HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Heijmans Excelsior  ....11..13..13....12..4818
2  RDC Rijnsburg  ..10......1312......144718
3  IJmuiden  ..10..12......1213....4714
4  Constant Charlois  9........13....1716..4630
5  O2O  ....8..12..11......144610
6  Samen Sterk  7......8....13..11..44-2
7  DIOS/Eureka  ..7..7........11..1244-6
8  CEMA/De Vaste Zet  78....9....15......42-2
9  Dammend Tilburg 2  ....8....7..5..12..42-16
10  Dam Combinatie Zaanstreek  ....73....9......1242-18
11  SNA  8....4..9....8....40-22
12  De Kroonschijf DEZ  ..6....6..8....8..40-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 27-10-2018     Heijmans Excelsior  -   Constant Charlois  
11
-
9
 Darja Fedorovich (1344) - Shammie Kasnadi (1280) 2-05Partij
 Olga Fedorovich (1395) - Michiel Kloosterziel (1390) 2-08Partij
 Viktoriya Motrichko (1341) - Bas Messemaker (1403) 1-17Partij
 Frank Teer (1339) - Patrick Stork (1256) 2-01Partij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Massinga Damien Aligna  0-29Partij
 Adri Vermeulen (1232) - Eduard Autar (1359) 1-13Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Egor Bobkov (1252) 1-14Partij
 Pieter Wijn (1246) - Mehmet Yöney (1240) 1-12Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Radjes Balkaran (1250) 1-110Partij
 René van Oosterhout (1143) - Job Arts (1253) 0-26Partij
   SNA  -   Dammend Tilburg 2  
8
-
12
 Vitalia Doumesh (1231) - Sarah Rijgersberg (1110) 0-29Partij
 René Emmaneel (1058) - Toon Dielen (1106) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1134) - Varno Morseld  1-17Partij
 Roy Coster (1125) - Ad de Hoon (1204) 1-11Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Frank Swagemakers (898) 0-210Partij
 Jelle van der Eng (868) - Wil Maas (1035) 2-06Partij
 Stef Keetman (1340) - Theo van den Hoek (1228) 1-14Partij
 Guido Verhagen (1239) - Harry Verdoolaege (1128) 0-22Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Toby Hage (1323) 1-15Partij
 Sierd van Randen (992) - Kees van Bakel (1153) 1-18Partij
   Samen Sterk  -   O2O  
8
-
12
 Martijn van der Klis (1261) - Johan Smits (1263) 1-19Partij
 Thomas van der Klis (960) - Rob Geurtsen (1302) 0-22Partij
 Martin de Jong (1166) - Frank Pasman (1098) 1-15Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Johan Capelle (1274) 1-17Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Johan Wiering (1379) 1-11Partij
 Jo Fijen (1171) - Peter van Heun (1290) 0-28Partij
 Richard Treur (1160) - Marco de Koning (1187) 1-110Partij
 Johannes Postma (1183) - Johan Bastiaannet (1363) 1-14Partij
 Micha van Tol (1217) - Peter Hoogteijling (1341) 1-13Partij
 Ali Fthalla (1231) - Gerrit Tigchelaar (1080) 1-16Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   RDC Rijnsburg  
8
-
12
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Arjen de Mooij (1333) 1-17Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Thomas Wielaard (1284) 0-21Partij
 Bert Verton (1088) - Richard Meijer (1287) 0-26Partij
 Patrick Casaril (1227) - Richard Kromhout (1350) 2-03Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Arie Schoneveld (1048) 0-29Partij
 Wiel Maertzdorf (1192) - Wim Bremmer (1340) 1-15Partij
 André Maertzdorf (1161) - Eric Hogewoning (1156) 1-14Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Steven den Hollander (1277) 0-210Partij
 Ronald Schalley (1306) - Cor van Dusseldorp (1448) 1-12Partij
 Paul Nitsch (1374) - Jan van der Star (1196) 2-08Partij
   IJmuiden  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
13
-
7
 Stijn Tuytel (1261) - Barbara Graas (1025) 1-17Partij
 Conall Sleutel (1082) - Ruud Groot (1119) 2-08Partij
 Kees Pippel (1320) - Dick Vermeulen (1099) 2-04Partij
 Willem Winter (1217) - Paul van der Lem (1157) 0-22Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Wout Rijs (1156) 1-11Partij
 Jesse Bos (1326) - Ramon Sakidin (1184) 2-05Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Joop Wind (1096) 2-010Partij
 Martin van Dijk (1291) - Losseni Savané (1268) 1-13Partij
 Jacqueline Schouten (1087) - Paul Teer (1198) 1-19Partij
 Bram van Bakel (1057) - Ruud Holkamp (1155) 1-16Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   DIOS/Eureka  
8
-
12
 Pieter Trapman Sr. (1175) - Tom Swelsen (1133) 1-15Partij
 Peter de Hek (1268) - Hubert de Baetselier (1051) 1-18Partij
 Cor Westerveld (1179) - Brion Koullen (1283) 0-24Partij
 Wim Kalis (1365) - Eddy Zijlstra (1113) 2-03Partij
 Arie van Genderen (1096) - Rudi Claes (1251) 0-29Partij
 Teus Stam (1051) - Theo Schippers (1323) 1-11Partij
 Harm Jan van Rees (1123) - Mark Werrebrouck (1003) 1-17Partij
 Ad de Hek (1150) - Michel Stempher (1372) 0-22Partij
 Kees Brandwijk (1074) - Darja Koullen (1010) 1-16Partij
 Mari Dame (1035) - Maarten Everduim (1045) 1-110Partij