   RDC Rijnsburg  
11
-
9
 Martijn de Leeuw (1309) - Arjen de Mooij (1324) 1-18Partij  
 Jim Depaepe (1232) - Richard Meijer (1286) 0-210Partij  
 Mehmet Yöney (1235) - Wim Bremmer (1329) 0-24Partij  
 Eddy Budé (1315) - Pieter Jan Rijken (1187) 2-07Partij  
 Jasper Daems (1305) - Laura Andriessen (1036) 2-09Partij
 Hein De Cokere (1314) - Cor van Dusseldorp (1454) 1-16Partij
 Thijs van den Broek (1331) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1005) 2-05Partij  
 Toine Brouwers (1401) - Richard Kromhout (1364) 0-22Partij  
 Kevin Machtelinck (1385) - Arie Schoneveld (1066) 2-04Partij
 Yves Vandeberg (1216) - Steven den Hollander (1252) 1-11Partij  
   IJmuiden  -   Ons Genoegen Utrecht  
15
-
5
 Willem Winter (1208) - Auke Zijlstra (1214) 1-16Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Arne van Mourik (1241) 0-25Partij
 Jesse Bos (1298) - Alfons Ottink (1297) 2-09Partij
 Kees Pippel (1315) - Wim Vlooswijk (1115) 2-02Partij
 Stijn Tuytel (1268) - Cock van Wijk (1260) 2-01Partij
 Martin van Dijk (1269) - Johan Strous (1134) 2-07Partij
 Conall Sleutel (1048) - Gerard Morsink (965) 2-03Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Toys Sheoratan (1103) 2-010Partij
 Maurice Koopmanschap (940) - Peter Meijler (1144) 1-14Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Ruud Klaarenbeek (1082) 1-18Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Pierre Lacroix (1239) - Darja Fedorovich (1306) 1-19Partij
 Paul Nitsch (1398) - Frank Teer (1358) 1-12Partij
 Dieter van Gortel (1007) - Wim van der Kooij (1368) 1-13Partij
 Patrick Casaril (1223) - Olga Fedorovich (1322) 0-27Partij
 Genadij Shapiro (1219) - Adri Vermeulen (1232) 1-16Partij
 Tom Swelsen (1116) - Harry Kolk (1263) 0-21Partij
 Erwin Heunen (1233) - Andrew Tjon A Ong (1270) 2-05Partij  
 Wiel Maertzdorf (1179) - Mari van Ballegooijen (1325) 0-210Partij
 Martijn van Gortel (1221) - Pieter Wijn (1217) 1-14Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) - Ron Entken (1183) 1-18Partij
   Samen Sterk  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Ali Fthalla (1237) - Ton Burgerhout (1280) 2-01Partij
 Martijn van der Klis (1262) - Guido van den Berg (1265) 1-18Partij
 Martin van der Sluis (1168) - Gerrit van Mastrigt (1213) 0-23Partij
 Ruud de Kooter (1170) - Hans Lansbergen (1196) 1-19Partij
 Martien Out (1164) - Waldo Aliar (1287) 1-15Partij
 Martin de Jong (1145) - Henk de Witt (1249) 1-110Partij
 Micha van Tol (1206) - Tiny Mous (1158) 0-27Partij
 Jo Fijen (1169) - Agita Marterere (1170) 1-16Partij
 Wouter Morssink (1166) - Kees Romijn (1250) 1-12Partij
 Cees de Gelder (1107) - Juan Camelia (1220) 0-24Partij