HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Heijmans Excelsior  1110..111313..121113..81528
2  Constant Charlois  9..1313....131615171081352
3  RDC Rijnsburg  10..10..11121318....1471236
4  IJmuiden  ..71012..1413..12131081222
5  O2O  97..81211..1114..1481012
6  Samen Sterk  7..9..8..11111312138108
7  CEMA/De Vaste Zet  7..869..10..151213870
8  DIOS/Eureka  ..777..9106..111285-22
9  SNA  842..99..14812..84-28
10  Dammend Tilburg 2  95..8675..12....72-36
11  Dam Combinatie Zaanstreek  73..7..8898..1282-36
  De Kroonschijf DEZ  ..106106778....882-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 05-01-2019     Constant Charlois  -   O2O  
13
-
7
 Radjes Balkaran (1250) - Frank Pasman (1098) 1-11Partij
 Oscar Lognon (1408) - Gerrit Tigchelaar (1080) 1-16Partij
 Damien Aligna Messinga (1438) - Johan Bastiaannet (1363) 1-12Partij
 Michiel Kloosterziel (1390) - Johan Capelle (1274) 2-010Partij
 Mehmet Yöney (1240) - Johan Smits (1263) 1-18Partij
 Bart de Vos  - Johan Wiering (1379) 1-13Partij
 Patrick Stork (1256) - Marco de Koning (1187) 1-17Partij
 Eduard Autar (1359) - Peter van Heun (1290) 2-09Partij
 Job Arts (1253) - Peter Hoogteijling (1341) 1-15Partij
 Shammie Kasnadi (1280) - Rob Geurtsen (1302) 2-04Partij
   Heijmans Excelsior  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
13
-
7
 René van Oosterhout (1143) - Paul Teer (1198) 1-12Partij
 Harry Doomernik (1117) - Piet Smit (1130) 1-15Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Ruud Groot (1119) 1-18Partij
 Hein Wilsens (1115) - Joop Wind (1096) 2-04Partij
 Viktoriya Motrichko (1341) - Losseni Savané (1268) 0-29Partij
 Frank Teer (1339) - Paul van der Lem (1157) 2-010Partij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Ramon Sakidin (1184) 1-17Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Barbara Graas (1025) 2-01Partij
 Pieter Wijn (1246) - Ruud Holkamp (1155) 1-16Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Dik Vermeulen (1099) 2-03Partij
   SNA  -   DIOS/Eureka  
14
-
6
 René Emmaneel (1058) - Michel Stempher (1372) 1-17Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Olga Kamychleeva (1364) 1-16
 Jan Groeneweg (1134) - Tom Swelsen (1133) 2-010Partij
 Sierd van Randen (992) - Mark Werrebrouck (1003) 2-01
 Maurice Koopmanschap (1030) - Theo Schippers (1323) 1-15Partij
 Daan van Os (1059) - Hubert de Baetselier (1051) 1-13
 Ivo de Jong (1369) - Rudi Claes (1251) 2-04
 Guido Verhagen (1239) - Brion Koullen (1283) 1-19
 Raymond Koopmanschap (1236) - Darja Koullen (1010) 2-08
 Roy Coster (1125) - Eddy Zijlstra (1113) 1-12Partij
   Samen Sterk  -   De Kroonschijf DEZ  
13
-
7
 Ali Fthalla (1231) - Wim Kalis (1365) 0-21Partij
 Richard Treur (1160) - Cor Westerveld (1179) 1-110Partij
 Micha van Tol (1217) - Harm Jan van Rees (1123) 2-07Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Teus Stam (1051) 1-13Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Peter de Hek (1268) 1-14Partij
 Martin de Jong (1166) - Ad de Hek (1150) 2-08Partij
 Wouter Morssink (1200) - Arjan Mourits (1013) 2-02Partij
 Jo Fijen (1171) - André de Raad (984) 1-19Partij
 Martijn van der Klis (1261) - Peter Hartog (1226) 1-16Partij
 Ruud de Kooter (1167) - Arie van Genderen (1096) 2-05Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   IJmuiden  
6
-
14
 André Maertzdorf (1161) - Kees Pippel (1320) 0-22Partij
 Marta Bankowska (1195) - Krijn ter Braake (1281) 0-28Partij
 Marcel de Bie (1140) - Willem Winter (1217) 0-26Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Stijn Tuytel (1261) 0-27Partij
 Patrick Casaril (1227) - Martin van Dijk (1291) 0-210Partij
 Bert Verton (1088) - Jesse Bos (1326) 0-29Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Jacqueline Schouten (1087) 2-03Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Cees van der Vlis (1119) 1-14Partij
 Ronald Schalley (1306) - Bram van Bakel (1057) 2-05Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Cees van Duyvenbode (1039) 1-11Partij
za 26-01-2019     Dammend Tilburg 2  -   RDC Rijnsburg  
-
 Varno Morseld  - Richard Kromhout (1350) -
 Yves Vandeberg (1223) - Cor van Dusseldorp (1448) -
 Wil Maas (1035) - Jan van der Star (1196) -
 Ad de Hoon (1204) - Wim Bremmer (1340) -
 Harry Verdoolaege (1128) - Eric Hogewoning (1156) -
 Toon Dielen (1106) - Steven den Hollander (1277) -
 Theo van den Hoek (1228) - Arjen de Mooij (1333) -
 Sarah Rijgersberg (1110) - Arie Schoneveld (1048) -
 Kees van Bakel (1153) - Richard Meijer (1287) -
 Anastase Leclerc (1168) - Casper Vroegop (1010) -