HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ..12..11..13141115..1171434
2  Constant Charlois  ..9..1011..15101214..71022
3  Heijmans Excelsior  811129..11....1314..71016
4  IJmuiden  ....898111212....11782
  CEMA/De Vaste Zet  9101111..10....9..11782
6  DV VBI Huissen 2  ..9..12..7119..913760
7  SNA  7..991013....1011..76-2
8  Zaanstreek  65..8..9..12..111276-14
9  Dammend Tilburg 2  910..8..11..8911..75-8
10  Samen Sterk  587..11..10..11..975-18
11  Lent  ..66....11999..1374-14
12  Den Haag  9....997..8..11772-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 16-12-2017     Lent  -   Constant Charlois  
6
-
14
 Joppe Lemmen (1193) - Soelinder Jagram (1129) 1-18Partij
 Jan Jacobs (1169) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-27Partij
 Joop Geurts (1201) - Wim Verschoor (1144) 1-12Partij
 Maarten Nas (1304) - Radjinder Jharap (1128) 1-13Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Harry Kolk (1250) 0-21Partij
 Gert van Willigen (1225) - Eduard Autar (1364) 1-19Partij
 Eep van Manen (1166) - Patrick Stork (1257) 0-25Partij
 Willem van den Berg (1132) - Leopold Sekongo (1351) 0-24Partij
 Rob Everts (1015) - Radjes Balkaran (1239) 0-210Partij
 Chris Roeleven (1201) - Sjaam Biekram (1037) 2-06Partij
   IJmuiden  -   DV VBI Huissen 2  
8
-
12
 Stijn Tuytel (1275) - Marcel Janssen (1291) 0-210Partij
 Jesse Bos (1305) - Jan van Loenen Jr. (1237) 2-05Partij
 Conall Sleutel (1061) - Emiel Leijser (1254) 1-18Partij
 Kees Pippel (1327) - Willem Hoek (1253) 1-19Partij
 Martin van Dijk (1256) - Rob Schrooten (1179) 2-06Partij
 Willem Winter (1200) - Geert Berends (1278) 0-23Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Martijn Weijers (987) 1-12Partij
 Cees van Duyvenbode  - Remco Vredenberg (1143) 0-24Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Jo Weijman (1151) 1-17Partij
 Koos de Vries (1005) - Theo Berends (1226) 0-21Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Zaanstreek  
14
-
6
 Edwin de Jager (1230) - Wout Rijs (1154) 1-11Partij
 Christian Niami (1461) - Dick Vermeulen (1103) 2-02Partij
 Guido van den Berg (1267) - Peter Groot jr. (1199) 2-09Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Ruud Holkamp (1147) 1-17Partij
 Waldo Aliar (1305) - Joop Wind (1084) 2-03Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Ramon Sakidin (1197) 2-010Partij
 Kees Romijn (1260) - Ruud Groot (1124) 1-16Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Paul Teer (1167) 1-18Partij
 Peter van der Stap (1300) - Jan de Ruiter (1190) 1-15Partij
 Geert Prinsen (1312) - Losseni Savané (1208) 1-14Partij
   Samen Sterk  -   Dammend Tilburg 2  
11
-
9
 Martin de Jong (1151) - Kees van Bakel (1137) 1-19Partij
 Martin van der Sluis (1178) - Joeri Hezemans (1235) 2-02Partij
 Ali Fthalla (1240) - Harry Verdoolaege (1127) 1-14Partij
 Micha van Tol (1206) - Toby Hage (1304) 0-25Partij
 Jo Fijen (1170) - Anastase Leclerc (1169) 2-08Partij
 Raymond van Es (1102) - Laura Timmerman (1178) 0-23Partij
 Martien Out (1156) - Ad de Hoon (1201) 0-26Partij
 Wouter Morssink (1174) - Theo van den Hoek (1184) 2-01Partij
 Richard Treur (1159) - Sarah Rijgersberg (1124) 2-07Partij
 Johannes Postma (1193) - Antony Alavoine (1129) 1-110Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Den Haag  
11
-
9
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Emre Hageman (1010) 0-28Partij
 André Maertzdorf (1161) - Gerard de Groot (1288) 1-14Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Roy Bidesi (1104) 2-07Partij
 Martijn van Gortel (1244) - Berke Yiğittürk (1110) 0-29Partij
 Bert Verton (1095) - Frans Teijn (1070) 1-15Partij
 Raphaël Martens (1101) - Frans van Eenennaam (1100) 1-13Partij
 Patrick Casaril (1219) - Pertap Malahé (1166) 1-110Partij
 Paul Nitsch (1396) - Herman Vroom (1099) 1-11Partij
 Erwin Heunen (1254) - Hein van Dee (1085) 2-02Partij
 Pierre Lacroix (1238) - Radjendrenath Kalloe (1009) 2-06Partij
   Heijmans Excelsior  -   SNA  
11
-
9
 Frank Teer (1347) - Jan Groeneweg (1136) 2-08Partij
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Vitalia Doumesh (1237) 1-14Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Steven Wijker (1392) 0-29Partij
 Pieter Wijn (1236) - Ivo de Jong (1363) 1-16Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Erik van Kampen (1187) 1-13Partij
 René van Oosterhout (1173) - Guido Verhagen (1265) 1-12Partij
 Ron Entken (1170) - Mitchel Mensinga (1220) 2-010Partij
 Gijs voor de Poorte (1098) - Dave Bleeker (1196) 1-17Partij
 Radj Balak (1110) - Raymond Koopmanschap (1221) 0-25Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Roy Coster (1108) 2-01Partij