HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Heijmans Excelsior  ......111313..11....1251020
2  IJmuiden  ..1012......131213....5920
  RDC Rijnsburg  ..10....121113....14..5920
4  O2O  ..8....1112......14115812
5  Constant Charlois  9..........13..1710165730
6  CEMA/De Vaste Zet  7..89......1512....542
7  Samen Sterk  7..98......13....1154-4
8  DIOS/Eureka  ..77..7......1112..54-12
9  Dammend Tilburg 2  98......57......1252-18
10  Dam Combinatie Zaanstreek  ..7....38..9..12..52-22
11  De Kroonschijf DEZ  ....6610....8..8..51-24
12  SNA  8....94..9..8....50-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 10-11-2018     Constant Charlois  -   De Kroonschijf DEZ  
10
-
10
 Job Arts (1253) - Wim Kalis (1365) 0-28Partij
 Bart de Vos  - Arie van Genderen (1096) 1-110Partij
 Juan Camelia (1241) - Teus Stam (1051) 0-21Partij
 Radjes Balkaran (1250) - Pieter Trapman Sr. (1175) 1-15Partij
 Mehmet Yöney (1240) - Ad de Hek (1150) 1-17Partij
 Shammie Kasnadi (1280) - Cees Kentie (1001) 2-02Partij
 Bas Messemaker (1403) - Peter de Hek (1268) 1-19Partij
 Michiel Kloosterziel (1390) - Cor Westerveld (1179) 0-26Partij
 Eduard Autar (1359) - Peter Hartog (1226) 2-04Partij
 Patrick Stork (1256) - Kees Brandwijk (1074) 2-03Partij
   DIOS/Eureka  -   IJmuiden  
7
-
13
 Hubert de Baetselier (1051) - Jesse Bos (1326) 0-22Partij
 Jasper Kole (895) - Krijn ter Braake (1281) 0-29Partij
 Marijn Jans (938) - Willem Winter (1217) 0-21Partij
 Theo Schippers (1323) - Stijn Tuytel (1261) 0-23Partij
 Mark Werrebrouck (1003) - Jacqueline Schouten (1087) 1-16Partij
 Michel Stempher (1372) - Cees van Duyvenbode (1039) 2-08Partij
 Tom Swelsen (1133) - Cees van der Vlis (1119) 1-17Partij
 Darja Koullen (1010) - Bram van Bakel (1057) 2-04Partij
 Eddy Zijlstra (1113) - Kees Pippel (1320) 1-15Partij
 Maarten Everduim (1045) - Martin van Dijk (1291) 0-210Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   CEMA/De Vaste Zet  
8
-
12
 Dick Vermeulen (1099) - Bert Verton (1088) 1-19Partij
 Losseni Savané (1268) - Patrick Casaril (1227) 0-27Partij
 Barbara Graas (1025) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) 0-22Partij
 Ruud Holkamp (1155) - Lukasz Kosobudzki (1267) 0-26Partij
 Wout Rijs (1156) - Erwin Heunen (1264) 0-23Partij
 Paul van der Lem (1157) - André Maertzdorf (1161) 1-110Partij
 Paul Teer (1198) - niet opgekomen  2-01R
 Ruud Groot (1119) - Pierre Lacroix (1257) 1-14Partij
 Ramon Sakidin (1184) - Martijn van Gortel (1220) 1-18Partij
 Peter Groot jr. (1179) - Dieter van Gortel (1011) 2-05Partij
   RDC Rijnsburg  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Richard Meijer (1287) - Jo Fijen (1171) 2-07Partij
 Jan van der Star (1196) - Micha van Tol (1217) 1-18Partij
 Cor van Dusseldorp (1448) - Ronald van Egmond (1298) 2-010Partij
 Wim Bremmer (1340) - Martijn van der Klis (1261) 1-15Partij
 Richard Kromhout (1350) - Ali Fthalla (1231) 0-21Partij
 Eric Hogewoning (1156) - Richard Treur (1160) 1-19Partij
 Arjen de Mooij (1333) - Ruud de Kooter (1167) 2-06Partij
 Arie Schoneveld (1048) - Martin van der Sluis (1195) 0-22Partij
 Pieter Jan Rijken (1194) - Martin de Jong (1166) 2-03Partij
 Steven den Hollander (1277) - Wouter Morssink (1200) 0-24Partij
   O2O  -   SNA  
11
-
9
 Rob Geurtsen (1302) - Roy Coster (1125) 1-15Partij
 Peter van Heun (1290) - Ivo de Jong (1369) 1-17Partij
 Peter Hoogteijling (1341) - Guido Verhagen (1239) 0-23Partij
 Johan Smits (1263) - René Emmaneel (1058) 2-08Partij
 Johan Wiering (1379) - Erik van Kampen (1181) 1-110Partij
 Johan Capelle (1274) - Maurice Koopmanschap (1030) 1-14Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Sierd van Randen (992) 2-01Partij
 Frank Pasman (1098) - Theo Tesselaar (1203) 1-16Partij
 Gerrit Tigchelaar (1080) - Jan Groeneweg (1134) 1-19Partij
 Kenny Kroon (1145) - Daan van Os (1059) 1-12Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 Toon Dielen (1106) - Pieter Wijn (1246) 0-28Partij
 Yves Vandeberg (1223) - Mari van Ballegooijen (1287) 0-27Partij
 Sarah Rijgersberg (1110) - Radj Balak (1111) 2-010Partij
 Ad de Hoon (1204) - René van Oosterhout (1143) 1-11Partij
 Frank Swagemakers (898) - Soender Kalpoe (1084) 1-12Partij
 Wil Maas (1035) - Adri Vermeulen (1232) 1-15Partij
 Kees van Bakel (1153) - Andrew Tjon A Ong (1344) 1-19Partij
 Karlijn Overes (1177) - Frank Teer (1339) 0-24Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Jack Kops (1003) 1-13Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Gijs voor de Poorte (1095) 2-06Partij