HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Heijmans Excelsior  ....11111313......111261222
2  RDC Rijnsburg  ..10....11121314....1861136
3  IJmuiden  ..10..12....13101312..61020
4  Constant Charlois  9..........13101715166940
5  O2O  9..8..1211..14....116810
6  Samen Sterk  79....8......121311660
7  CEMA/De Vaste Zet  78....9..10..1215..652
8  DIOS/Eureka  ..777....101211....65-12
9  De Kroonschijf DEZ  ..610106....88....62-24
10  Dam Combinatie Zaanstreek  ....73..88912....62-26
11  Dammend Tilburg 2  9..85..75......1262-28
12  SNA  82..499........860-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 24-11-2018     Dammend Tilburg 2  -   Constant Charlois  
5
-
15
 Kees van Bakel (1153) - Bas Messemaker (1403) 1-17Partij
 Toon Dielen (1106) - Shammie Kasnadi (1280) 0-22Partij
 Yves Vandeberg (1223) - Patrick Stork (1256) 1-16Partij
 Wil Maas (1035) - Mehmet Yöney (1240) 0-21Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Radjes Balkaran (1250) 1-13Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Egor Bobkov (1252) 0-29Partij
 Varno Morseld  - Massinga Damien Aligna  0-24Partij
 Toine Vermeer (1181) - Job Arts (1253) 0-210Partij
 Anastase Leclerc (1168) - Michiel Kloosterziel (1390) 1-18Partij
 Anthony Alavoine (1132) - Bart de Vos  1-15Partij
   Heijmans Excelsior  -   O2O  
11
-
9
 Adri Vermeulen (1232) - Frank Pasman (1098) 2-09Partij
 Olga Fedorovich (1395) - Peter van Heun (1290) 1-18Partij
 René van Oosterhout (1143) - niet opgekomen  2-01RPartij
 Andrew Tjon A Ong (1344) - Marco de Koning (1187) 1-15Partij
 Harry Doomernik (1117) - Johan Smits (1263) 0-27Partij
 Frank Teer (1339) - Gerrit Tigchelaar (1080) 2-06Partij
 Hein Wilsens (1115) - Rob Geurtsen (1302) 1-14Partij
 Mari van Ballegooijen (1287) - Johan Bastiaannet (1363) 1-12Partij
 Soender Kalpoe (1084) - Johan Wiering (1379) 0-23Partij
 Pieter Wijn (1246) - Roep Bhawanibhiek (1197) 1-110Partij
   SNA  -   RDC Rijnsburg  
2
-
18
 Jan Groeneweg (1134) - Jan van der Star (1196) 1-110Partij
 Daan van Os (1059) - Cor van Dusseldorp (1448) 0-21Partij
 Maurice Koopmanschap (1030) - Thomas Wielaard (1284) 0-27Partij
 Raymond Koopmanschap (1236) - Steven den Hollander (1277) 0-23Partij
 Guido Verhagen (1239) - Arjen de Mooij (1333) 0-28Partij
 René Emmaneel (1058) - Arie Schoneveld (1048) 0-29Partij
 Roy Coster (1125) - Wim Bremmer (1340) 0-25Partij
 Vitalia Doumesh (1231) - Richard Meijer (1287) 1-16Partij
 Theo Tesselaar (1203) - Richard Kromhout (1350) 0-24Partij
 Sierd van Randen (992) - Eric Hogewoning (1156) 0-22Partij
   Samen Sterk  -   Dam Combinatie Zaanstreek  
12
-
8
 Wouter Morssink (1200) - Losseni Savané (1268) 1-14Partij
 Martin van der Sluis (1195) - Paul Teer (1198) 1-12Partij
 Ruud de Kooter (1167) - Ramon Sakidin (1184) 1-13Partij
 Martin de Jong (1166) - Paul van der Lem (1157) 1-18Partij
 Jo Fijen (1171) - Wout Rijs (1156) 2-06Partij
 Johannes Postma (1183) - Ruud Holkamp (1155) 0-27Partij
 Ronald van Egmond (1298) - Ruud Groot (1119) 1-110Partij
 Ali Fthalla (1231) - Dick Vermeulen (1099) 2-01Partij
 Richard Treur (1160) - Joop Wind (1096) 1-19Partij
 Micha van Tol (1217) - Barbara Graas (1025) 2-05Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   DIOS/Eureka  
10
-
10
 Ronald Schalley (1306) - Tom Swelsen (1133) 1-11Partij
 Patrick Casaril (1227) - Brion Koullen (1283) 0-25Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Theo Schippers (1323) 2-07Partij
 Paul Nitsch (1374) - Maarten Everduim (1045) 2-06Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Michel Stempher (1372) 0-22Partij
 Bert Verton (1088) - Eddy Zijlstra (1113) 1-110Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Olga Kamychleeva (1364) 1-14Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Hubert de Baetselier (1051) 1-19Partij
 Erwin Heunen (1264) - Mark Werrebrouck (1003) 1-18Partij
 André Maertzdorf (1161) - Jasper Kole (895) 1-13Partij
   IJmuiden  -   De Kroonschijf DEZ  
10
-
10
 Willem Winter (1217) - Peter de Hek (1268) 1-110Partij
 Kees Pippel (1320) - niet opgekomen  2-01R
 Jacqueline Schouten (1087) - Harm Jan van Rees (1123) 2-07Partij
 Jesse Bos (1326) - Teus Stam (1051) 2-03Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Wim Kalis (1365) 2-05Partij
 Cees van der Vlis (1119) - Peter Hartog (1226) 0-29Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Cor Westerveld (1179) 0-26Partij
 Bram van Bakel (1057) - Ad de Hek (1150) 1-18Partij
 Conall Sleutel (1082) - Arie van Genderen (1096) 0-22Partij
 Koos de Vries (1007) - Pieter Trapman Sr. (1175) 0-24Partij