HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Constant Charlois  ....................171214
2  O2O  ..................14..128
3  RDC Rijnsburg  ................13....126
  Heijmans Excelsior  ..............13......126
5  IJmuiden  ............12........124
6  Samen Sterk  ..........11..........122
7  SNA  ..........9..........10-2
8  Dammend Tilburg 2  ........8............10-4
9  CEMA/De Vaste Zet  ......7..............10-6
  DIOS/Eureka  ....7................10-6
11  De Kroonschijf DEZ  ..6..................10-8
12  Dam Combinatie Zaanstreek  3....................10-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 15-09-2018     Constant Charlois  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
17
-
3
 Michiel Kloosterziel (1390) - Ruud Holkamp (1155) 1-16Partij
 Shammie Kasnadi (1280) - Wout Rijs (1156) 2-01Partij
 Mehmet Yöney (1240) - Barbara Graas (1025) 2-08Partij
 Bas Messemaker (1403) - Ramon Sakidin (1184) 1-19Partij
 Patrick Stork (1256) - Paul Teer (1198) 2-010Partij
 Radjes Balkaran (1250) - Paul van der Lem (1157) 2-04Partij
 Juan Camelia (1241) - Joop Wind (1096) 2-05Partij
 Eduard Autar (1359) - Dick Vermeulen (1099) 2-03Partij
 Bart de Vos  - Losseni Savané (1268) 1-12Partij
 Egor Bobkov (1252) - Ruud Groot (1119) 2-07Partij
   RDC Rijnsburg  -   DIOS/Eureka  
13
-
7
 Arie Schoneveld (1048) - Brion Koullen (1283) 0-25Partij
 Richard Meijer (1287) - Michel Stempher (1372) 1-13Partij
 Cor van Dusseldorp (1448) - Theo Schippers (1323) 1-17Partij
 Steven den Hollander (1277) - Maarten Everduim (1045) 2-02Partij
 Wim Bremmer (1340) - Tom Swelsen (1133) 2-010Partij
 Eric Hogewoning (1156) - Eddy Zijlstra (1113) 1-18Partij
 Arjen de Mooij (1333) - Darja Koullen (1010) 1-19Partij
 Jan van der Star (1196) - Jasper Kole (895) 2-06Partij
 Richard Kromhout (1350) - Marijn Jans (938) 2-01Partij
 Laura Andriessen (1036) - Mark Werrebrouck (1003) 1-14Partij
   O2O  -   De Kroonschijf DEZ  
14
-
6
 Gerrit Tigchelaar (1080) - Arie van Genderen (1096) 1-17Partij
 Frank Pasman (1098) - Wim Kalis (1365) 0-25Partij
 Marco de Koning (1187) - Cor Westerveld (1179) 1-16Partij
 Johan Smits (1263) - Pieter Trapman Sr. (1175) 1-19Partij
 Erik Brunsman (1265) - Ad de Hek (1150) 1-14Partij
 Peter van Heun (1290) - Kees Brandwijk (1074) 2-03Partij
 Rob Geurtsen (1302) - Peter Hartog (1226) 2-010Partij
 Peter Hoogteijling (1341) - Harm Jan van Rees (1123) 2-08Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Teus Stam (1051) 2-02Partij
 Johan Wiering (1379) - niet opgekomen  2-01R
   Dammend Tilburg 2  -   IJmuiden  
8
-
12
 Yves Vandeberg (1223) - Kees Pippel (1320) 1-15Partij
 Wil Maas (1035) - Krijn ter Braake (1281) 0-23Partij
 Kees van Bakel (1153) - Willem Winter (1217) 0-21Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Stijn Tuytel (1261) 1-16Partij
 Toon Dielen (1106) - Martin van Dijk (1291) 0-28Partij
 Sarah Rijgersberg (1110) - Jesse Bos (1326) 1-110Partij
 Varno Morseld  - Jacqueline Schouten (1087) 1-12Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Conall Sleutel (1082) 1-14Partij
 Ad de Hoon (1204) - Bram van Bakel (1057) 1-19Partij
 Toby Hage (1323) - Cees van Duyvenbode (1039) 2-08Partij
   Heijmans Excelsior  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Viktoriya Motrichko (1341) - André Maertzdorf (1161) 2-08Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Clemens Crucius (1030) 1-13Partij
 Harry Doomernik (1117) - Patrick Casaril (1227) 2-010Partij
 Gijs voor de Poorte (1095) - Bert Verton (1088) 1-19Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Dieter van Gortel (1011) 1-12Partij
 Frank Teer (1339) - Wiel Maertzdorf (1192) 1-17Partij
 Pieter Wijn (1246) - Erwin Heunen (1264) 1-16Partij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) 1-15Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Paul Nitsch (1374) 1-14Partij
 René van Oosterhout (1143) - niet opgekomen  2-01R
   SNA  -   Samen Sterk  
9
-
11
 Guido Verhagen (1239) - Micha van Tol (1217) 2-04Partij
 Raymond Koopmanschap (1236) - Ali Fthalla (1231) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1134) - Martijn van der Klis (1261) 1-110Partij
 Roy Coster (1125) - Johannes Postma (1183) 0-22Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Wouter Morssink (1200) 0-21Partij
 Sierd van Randen (992) - Ruud de Kooter (1167) 1-17Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Richard Treur (1160) 1-19Partij
 Daan van Os (1059) - Ronald van Egmond (1298) 1-16Partij
 René Emmaneel (1058) - Jo Fijen (1171) 1-18Partij
 Vitalia Doumesh (1231) - Martin de Jong (1166) 1-15Partij