HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  ......11........1613164832
2  Heijmans Excelsior  ..10....12..1313......4716
3  Van Stigt Thans 2  ..10....1112..12......4710
4  Den Haag  ......5..11....1111..46-4
5  RDC Rijnsburg  9....158..11........446
6  CEMA/De Vaste Zet  ..89..12..........12442
  Dammend Tilburg 2  ....89......1113....442
8  IJmuiden  ..7....9........1015432
9  Samen Sterk  ..78......9......1342-6
10  Gooi & Eemland  4....9....7....13..42-14
11  DC Dordrecht  7....9......10..7..41-14
12  Ons Genoegen Utrecht  4........8..57....40-32

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 4
za 29-10-2016     Samen Sterk  -   Dammend Tilburg 2  
9
-
11
 Ruud de Kooter (1170) - Eddy Budé (1315) 1-12Partij
 Wouter Morssink (1166) - Ad de Hoon (1199) 1-15Partij  
 Jo Fijen (1169) - Laura Timmerman (1135) 0-210Partij  
 Micha van Tol (1206) - Joeri Hezemans (1237) 2-08Partij
 Martin de Jong (1145) - Harry Verdoolaege (1136) 2-03Partij  
 Raymond van Es (1101) - Peter Schellekens (1227) 0-29Partij  
 Ali Fthalla (1237) - Toine Vermeer (1171) 1-11Partij  
 Martin van der Sluis (1168) - Theo van den Hoek (1199) 0-24Partij  
 Richard Treur (1158) - Kees van Bakel (1139) 1-17Partij  
 Martien Out (1164) - Frits van Tilborg (1064) 1-16Partij
   Van Stigt Thans 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Waldo Aliar (1287) - Tom Swelsen (1116) 1-14Partij
 Tiny Mous (1158) - Martin van der Hout (1058) 1-13Partij
 Hans Lansbergen (1196) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) 0-28Partij
 Guido van den Berg (1265) - Damian Reszka (1285) 2-01R
 Henk de Witt (1249) - Patrick Casaril (1223) 1-19Partij  
 Juan Camelia (1220) - Pierre Lacroix (1239) 1-12Partij
 Ton Burgerhout (1280) - Raphaël Martens (1129) 1-17Partij  
 Kees Romijn (1250) - Paul Nitsch (1398) 1-16Partij
 Agita Marterere (1170) - Erwin Heunen (1233) 1-110Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1375) - Wiel Maertzdorf (1179) 2-05Partij
   Heijmans Excelsior  -   IJmuiden  
13
-
7
 Wim van der Kooij (1368) - Willem Winter (1208) 2-05Partij
 Harry Kolk (1263) - Kees Pippel (1315) 1-12Partij
 Mari van Ballegooijen (1325) - Jesse Bos (1298) 0-23Partij
 Pieter Wijn (1217) - Martin van Dijk (1269) 2-09Partij
 Frank Teer (1358) - Stijn Tuytel (1268) 1-16Partij
 Ron Entken (1183) - Cees van der Vlis (1121) 0-21Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Cees van Duyvenbode  2-07Partij
 Andrew Tjon A Ong (1270) - Maurice Koopmanschap (940) 2-010Partij
 René van Oosterhout (1126) - Harry van der Vossen (1053) 1-18Partij
 Hein Wilsens (1094) - Jacqueline Schouten (1105) 2-04Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Dammend Tilburg  
4
-
16
 Cock van Wijk (1260) - Martijn de Leeuw (1309) 2-06Partij
 Arne van Mourik (1241) - Sebastien Duplouy (1235) 0-28Partij
 Auke Zijlstra (1214) - Yves Vandeberg (1216) 1-13Partij
 Wim Vlooswijk (1115) - Jim Depaepe (1232) 0-21Partij
 Toys Sheoratan (1103) - Bryan Wollaert (1183) 0-210Partij
 Johan Strous (1134) - Johan Coorevits (931) 0-24Partij
 Peter Meijler (1144) - Toine Brouwers (1401) 0-25Partij
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Mehmet Yöney (1235) 1-17Partij
 Gerard Morsink (965) - Thijs van den Broek (1331) 0-22Partij
 Peter Kolkman (986) - Jasper Daems (1305) 0-29Partij
   RDC Rijnsburg  -   Den Haag  
15
-
5
 Arjen de Mooij (1324) - Edwin de Jager (1234) 2-09Partij  
 Richard Kromhout (1364) - Herman Vroom (1076) 2-01Partij  
 Richard Meijer (1286) - Piet Lodder (1193) 2-03Partij  
 Steven den Hollander (1252) - Frans van Eenennaam (1126) 2-02Partij  
 Wim Bremmer (1329) - Pertap Malahé (1176) 0-24Partij  
 Thomas Wielaard (1263) - Frans Teijn (1046) 2-06Partij  
 Pieter Jan Rijken (1187) - Hans Giphart (1175) 1-17Partij  
 Eric Hogewoning (1169) - Bas Baksoellah (1055) 2-010Partij
 Casper Vroegop (1012) - Hein van Dee (1093) 1-18Partij
 Arie Schoneveld (1066) - Roy Bidesi (1121) 1-15Partij  
   DC Dordrecht  -   Gooi & Eemland  
7
-
13
 Jan van den Hooff (1137) - Fred van Amersfoort (1012) 1-11Partij
 Rob van Eijk (1278) - Eric van Dusseldorp (1344) 1-12Partij  
 Nico Knoops (1290) - Erik Maijenburg (1175) 1-16Partij
 André Droog (1363) - Gerhard de Graaf (1134) 1-17Partij  
 Anton Kosior (1301) - Cor de Jong (1242) 1-19Partij  
 David Visser (872) - Peter Frans Koops (1129) 0-24Partij  
 Fred Roedolph (1186) - Walter Thoen (1278) 1-110Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1364) - Dick Beking (1131) 1-13Partij  
 Randy Horne (1162) - Jelmer Martens (1140) 0-25Partij  
 Simon Rompa (874) - Leo van der Laan (1128) 0-28Partij