HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Constant Charlois  ................16..172426
2  RDC Rijnsburg  ..........13......14..2414
3  Heijmans Excelsior  ........13..13........2412
4  IJmuiden  ......12......12......248
5  O2O  ......8..........14..224
  CEMA/De Vaste Zet  ....7........15......224
7  DIOS/Eureka  ..7................1122-4
  Samen Sterk  ....7..........11....22-4
9  Dammend Tilburg 2  ......8..5..........20-14
  SNA  4............9......20-14
11  De Kroonschijf DEZ  ..6....6............20-16
  Dam Combinatie Zaanstreek  3..........9........20-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 29-09-2018     SNA  -   Constant Charlois  
4
-
16
 René Emmaneel (1058) - Shammie Kasnadi (1280) 0-21Partij
 Vitalia Doumesh (1231) - Bas Messemaker (1403) 1-110Partij
 Daan van Os (1059) - Egor Bobkov (1252) 0-25Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Patrick Stork (1256) 0-23Partij
 Jan Groeneweg (1134) - Michiel Kloosterziel (1390) 1-18Partij
 Sierd van Randen (992) - Mehmet Yöney (1240) 1-16Partij
 Guido Verhagen (1239) - Radjes Balkaran (1250) 1-17Partij
 Roy Coster (1125) - Job Arts (1253) 0-24Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Jaap Riesenkamp (1202) 0-29Partij
 Adrie de Jong (1018) - Eduard Autar (1359) 0-22Partij
   Samen Sterk  -   Heijmans Excelsior  
7
-
13
 Martin de Jong (1166) - Andrew Tjon A Ong (1344) 0-210Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Frank Teer (1339) 1-13Partij
 Wouter Morssink (1200) - Viktoriya Motrichko (1341) 1-11Partij
 Jo Fijen (1171) - Mari van Ballegooijen (1287) 1-16Partij
 Richard Treur (1160) - Adri Vermeulen (1232) 0-29Partij
 Micha van Tol (1217) - Pieter Wijn (1246) 1-17Partij
 Martijn van der Klis (1261) - René van Oosterhout (1143) 1-14Partij
 Ali Fthalla (1231) - Hein Wilsens (1115) 1-12Partij
 Ruud de Kooter (1167) - Radj Balak (1111) 0-28Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Soender Kalpoe (1084) 1-15Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Dammend Tilburg 2  
15
-
5
 Pierre Lacroix (1257) - Varno Morseld  1-14Partij
 Patrick Casaril (1227) - Harry Verdoolaege (1128) 2-07Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Sarah Rijgersberg (1110) 2-01Partij
 Martin van der Hout (1065) - Toine Vermeer (1181) 0-22Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Toby Hage (1323) 1-19Partij
 Erwin Heunen (1264) - Kees van Bakel (1153) 2-05Partij
 Paul Nitsch (1374) - Wil Maas (1035) 2-03Partij
 Ronald Schalley (1306) - Ad de Hoon (1204) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Yves Vandeberg (1223) 2-010Partij
 André Maertzdorf (1161) - Frank Swagemakers (898) 2-08Partij
   IJmuiden  -   O2O  
12
-
8
 Jesse Bos (1326) - Johan Bastiaannet (1363) 1-12Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Johan Capelle (1274) 1-15Partij
 Willem Winter (1217) - Rob Geurtsen (1302) 1-18Partij
 Stijn Tuytel (1261) - Gerrit Tigchelaar (1080) 2-07Partij
 Martin van Dijk (1291) - Frank Pasman (1098) 2-04Partij
 Kees Pippel (1320) - Erik Brunsman (1265) 2-06Partij
 Jacqueline Schouten (1087) - Johan Wiering (1379) 0-210Partij
 Conall Sleutel (1082) - Johan Smits (1263) 2-09Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Marco de Koning (1187) 1-11Partij
 Cees van der Vlis (1119) - Peter van Heun (1290) 0-23Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   RDC Rijnsburg  
6
-
14
 Ad de Hek (1150) - Cor van Dusseldorp (1448) 0-29Partij
 Cor Westerveld (1179) - Richard Kromhout (1350) 1-110Partij
 Peter Hartog (1226) - Wim Bremmer (1340) 0-22Partij
 Peter de Hek (1268) - Arjen de Mooij (1333) 0-26Partij
 Arie van Genderen (1096) - Richard Meijer (1287) 0-23Partij
 Harm Jan van Rees (1123) - Steven den Hollander (1277) 1-15Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1041) - Thomas Wielaard (1284) 1-14Partij
 Teus Stam (1051) - Jan van der Star (1196) 0-27Partij
 Wim Kalis (1365) - Eric Hogewoning (1156) 2-08Partij
 Cees Kentie (1001) - Arie Schoneveld (1048) 1-11Partij
   DIOS/Eureka  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
11
-
9
 Michel Stempher (1372) - Ruud Holkamp (1155) 1-15Partij
 Olga Kamychleeva (1364) - Paul van der Lem (1157) 1-110Partij
 Brion Koullen (1283) - Ruud Groot (1119) 1-18Partij
 Tom Swelsen (1133) - Joop Wind (1096) 2-06Partij
 Theo Schippers (1323) - Barbara Graas (1025) 1-13Partij
 Maarten Everduim (1045) - Paul Teer (1198) 0-22Partij
 Hubert de Baetselier (1051) - Losseni Savané (1268) 1-19Partij
 Darja Koullen (1010) - Dick Vermeulen (1099) 2-07Partij
 Mark Werrebrouck (1003) - Ramon Sakidin (1184) 1-14Partij
 Rudi Claes (1251) - Wout Rijs (1156) 1-11Partij