HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  12....1113..11....151161226
2  Heijmans Excelsior  811129........1413..6814
  Constant Charlois  ..9..10..151011..12..6814
4  IJmuiden  ..8..9111212......11686
5  CEMA/De Vaste Zet  911101110........9..660
  SNA  7....910....131110..660
7  Zaanstreek  ....58....12911..1266-6
8  Dammend Tilburg 2  9..108....81111....65-6
9  DV VBI Huissen 2  ....9....71199..1364-4
10  Lent  ..6......99911..1364-6
11  Samen Sterk  578..1110........963-20
12  Den Haag  9....9....8..771162-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 09-12-2017     Constant Charlois  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 Harry Kolk (1250) - Frank Teer (1347) 0-210Partij
 Eduard Autar (1364) - Ron Entken (1170) 2-06Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Pieter Wijn (1236) 1-11Partij
 Jaap Riesenkamp (1201) - Soender Kalpoe (1105) 1-12Partij
 Wim Verschoor (1144) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-23Partij
 Juan Camelia (1229) - René van Oosterhout (1173) 2-08Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Adri Vermeulen (1235) 0-25Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Hein Wilsens (1107) 1-14Partij
 Pim Arts (1231) - Radj Balak (1110) 1-19Partij
 Patrick Stork (1257) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-17Partij
   SNA  -   CEMA/De Vaste Zet  
10
-
10
 Mitchel Mensinga (1220) - Pierre Lacroix (1238) 2-07Partij
 Dave Bleeker (1196) - Paul Nitsch (1396) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Erwin Heunen (1254) 0-210Partij
 Guido Verhagen (1265) - Lukasz Kosobudzki (1269) 0-24Partij
 Vitalia Doumesh (1237) - Martijn van Gortel (1244) 2-09Partij
 Raymond Koopmanschap (1221) - Raphaël Martens (1101) 1-15Partij
 Steven Wijker (1392) - Wiel Maertzdorf (1188) 2-08Partij
 Erik van Kampen (1187) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 0-26Partij
 Ivo de Jong (1363) - Dieter van Gortel (1017) 2-02Partij
 Frans Groot (876) - André Maertzdorf (1161) 0-21Partij
   Den Haag  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Frans van Eenennaam (1100) - Ronald van Egmond (1292) 0-24Partij
 Hans den Engelsman  - Jo Fijen (1170) 2-03Partij
 Berke Yiğittürk (1110) - Wouter Morssink (1174) 2-05Partij
 Hein van Dee (1085) - Martin de Jong (1151) 1-110Partij
 Gerard de Groot (1288) - Martien Out (1156) 1-18Partij
 Roy Bidesi (1104) - Richard Treur (1159) 0-26Partij
 Pertap Malahé (1166) - Raymond van Es (1102) 2-09Partij
 Emre Hageman (1010) - Johannes Postma (1193) 2-01Partij
 Frans Teijn (1070) - Martin van der Sluis (1178) 1-12Partij
 Herman Vroom (1099) - Micha van Tol (1206) 0-27Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Van Stigt Thans 2  
9
-
11
 Toby Hage (1304) - Edwin de Jager (1230) 1-11Partij
 Toine Vermeer (1172) - Peter van der Stap (1300) 1-14Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Guido van den Berg (1267) 1-17Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Ton Burgerhout (1266) 1-13Partij
 Bryan Wollaert (1216) - Waldo Aliar (1305) 1-18Partij
 Kees van Bakel (1137) - Kees Romijn (1260) 1-19Partij
 Ad de Hoon (1201) - Christian Niami (1461) 1-16Partij
 Toon Dielen (1103) - Geert Prinsen (1312) 1-110Partij
 Laura Timmerman (1178) - Gerrit van Mastrigt (1224) 0-22Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Cheick Maurice Ndione (1343) 1-15Partij
   Zaanstreek  -   IJmuiden  
8
-
12
 Paul Sier (1313) - Cees van Duyvenbode  1-13Partij
 Wout Rijs (1154) - Cees van der Vlis (1121) 1-16Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Conall Sleutel (1061) 1-11Partij
 Paul Teer (1167) - Stijn Tuytel (1275) 2-010Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Martin van Dijk (1256) 0-24Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Jesse Bos (1305) 0-25Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Albert Roelofs  2-07Partij
 Dick Vermeulen (1103) - Kees Pippel (1327) 0-22Partij
 Ruud Groot (1124) - Willem Winter (1200) 0-29Partij
 Paul van der Lem (1169) - Jacqueline Schouten (1105) 1-18Partij
   DV VBI Huissen 2  -   Lent  
9
-
11
 Emiel Leijser (1254) - Jan Jacobs (1169) 2-01Partij
 Theo Berends (1226) - Rob Everts (1015) 1-17Partij
 Marcel Janssen (1291) - Gert van Willigen (1225) 1-19Partij
 Geert Berends (1278) - Joppe Lemmen (1193) 1-110Partij
 Jo Weijman (1151) - Willem van den Berg (1132) 1-12Partij
 Willem Hoek (1253) - Joop Geurts (1201) 1-16Partij
 Martijn Weijers (987) - Marco van Bronswijk (1223) 0-25Partij
 Jan van Loenen Jr. (1237) - Eep van Manen (1166) 1-14Partij
 Rob Schrooten (1179) - Maarten Nas (1304) 0-23Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Chris Roeleven (1201) 1-18Partij