HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans 2  ..12..111213111514161191850
2  Constant Charlois  ..91310111110121514..91430
3  Heijmans Excelsior  811129..111313..141291426
4  IJmuiden  ..78981112..1212119100
5  CEMA/De Vaste Zet  9101111..108910..1199-2
6  DV VBI Huissen 2  89..12..79111191398-2
7  SNA  79991013..10..111097-4
8  Dammend Tilburg 2  910781211..9811..97-10
9  Samen Sterk  587..119101112..997-16
10  Zaanstreek  65..8109..128111297-18
11  Lent  4668..1199..91394-30
12  Den Haag  9..899710..118793-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 20-01-2018     Constant Charlois  -   IJmuiden  
13
-
7
 Gaetano Nahar (1297) - Cees van Duyvenbode  2-04Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Conall Sleutel (1061) 1-110Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Kees Pippel (1327) 0-27Partij
 Eduard Autar (1364) - Martin van Dijk (1256) 2-09Partij
 Harry Kolk (1250) - Stijn Tuytel (1275) 2-06Partij
 Francis Tholel (1205) - Willem Winter (1200) 1-13Partij
 Juan Camelia (1229) - Jacqueline Schouten (1105) 2-08Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Albert Roelofs  2-01Partij
 Wim Verschoor (1144) - Cees van der Vlis (1121) 1-12Partij
 Patrick Stork (1257) - Jesse Bos (1305) 0-25Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Lent  
16
-
4
 Edwin de Jager (1230) - Maarten Nas (1304) 1-14Partij
 Geert Prinsen (1312) - Joop Geurts (1201) 2-010Partij
 Christian Niami (1461) - Marco van Bronswijk (1223) 2-03Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Rob Everts (1015) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1305) - Eep van Manen (1166) 2-07Partij
 Kees Romijn (1260) - Joppe Lemmen (1193) 1-15Partij
 Peter van der Stap (1300) - Chris Roeleven (1201) 2-06Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Willem van den Berg (1132) 2-02Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Jan Jacobs (1169) 1-18Partij
 Guido van den Berg (1267) - niet opgekomen  2-01R
   Samen Sterk  -   DV VBI Huissen 2  
9
-
11
 Micha van Tol (1206) - Theo Berends (1226) 1-18Partij
 Raymond van Es (1102) - Rob Schrooten (1179) 0-25Partij
 Martin de Jong (1151) - Martijn Weijers (987) 2-04Partij
 Johannes Postma (1193) - Remco Vredenberg (1143) 1-17Partij
 Ruud de Kooter (1175) - Jan van Loenen Jr. (1237) 1-13Partij
 Ali Fthalla (1240) - Willem Hoek (1253) 0-22Partij
 Jo Fijen (1170) - Jo Weijman (1151) 2-09Partij
 Richard Treur (1159) - Emiel Leijser (1254) 0-210Partij
 Wouter Morssink (1174) - Marcel Janssen (1291) 1-16Partij
 Martin van der Sluis (1178) - Geert Berends (1278) 1-11Partij
   Heijmans Excelsior  -   Dammend Tilburg 2  
13
-
7
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Ad de Hoon (1201) 1-15Partij
 Olga Fedorovich (1367) - Laura Timmerman (1178) 1-17Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Theo van den Hoek (1184) 1-12Partij
 Frank Teer (1347) - Joeri Hezemans (1235) 1-11Partij
 René van Oosterhout (1173) - Kees van Bakel (1137) 0-28Partij
 Darja Fedorovich (1317) - Anastase Leclerc (1169) 2-010Partij
 Ron Entken (1170) - Anthony Alavoine (1129) 2-06Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Jacco Sandee (1165) 1-13Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Harry Verdoolaege (1127) 2-09Partij
 Pieter Wijn (1236) - Toon Dielen (1103) 2-04Partij
   SNA  -   Den Haag  
10
-
10
 Raymond Koopmanschap (1221) - Hans den Engelsman  1-19Partij
 Mitchel Mensinga (1220) - Pertap Malahé (1166) 0-210Partij
 Vitalia Doumesh (1237) - Nico Leemberg (1056) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Gerard de Groot (1288) 1-14Partij
 Steven Wijker (1392) - Hein van Dee (1085) 1-18Partij
 Stef Keetman (1327) - Herman Vroom (1099) 2-07Partij
 Ivo de Jong (1363) - Bas Baksoellah (1028) 2-02Partij
 Erik van Kampen (1187) - Emre Hageman (1010) 1-16Partij
 Dave Bleeker (1196) - Frans Teijn (1070) 1-11Partij
 Guido Verhagen (1265) - Frans van Eenennaam (1100) 0-25Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Zaanstreek  
10
-
10
 Raphaël Martens (1101) - Paul van der Lem (1169) 1-13Partij
 Pierre Lacroix (1238) - Ruud Groot (1124) 1-16Partij
 Lukasz Kosobudzki (1269) - Losseni Savané (1208) 1-110Partij
 Marta Bankowska (1178) - Dick Vermeulen (1103) 0-29Partij
 André Maertzdorf (1161) - Erik van der Haar (866) 2-04Partij
 Patrick Casaril (1219) - Paul Teer (1167) 1-18Partij
 Marcel de Bie (1134) - Wout Rijs (1154) 1-11Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Ruud Holkamp (1147) 0-25Partij
 Erwin Heunen (1254) - Boudewijn van der Veen (994) 2-07Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Piet Smit (1112) 1-12Partij