HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  11121013......1416161381550
2  RDC Rijnsburg  9..8..111517..15141681250
3  Heijmans Excelsior  8..12101316..13..81781134
4  CEMA/De Vaste Zet  10128910..121312....81012
  Van Stigt Thans 2  7..10119101212..15..81012
6  IJmuiden  ..971011..141015..108912
7  Den Haag  ..54..10..11810111188-20
8  Dammend Tilburg 2  ..3..886911..131286-20
9  Samen Sterk  6..7781012913....85-16
10  Ons Genoegen Utrecht  45..8..510..7111185-38
11  Gooi & Eemland  4612..5..97..91384-30
12  DC Dordrecht  743....1098..9781-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 07-01-2017     Samen Sterk  -   Den Haag  
12
-
8
 Jo Fijen (1169) - Edwin de Jager (1234) 1-11Partij
 Martin de Jong (1145) - Piet Lodder (1193) 1-18Partij
 Johannes Postma (1195) - Berke Yiğittürk (1064) 1-14Partij
 Raymond van Es (1101) - Frans van Eenennaam (1126) 2-06Partij  
 Martien Out (1164) - Frans Teijn (1046) 1-15Partij
 Martijn van der Klis (1262) - Pertap Malahé (1176) 2-010Partij
 Ali Fthalla (1237) - Hein van Dee (1093) 2-02Partij
 Martin van der Sluis (1168) - Emre Hageman (823) 2-09Partij
 Micha van Tol (1206) - Hans Giphart (1175) 0-23Partij
 Ruud de Kooter (1170) - Gerard de Groot (1276) 0-27Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Gooi & Eemland  
15
-
5
 Geert Prinsen (1314) - niet opgekomen  2-01R
 Ton Burgerhout (1280) - niet opgekomen  2-02R
 Guido van den Berg (1265) - Eric van Dusseldorp (1344) 2-010Partij  
 Tiny Mous (1158) - Jelmer Martens (1140) 0-23Partij  
 Juan Camelia (1220) - Fred van Amersfoort (1012) 2-07Partij
 Gerrit van Mastrigt (1213) - Dick Beking (1131) 1-14Partij
 Hans Lansbergen (1196) - Kennedy Krishnadath (956) 2-08Partij
 Agita Marterere (1170) - Leo van der Laan (1128) 0-29Partij
 Kees Romijn (1250) - Erik Maijenburg (1175) 2-05Partij
 Henk de Witt (1249) - Willem Bor (1019) 2-06Partij
   Heijmans Excelsior  -   DC Dordrecht  
17
-
3
 Olga Fedorovich (1322) - Rob van Eijk (1278) 2-05Partij  
 Frank Teer (1358) - Lauw Dingemans (913) 2-02Partij
 Andrew Tjon A Ong (1270) - Simon Rompa (874) 2-01Partij
 Wim van der Kooij (1368) - Bert Baars (914) 2-03Partij
 Mari van Ballegooijen (1325) - Nico Knoops (1290) 1-18Partij
 Karen van Lith (1167) - Job Arts (1230) 1-19Partij  
 Pieter Wijn (1217) - Anton Kosior (1301) 1-11Partij
 Darja Fedorovich (1306) - Fred Roedolph (1186) 2-04Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Jan van den Hooff (1137) 2-07Partij
 René van Oosterhout (1126) - Joop Roedolph (1156) 2-06Partij  
   Ons Genoegen Utrecht  -   RDC Rijnsburg  
5
-
15
 Wouter van Beek (1246) - Cor van Dusseldorp (1454) 1-110Partij  
 Arne van Mourik (1241) - Richard Meijer (1286) 1-19Partij
 Cock van Wijk (1260) - Arjen de Mooij (1324) 0-28Partij  
 Auke Zijlstra (1214) - Richard Kromhout (1364) 0-22Partij
 Dick de Boer (928) - Steven den Hollander (1252) 0-23Partij  
 Toys Sheoratan (1103) - Wim Bremmer (1329) 0-21Partij
 Ruud Klaarenbeek (1082) - Pieter Jan Rijken (1187) 0-25Partij  
 Gerard Morsink (965) - Eric Hogewoning (1169) 1-17Partij
 Peter Meijler (1144) - Casper Vroegop (1012) 2-06Partij
 Peter Kolkman (986) - Arie Schoneveld (1066) 0-24Partij
za 14-01-2017     IJmuiden  -   Dammend Tilburg 2  
14
-
6
 Jesse Bos (1298) - Joeri Hezemans (1237) 2-05Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Kees van Bakel (1139) 2-07Partij
 Stijn Tuytel (1268) - Toine Vermeer (1171) 2-02Partij
 Kees Pippel (1315) - Toby Hage (1342) 2-01Partij
 Conall Sleutel (1048) - Wil van den Braak (1341) 0-210Partij
 Willem Winter (1208) - Sarah Rijgersberg (1136) 1-14Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Ad de Hoon (1199) 1-16Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Theo van den Hoek (1199) 1-19Partij  
 Martin van Dijk (1269) - Harry Verdoolaege (1136) 1-18Partij  
 Cees van Duyvenbode  - Toon Dielen (1110) 2-03Partij  
za 11-02-2017     CEMA/De Vaste Zet  -   Dammend Tilburg  
10
-
10
 Lukasz Kosobudzki (1263) - Jasper Daems (1305) 1-12Partij
 Damian Reszka (1285) - Peter Schellekens (1227) 1-13Partij
 Raphaël Martens (1129) - Thijs van den Broek (1331) 1-11Partij
 Patrick Casaril (1223) - Bryan Wollaert (1183) 1-19Partij  
 Pierre Lacroix (1239) - Martijn de Leeuw (1309) 1-15Partij
 Genadij Shapiro (1219) - Mehmet Yöney (1235) 1-18Partij
 Tom Swelsen (1116) - Toine Brouwers (1401) 0-24Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) - Karlijn Overes (1173) 1-17Partij
 Erwin Heunen (1233) - Jacco Sandee (1167) 2-010Partij
 Wiel Maertzdorf (1179) - Yves Vandeberg (1216) 1-16Partij