HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  1211..13........16161361242
2  Heijmans Excelsior  8..12101613..13......6924
3  RDC Rijnsburg  9..8..1511......14166826
4  CEMA/De Vaste Zet  ..8129....121312....6812
5  Van Stigt Thans 2  710..11..91212......672
6  Den Haag  ..45......11..10111167-16
7  IJmuiden  ..79..11....1015..10664
8  Dammend Tilburg 2  ......889..11..1312662
9  Samen Sterk  ..7..78..10913....63-12
10  Ons Genoegen Utrecht  4....8..105..711..63-30
11  Gooi & Eemland  4..6....9..7..91362-24
12  DC Dordrecht  7..4....9108....761-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 26-11-2016     CEMA/De Vaste Zet  -   Dammend Tilburg 2  
12
-
8
 Erwin Heunen (1233) - Theo van den Hoek (1199) 1-110Partij  
 Raphaël Martens (1129) - Luud Ector (1027) 1-12Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) - Joeri Hezemans (1237) 1-16Partij
 Genadij Shapiro (1219) - Toine Vermeer (1171) 1-11Partij
 Pierre Lacroix (1239) - Jacco Sandee (1167) 2-05Partij
 Patrick Casaril (1223) - Ad de Hoon (1199) 1-19Partij
 Dieter van Gortel (1007) - Kees van Bakel (1139) 1-13Partij
 Wiel Maertzdorf (1179) - Sarah Rijgersberg (1136) 2-04Partij  
 Tom Swelsen (1116) - Harry Verdoolaege (1136) 1-17Partij
 Martijn van Gortel (1221) - Toon Dielen (1110) 1-18Partij
   Samen Sterk  -   IJmuiden  
10
-
10
 Wouter Morssink (1166) - Stijn Tuytel (1268) 1-14Partij
 Richard Treur (1158) - Martin van Dijk (1269) 0-26Partij
 Micha van Tol (1206) - Jesse Bos (1298) 1-19Partij
 Ali Fthalla (1237) - Kees Pippel (1315) 1-13Partij
 Johannes Postma (1195) - Willem Winter (1208) 1-11Partij
 Ruud de Kooter (1170) - Cees van der Vlis (1121) 1-15Partij
 Martien Out (1164) - Conall Sleutel (1048) 0-210Partij
 Jo Fijen (1169) - Jacqueline Schouten (1105) 1-17Partij
 Martin van der Sluis (1168) - Harry van der Vossen (1053) 2-08Partij
 Martin de Jong (1145) - Maurice Koopmanschap (940) 2-02Partij  
   Van Stigt Thans 2  -   Dammend Tilburg  
7
-
13
 Ton Burgerhout (1280) - Mehmet Yöney (1235) 1-18Partij
 Guido van den Berg (1265) - Eddy Budé (1315) 1-13Partij
 Rob van den Bos (1021) - Jim Depaepe (1232) 1-110Partij  
 Waldo Aliar (1287) - Yves Vandeberg (1216) 1-11Partij
 Hans Lansbergen (1196) - Wil van den Braak (1341) 0-22Partij
 Tiny Mous (1158) - Martijn de Leeuw (1309) 0-29Partij
 Kees Romijn (1250) - Toby Hage (1342) 1-15Partij  
 Henk de Witt (1249) - Toine Brouwers (1401) 0-26Partij
 Agita Marterere (1170) - Thijs van den Broek (1331) 1-17Partij
 Gerrit van Mastrigt (1213) - Jasper Daems (1305) 1-14Partij
   Heijmans Excelsior  -   Den Haag  
16
-
4
 Harry Kolk (1263) - Gerard de Groot (1276) 1-12Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Herman Vroom (1076) 2-04Partij
 Wim van der Kooij (1368) - Berke Yiğittürk (1064) 2-010Partij  
 Pieter Wijn (1217) - Frans Teijn (1046) 1-19Partij
 Mari van Ballegooijen (1325) - Roy Bidesi (1121) 1-16Partij
 Frank Teer (1358) - Harry Zandvliet (1070) 2-05Partij  
 Hein Wilsens (1094) - Edwin de Jager (1234) 1-13Partij  
 Karen van Lith (1167) - Hans Giphart (1175) 2-07Partij
 René van Oosterhout (1126) - Jan Kok (1195) 2-01Partij
 Andrew Tjon A Ong (1270) - Emre Hageman (823) 2-08Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Gooi & Eemland  
11
-
9
 Auke Zijlstra (1214) - Walter Thoen (1278) 1-12Partij
 Johan Strous (1134) - Jelmer Martens (1140) 2-08Partij
 Alfons Ottink (1297) - Eric van Dusseldorp (1344) 1-15Partij
 Wim Vlooswijk (1115) - Dick Beking (1131) 1-16Partij
 Cock van Wijk (1260) - Fred van Amersfoort (1012) 2-010Partij
 Arne van Mourik (1241) - Leo van der Laan (1128) 1-19Partij
 Peter Meijler (1144) - Gerard van Mourik (1235) 0-27Partij
 Wouter van Beek (1246) - Bert Roest (982) 2-01Partij
 Toys Sheoratan (1103) - Cor de Jong (1242) 0-24Partij
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Gerhard de Graaf (1134) 1-13Partij
   RDC Rijnsburg  -   DC Dordrecht  
16
-
4
 Richard Kromhout (1364) - Jan van den Hooff (1137) 2-06Partij  
 Cor van Dusseldorp (1454) - Rob van Eijk (1278) 2-010Partij
 Steven den Hollander (1252) - Nico Knoops (1290) 1-12Partij
 Arjen de Mooij (1324) - Randy Horne (1162) 2-04Partij  
 Richard Meijer (1286) - Anton Kosior (1301) 1-19Partij
 Arie Schoneveld (1066) - Nico Stuurstraat (901) 1-17Partij
 Wim Bremmer (1329) - Simon Rompa (874) 2-03Partij
 Eric Hogewoning (1169) - Fred Roedolph (1186) 1-18Partij  
 Thomas Wielaard (1263) - David Visser (872) 2-05Partij
 Pieter Jan Rijken (1187) - Lauw Dingemans (913) 2-01Partij