HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Constant Charlois  9....1313131316151017915119
2  Heijmans Excelsior  11101311..1391211..13915103
3  RDC Rijnsburg  ..10118101213181214..914108
4  Samen Sterk  ..79814..111113131291298
  O2O  791212811..111414..91298
6  IJmuiden  7..106121413..12101391297
7  CEMA/De Vaste Zet  778..9610..1513129787
8  DIOS/Eureka  71179..7106..12119780
9  SNA  48299....14812129678
10  Dammend Tilburg 2  5987685..12..149474
11  De Kroonschijf DEZ  10..67610788..89270
12  Dam Combinatie Zaanstreek  37..8..78986129268

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
za 19-01-2019     CEMA/De Vaste Zet  -   Constant Charlois  
7
-
13
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Bas Messemaker (1403) 1-18Partij
 Genadij Shapiro (1201) - Eduard Autar (1359) 0-22Partij
 Patrick Casaril (1227) - Michiel Kloosterziel (1390) 1-110Partij
 Wiel Maertzdorf (1192) - Job Arts (1253) 0-25Partij
 André Maertzdorf (1161) - Patrick Stork (1256) 0-23Partij
 Clemens Crucius (1030) - Mehmet Yöney (1240) 0-26Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Radjes Balkaran (1250) 1-17Partij
 Bert Verton (1088) - Damien Aligna Messinga (1438) 1-19Partij
 Erwin Heunen (1264) - Bart de Vos  2-01Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Egor Bobkov (1252) 1-14Partij
   IJmuiden  -   Samen Sterk  
6
-
14
 Kees Pippel (1320) - Ronald van Egmond (1298) 1-110Partij
 Krijn ter Braake (1281) - Wouter Morssink (1200) 1-13Partij
 Willem Winter (1217) - Martijn van der Klis (1261) 0-24Partij
 Stijn Tuytel (1261) - Ali Fthalla (1231) 0-22Partij
 Martin van Dijk (1291) - Martin van der Sluis (1195) 2-07Partij
 Jesse Bos (1326) - Micha van Tol (1217) 0-21Partij
 Jacqueline Schouten (1087) - Jo Fijen (1171) 0-26Partij
 Conall Sleutel (1082) - Martin de Jong (1166) 1-19Partij
 Cees van Duyvenbode (1039) - Ruud de Kooter (1167) 0-28Partij
 Bram van Bakel (1057) - Richard Treur (1160) 1-15Partij
   De Kroonschijf DEZ  -   SNA  
8
-
12
 Wim Kalis (1365) - Roy Coster (1125) 2-03Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1041) - Theo Tesselaar (1203) 1-110Partij
 Peter Hartog (1226) - Daan van Os (1059) 0-21Partij
 Peter de Hek (1268) - Maurice Koopmanschap (1030) 2-06Partij
 Teus Stam (1051) - Ivo de Jong (1369) 0-24Partij
 Harm Jan van Rees (1123) - Vitalia Doumesh (1231) 0-29Partij
 Pieter Trapman Sr. (1175) - Guido Verhagen (1239) 0-28Partij
 Ad de Hek (1150) - Raymond Koopmanschap (1236) 1-17Partij
 Cor Westerveld (1179) - René Emmaneel (1058) 2-02Partij
 Arie van Genderen (1096) - Jan Groeneweg (1134) 0-25Partij
   DIOS/Eureka  -   Heijmans Excelsior  
11
-
9
 Maarten Everduim (1045) - Olga Fedorovich (1395) 0-25Partij
 Eddy Zijlstra (1113) - Viktoriya Motrichko (1341) 0-28Partij
 Olga Kamychleeva (1364) - Frank Teer (1339) 0-26Partij
 Theo Schippers (1323) - Andrew Tjon A Ong (1344) 1-11Partij
 Hubert de Baetselier (1051) - Mari van Ballegooijen (1287) 2-03Partij
 Darja Koullen (1010) - Pieter Wijn (1246) 1-19Partij
 Mark Werrebrouck (1003) - Adri Vermeulen (1232) 2-07Partij
 Tom Swelsen (1133) - René van Oosterhout (1143) 1-12Partij
 Brion Koullen (1283) - Soender Kalpoe (1084) 2-010Partij
 Michel Stempher (1372) - Hein Wilsens (1115) 2-04Partij
   Dam Combinatie Zaanstreek  -   Dammend Tilburg 2  
6
-
14
 Ruud Groot (1119) - Wil Maas (1035) 1-13Partij
 Ruud Holkamp (1155) - Varno Morseld  1-16Partij
 Wout Rijs (1156) - Toon Dielen (1106) 1-11Partij
 Joop Wind (1096) - Toby Hage (1323) 0-25Partij
 Paul van der Lem (1157) - Kees van Bakel (1153) 0-28Partij
 Dik Vermeulen (1099) - Harry Verdoolaege (1128) 0-27Partij
 Paul Teer (1198) - Toine Vermeer (1181) 1-110Partij
 Losseni Savané (1268) - Ad de Hoon (1204) 1-14Partij
 Ramon Sakidin (1184) - Sarah Rijgersberg (1110) 1-12Partij
 Barbara Graas (1025) - Theo van den Hoek (1228) 0-29Partij
   RDC Rijnsburg  -   O2O  
8
-
12
 Arjen de Mooij (1333) - Johan Smits (1263) 1-15Partij
 Richard Kromhout (1350) - Gerrit Tigchelaar (1080) 2-01Partij
 Eric Hogewoning (1156) - Frank Pasman (1098) 1-18Partij
 Thomas Wielaard (1284) - Peter Hoogteijling (1341) 1-12Partij
 Cor van Dusseldorp (1448) - Johan Wiering (1379) 1-110Partij
 Arie Schoneveld (1048) - Rob Geurtsen (1302) 0-24Partij
 Jan van der Star (1196) - Johan Capelle (1274) 1-16Partij
 Wim Bremmer (1340) - Peter van Heun (1290) 0-23Partij
 Richard Meijer (1287) - Johan Bastiaannet (1363) 1-19Partij
 Rinus Kromhout (1052) - Bert Bakhuis (1221) 0-27Partij