HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  12....11........16131651036
2  Heijmans Excelsior  810....12..1313......5712
3  Van Stigt Thans 2  ..10....1112912......578
4  Den Haag  ......5..11....11111057-4
5  RDC Rijnsburg  9....158..11..14....5614
6  CEMA/De Vaste Zet  ..89..12....13....12568
7  Dammend Tilburg 2  ....89......111312..566
8  IJmuiden  ..711..9........1015554
9  Samen Sterk  ..78....79......1352-12
10  Gooi & Eemland  4....96..7....13..52-22
11  DC Dordrecht  7....9....810..7..51-18
12  Ons Genoegen Utrecht  4....10..8..57....51-32

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 5
za 12-11-2016     Dammend Tilburg 2  -   DC Dordrecht  
12
-
8
 Kees van Bakel (1139) - André Droog (1363) 1-15Partij  
 Bryan Wollaert (1183) - Rob van Eijk (1278) 1-18Partij
 Toine Vermeer (1171) - Jan van Oosterhout (844) 2-02Partij
 Theo van den Hoek (1199) - Bert Baars (914) 2-04Partij
 Ad de Hoon (1199) - Anton Kosior (1301) 0-21Partij  
 Harry Verdoolaege (1136) - Jan van den Hooff (1137) 1-13Partij
 Karlijn Overes (1173) - Simon Rompa (874) 2-010Partij  
 Joeri Hezemans (1237) - Arie van de Weteringh Azn. (1364) 1-16Partij
 Toon Dielen (1110) - Nico Stuurstraat (901) 0-27Partij  
 Sarah Rijgersberg (1136) - Kees van Dijk (930) 2-09Partij  
   Gooi & Eemland  -   RDC Rijnsburg  
6
-
14
 Jelmer Martens (1140) - Cor van Dusseldorp (1454) 1-18Partij
 Walter Thoen (1278) - Thomas Wielaard (1263) 0-26Partij
 Fred van Amersfoort (1012) - Pieter Jan Rijken (1187) 1-13Partij  
 Gerhard de Graaf (1134) - Richard Kromhout (1364) 0-21Partij
 Cor de Jong (1242) - Wim Bremmer (1329) 1-110
 Eric van Dusseldorp (1344) - Arjen de Mooij (1324) 0-24Partij  
 Dick Beking (1131) - Richard Meijer (1286) 1-12Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1093) - Steven den Hollander (1252) 0-27Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Arie Schoneveld (1066) 1-19Partij
 Bert Roest (982) - Eric Hogewoning (1169) 1-15Partij
   Den Haag  -   Ons Genoegen Utrecht  
10
-
10
 Berke Yiğittürk (1064) - Wouter van Beek (1246) 1-18Partij
 Pertap Malahé (1176) - Johan Strous (1134) 0-210Partij
 Edwin de Jager (1234) - Wim Vlooswijk (1115) 1-13Partij
 Gerard de Groot (1276) - Cock van Wijk (1260) 2-05Partij
 Frans Teijn (1046) - Auke Zijlstra (1214) 1-14Partij
 Frans van Eenennaam (1126) - Ruud Klaarenbeek (1082) 1-19Partij
 Piet Lodder (1193) - Toys Sheoratan (1103) 2-07Partij
 Roy Bidesi (1121) - Gerard Morsink (965) 1-11Partij
 Hans Giphart (1175) - Arne van Mourik (1241) 0-22Partij
 Hein van Dee (1093) - Peter Meijler (1144) 1-16Partij
   Dammend Tilburg  -   Heijmans Excelsior  
12
-
8
 Eddy Budé (1315) - Andrew Tjon A Ong (1270) 0-22Partij
 Thijs van den Broek (1331) - Wim van der Kooij (1368) 1-13Partij
 Martijn de Leeuw (1309) - Olga Fedorovich (1322) 1-16Partij
 Toine Brouwers (1401) - Adri Vermeulen (1232) 2-09Partij
 Yves Vandeberg (1216) - Pieter Wijn (1217) 1-11Partij
 Jasper Daems (1305) - Mari van Ballegooijen (1325) 1-110Partij
 Jim Depaepe (1232) - Frank Teer (1358) 0-27Partij
 Kevin Machtelinck (1385) - Ron Entken (1183) 2-04Partij
 Toby Hage (1342) - Harry Kolk (1263) 2-05Partij
 Wil van den Braak (1341) - René van Oosterhout (1126) 2-08Partij
   IJmuiden  -   Van Stigt Thans 2  
11
-
9
 Willem Winter (1208) - Geert Prinsen (1314) 1-15Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Ton Burgerhout (1280) 0-24Partij
 Conall Sleutel (1048) - Waldo Aliar (1287) 0-210Partij
 Kees Pippel (1315) - Guido van den Berg (1265) 2-02Partij
 Stijn Tuytel (1268) - Tiny Mous (1158) 2-08Partij
 Martin van Dijk (1269) - Kees Romijn (1250) 1-13Partij
 Jesse Bos (1298) - Agita Marterere (1170) 1-16Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Henk de Witt (1249) 2-01Partij
 Maurice Koopmanschap (940) - Gerrit van Mastrigt (1213) 0-27Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Leo Mous (1036) 2-09Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Samen Sterk  
13
-
7
 Wiel Maertzdorf (1179) - Martijn van der Klis (1262) 1-16Partij
 André Maertzdorf (1148) - Ali Fthalla (1237) 1-11Partij
 Patrick Casaril (1223) - Micha van Tol (1206) 1-19Partij
 Damian Reszka (1285) - Ruud de Kooter (1170) 1-18Partij
 Erwin Heunen (1233) - Wouter Morssink (1166) 2-02Partij
 Raphaël Martens (1129) - Jo Fijen (1169) 0-210Partij
 Tom Swelsen (1116) - Richard Treur (1158) 2-07Partij
 Pierre Lacroix (1239) - Martin de Jong (1145) 1-15Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) - Thomas van der Klis (1004) 2-04Partij
 Paul Nitsch (1398) - Herk Vis (938) 2-03Partij