HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Constant Charlois  9141313141613131510171119147
2  Heijmans Excelsior  111011913129131114131117126
3  RDC Rijnsburg  610810111813121214151116129
4  O2O  79128121113111414141116125
5  IJmuiden  71110126913141210131114117
6  Samen Sterk  6798141111111313121114115
7  SNA  48291191412812121110101
8  DIOS/Eureka  711777961011121111998
9  CEMA/De Vaste Zet  778969810151312117104
10  Dammend Tilburg 2  5986871295121411695
11  De Kroonschijf DEZ  106661078878811284
12  Dam Combinatie Zaanstreek  37567889861211279

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2019     Samen Sterk  -   Constant Charlois  
6
-
14
 Ali Fthalla (1231) - Radjes Balkaran (1250) 1-11Partij
 Wouter Morssink (1200) - Mehmet Yöney (1240) 1-13Partij
 Jo Fijen (1171) - Damien Aligna Messinga (1438) 0-27Partij
 Johannes Postma (1183) - Bas Messemaker (1403) 0-28Partij
 Micha van Tol (1217) - Eduard Autar (1359) 1-14Partij
 Martijn van der Klis (1261) - Michiel Kloosterziel (1390) 1-19Partij
 Martien Out (1142) - Job Arts (1253) 1-15Partij
 Martin de Jong (1166) - Egor Bobkov (1252) 0-26Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Bart de Vos  1-110Partij
 Ruud de Kooter (1167) - Patrick Stork (1256) 0-22Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   SNA  
8
-
12
 Erwin Heunen (1264) - Theo Tesselaar (1203) 2-02Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Raymond Koopmanschap (1236) 1-15Partij
 André Maertzdorf (1161) - Guido Verhagen (1239) 0-29Partij
 Bert Verton (1088) - Vitalia Doumesh (1231) 0-26Partij
 Patrick Casaril (1227) - Jan Groeneweg (1134) 1-110Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Maurice Koopmanschap (1030) 2-07Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Sierd van Randen (992) 0-21Partij
 Ronald Schalley (1306) - Ivo de Jong (1369) 0-23Partij
 Paul Nitsch (1374) - René Emmaneel (1058) 1-17Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Roy Coster (1125) 1-14Partij
   IJmuiden  -   Heijmans Excelsior  
11
-
9
 Kees Pippel (1320) - Olga Fedorovich (1395) 1-15Partij
 Stijn Tuytel (1261) - Viktoriya Motrichko (1341) 1-13Partij
 Jesse Bos (1326) - Darja Fedorovich (1344) 1-110Partij
 Conall Sleutel (1082) - Frank Teer (1339) 1-18Partij
 Cees van der Vlis (1119) - Andrew Tjon A Ong (1344) 1-17Partij
 Martin van Dijk (1291) - Frank Reijkers (1010) 2-02Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Adri Vermeulen (1232) 0-29Partij
 Bram van Bakel (1057) - Mari van Ballegooijen (1287) 1-14Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Soender Kalpoe (1084) 2-06Partij
 Willem Winter (1217) - René van Oosterhout (1143) 1-11Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   Dammend Tilburg 2  
8
-
12
 Arie van Genderen (1096) - Anthony Alavoine (1132) 1-19
 Harm Jan van Rees (1123) - Ad de Hoon (1204) 1-11Partij
 Teus Stam (1051) - Kees van Bakel (1153) 0-210Partij
 Ad de Hek (1150) - Harry Verdoolaege (1128) 1-13
 Cor Westerveld (1179) - Sarah Rijgersberg (1110) 1-17Partij
 Peter de Hek (1268) - Toby Hage (1323) 1-14
 Dirk van Genderen (1079) - Theo van den Hoek (1228) 0-26Partij
 Wim Kalis (1365) - Wil Maas (1035) 2-05
 Pieter Trapman Sr. (1175) - Yuri Derks (503) 1-18Partij
 Peter Hartog (1226) - Varno Morseld  0-22
   DIOS/Eureka  -   O2O  
7
-
13
 Maarten Everduim (1045) - Frank Pasman (1098) 1-16Partij
 Eddy Zijlstra (1113) - Peter van Heun (1290) 0-28Partij
 Jasper Kole (895) - Johan Capelle (1274) 0-27Partij
 Theo Schippers (1323) - Johan Smits (1263) 1-110Partij
 Hubert de Baetselier (1051) - Marco de Koning (1187) 1-13Partij
 Marijn Jans (938) - Gerrit Tigchelaar (1080) 2-09Partij
 Mark Werrebrouck (1003) - Johan Bastiaannet (1363) 0-22Partij
 Tom Swelsen (1133) - Rob Geurtsen (1302) 0-24Partij
 Ivar Jansen (793) - Johan Wiering (1379) 0-25Partij
 Michel Stempher (1372) - niet opgekomen  2-01R
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   RDC Rijnsburg  
5
-
15
 Paul Teer (1198) - Cor van Dusseldorp (1448) 0-21Partij
 Losseni Savané (1268) - Richard Kromhout (1350) 0-24Partij
 Paul van der Lem (1157) - Wim Bremmer (1340) 1-15Partij
 Ruud Holkamp (1155) - Arjen de Mooij (1333) 0-26Partij
 Ruud Groot (1119) - Steven den Hollander (1277) 0-210Partij
 Wout Rijs (1156) - Richard Meijer (1287) 1-13Partij
 Joop Wind (1096) - Thomas Wielaard (1284) 0-27Partij
 Kaj Kruit (845) - Jan van der Star (1196) 0-28Partij
 Barbara Graas (1025) - Eric Hogewoning (1156) 1-19Partij
 Dik Vermeulen (1099) - Arie Schoneveld (1048) 2-05Partij