HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ..12....1311....15..1151024
2  Constant Charlois  ......15..10101112....5816
3  Heijmans Excelsior  8..12....9....1314..5612
4  IJmuiden  ....8..11912......11562
5  Zaanstreek  ..5........129..111256-2
6  SNA  7....9......131011..550
  CEMA/De Vaste Zet  9101111........9....550
8  Dammend Tilburg 2  ..10..88....11..11..55-4
9  DV VBI Huissen 2  ..9....117..9....1354-2
10  Samen Sterk  587....1011........53-18
11  Lent  ....6..99..9....1352-8
12  Den Haag  9....98......7..750-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 25-11-2017     DV VBI Huissen 2  -   Constant Charlois  
9
-
11
 Theo Berends (1226) - Pim Arts (1231) 2-05Partij
 Marcel Janssen (1291) - Jaap Riesenkamp (1201) 2-03Partij
 Gerard Boogaars (1006) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-29Partij
 Emiel Leijser (1254) - Wim Verschoor (1144) 0-27Partij
 Willem Hoek (1253) - Leopold Sekongo (1351) 0-28Partij
 Geert Berends (1278) - Radjes Balkaran (1239) 1-16Partij
 Jo Weijman (1151) - Radjinder Jharap (1128) 1-12Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Harry Kolk (1250) 1-11Partij
 Martijn Weijers (987) - Patrick Stork (1257) 1-110Partij
 Rob Schrooten (1179) - Eduard Autar (1364) 1-14Partij
   Lent  -   Zaanstreek  
9
-
11
 Marco van Bronswijk (1223) - Joop Wind (1084) 1-13Partij
 Joop Geurts (1201) - Paul Teer (1167) 0-28Partij
 Willem van den Berg (1132) - Paul Sier (1313) 1-15Partij
 Eep van Manen (1166) - Ruud Groot (1124) 1-19Partij
 Chris Roeleven (1201) - Ramon Sakidin (1197) 0-26Partij
 Gert van Willigen (1225) - Jan de Ruiter (1190) 2-010Partij
 Maarten Nas (1304) - Wout Rijs (1154) 1-12Partij
 Jan Jacobs (1169) - Dick Vermeulen (1103) 2-07Partij
 Rob Everts (1015) - Losseni Savané (1208) 0-24Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Ruud Holkamp (1147) 1-11Partij
   IJmuiden  -   Dammend Tilburg 2  
12
-
8
 Kees Pippel (1327) - Ad de Hoon (1201) 2-05Partij
 Jesse Bos (1305) - Bryan Wollaert (1216) 2-04Partij
 Conall Sleutel (1061) - Laura Timmerman (1178) 1-18Partij
 Cees van Duyvenbode  - Theo van den Hoek (1184) 0-22Partij
 Willem Winter (1200) - Wil van den Braak (1357) 2-06Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Toine Vermeer (1172) 1-110Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Harry Verdoolaege (1127) 0-23Partij
 Martin van Dijk (1256) - Sarah Rijgersberg (1124) 2-09Partij
 Koos de Vries (1005) - Toon Dielen (1103) 1-17Partij
 Albert Roelofs  - Kees van Bakel (1137) 1-11Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Den Haag  
11
-
9
 Christian Niami (1461) - Gerard de Groot (1288) 1-110Partij
 Kees Romijn (1260) - Berke Yiğittürk (1110) 0-21Partij
 Peter van der Stap (1300) - Hans den Engelsman  1-15Partij
 Edwin de Jager (1230) - Emre Hageman (1010) 0-24Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Herman Vroom (1099) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1305) - Nico Leemberg (1056) 2-07Partij
 Geert Prinsen (1312) - Roy Bidesi (1104) 1-18Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Frans Teijn (1070) 1-16Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Frans van Eenennaam (1100) 2-03Partij
 Guido van den Berg (1267) - Hein van Dee (1085) 2-02Partij
   Samen Sterk  -   SNA  
10
-
10
 Martin van der Sluis (1178) - Erik van Kampen (1187) 1-13Partij
 Wouter Morssink (1174) - niet opgekomen  2-01R
 Raymond van Es (1102) - Vitalia Doumesh (1237) 0-25Partij
 Micha van Tol (1206) - Raymond Koopmanschap (1221) 1-18Partij
 Jo Fijen (1170) - Dave Bleeker (1196) 1-17Partij
 Richard Treur (1159) - Roy Coster (1108) 1-19Partij
 Ali Fthalla (1240) - Guido Verhagen (1265) 2-04Partij
 Ruud de Kooter (1175) - Ivo de Jong (1363) 0-22Partij
 Martin de Jong (1151) - Jan Groeneweg (1136) 1-16Partij
 Martien Out (1156) - René Emmaneel (1050) 1-110Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Heijmans Excelsior  
11
-
9
 Raphaël Martens (1101) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-13Partij
 Dieter van Gortel (1017) - Ron Entken (1170) 1-14Partij
 Marta Bankowska (1178) - Gijs voor de Poorte (1098) 1-17Partij
 Patrick Casaril (1219) - Soender Kalpoe (1105) 1-11Partij
 André Maertzdorf (1161) - René van Oosterhout (1173) 1-18Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Frank Teer (1347) 1-16Partij
 Paul Nitsch (1396) - Andrew Tjon A Ong (1265) 1-12Partij
 Erwin Heunen (1254) - Adri Vermeulen (1235) 1-15Partij
 Lukasz Kosobudzki (1269) - Pieter Wijn (1236) 1-110Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Hein Wilsens (1107) 2-09Partij