HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Constant Charlois  91413..131316131510171017133
2  Heijmans Excelsior  11101113..912131114131017117
3  RDC Rijnsburg  610811101318121214..1014114
4  O2O  7912128..11111414141014112
5  Samen Sterk  ..798141111111313121014109
6  IJmuiden  7..10126139141210131012106
7  DIOS/Eureka  7117..9761011121110991
8  SNA  482991114..8121210889
9  CEMA/De Vaste Zet  77899610..15131210796
10  Dammend Tilburg 2  5986789125..1410483
11  De Kroonschijf DEZ  10666710887..810276
12  Dam Combinatie Zaanstreek  37..68798861210274

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 10
za 02-02-2019     Constant Charlois  -   RDC Rijnsburg  
14
-
6
 Damien Aligna Messinga (1438) - Eric Hogewoning (1156) 2-01Partij
 Michiel Kloosterziel (1390) - Cor van Dusseldorp (1448) 1-110Partij
 Oscar Lognon (1408) - Thomas Wielaard (1284) 2-06Partij
 Bas Messemaker (1403) - Richard Meijer (1287) 1-15Partij
 Eduard Autar (1359) - Arie Schoneveld (1048) 2-09Partij
 Patrick Stork (1256) - Wim Bremmer (1340) 1-13Partij
 Shammie Kasnadi (1280) - Richard Kromhout (1350) 1-12Partij
 Job Arts (1253) - Steven den Hollander (1277) 1-18Partij
 Egor Bobkov (1252) - Arjen de Mooij (1333) 2-04Partij
 Bart de Vos  - Jan van der Star (1196) 1-17Partij
   O2O  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
14
-
6
 Johan Wiering (1379) - Joop Wind (1096) 2-09Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Wout Rijs (1156) 2-01Partij
 Peter Hoogteijling (1341) - Paul Teer (1198) 1-16Partij
 Rob Geurtsen (1302) - Paul van der Lem (1157) 2-03Partij
 Peter van Heun (1290) - Ruud Holkamp (1155) 2-05Partij
 Johan Capelle (1274) - Dik Vermeulen (1099) 0-28Partij
 Johan Smits (1263) - Ramon Sakidin (1184) 1-14Partij
 Erik Brunsman (1265) - Barbara Graas (1025) 2-02Partij
 Frank Pasman (1098) - Ruud Groot (1119) 1-110Partij
 Gerrit Tigchelaar (1080) - Losseni Savané (1268) 1-17Partij
   Dammend Tilburg 2  -   DIOS/Eureka  
9
-
11
 Frank Swagemakers (898) - Rudi Claes (1251) 0-210Partij
 Wil Maas (1035) - Eddy Zijlstra (1113) 1-12Partij
 Toine Vermeer (1181) - Darja Koullen (1010) 1-17Partij
 Toby Hage (1323) - Mark Werrebrouck (1003) 2-09Partij
 Varno Morseld  - Jasper Kole (895) 2-06Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Hubert de Baetselier (1051) 1-11Partij
 Sarah Rijgersberg (1110) - Michel Stempher (1372) 0-25Partij
 Kees van Bakel (1153) - Theo Schippers (1323) 0-24Partij
 Ad de Hoon (1204) - Maarten Everduim (1045) 2-03Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Brion Koullen (1283) 0-28Partij
   Heijmans Excelsior  -   De Kroonschijf DEZ  
14
-
6
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Peter de Hek (1268) 2-04Partij
 Pieter Wijn (1246) - Cor Westerveld (1179) 1-17Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Wim Kalis (1365) 1-13Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Ad de Hek (1150) 1-18Partij
 Olga Fedorovich (1395) - Peter Hartog (1226) 2-06Partij
 René van Oosterhout (1143) - Mari Dame (1035) 1-11Partij
 Viktoriya Motrichko (1341) - Pieter Trapman Sr. (1175) 2-010Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Teus Stam (1051) 0-25Partij
 Frank Teer (1339) - Harm Jan van Rees (1123) 2-09Partij
 Harry Doomernik (1117) - Dirk Kwakernaak (970) 2-02Partij
   SNA  -   IJmuiden  
11
-
9
 Guido Verhagen (1239) - Willem Winter (1217) 2-01Partij
 Jan Groeneweg (1134) - Cees van Duyvenbode (1039) 2-02Partij
 Ivo de Jong (1369) - Jacqueline Schouten (1087) 2-03Partij
 Sierd van Randen (992) - Conall Sleutel (1082) 1-14Partij
 Roy Coster (1125) - Bram van Bakel (1057) 1-15Partij
 Mike Koopmanschap (1360) - Jesse Bos (1326) 1-16Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Krijn ter Braake (1281) 1-17Partij
 Adri de Jong (1018) - Martin van Dijk (1291) 0-28Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Kees Pippel (1320) 1-19Partij
 Jelle van der Eng (868) - Stijn Tuytel (1261) 0-210Partij
   Samen Sterk  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Martin van der Sluis (1195) - Bert Verton (1088) 2-08Partij
 Martin de Jong (1166) - Patrick Casaril (1227) 1-15Partij
 Thomas van der Klis (960) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) 0-24Partij
 Ruud de Kooter (1167) - Genadij Shapiro (1201) 1-110Partij
 Jo Fijen (1171) - Renaud Braye  2-03Partij
 Micha van Tol (1217) - André Maertzdorf (1161) 1-17Partij
 Ali Fthalla (1231) - Paul Nitsch (1374) 2-01Partij
 Johannes Postma (1183) - Erwin Heunen (1264) 0-22Partij
 Richard Treur (1160) - Martijn van Gortel (1220) 1-19Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Clemens Crucius (1030) 1-16Partij