HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  1213121181614151315131120142
2  O2O  811111171310141217121117126
3  CEMA/De Vaste Zet  79712101312101512111114118
4  RDC Rijnsburg  8913613151261210121113116
5  Samen Sterk  998149917121616151112134
6  Heijmans Excelsior  1213107116101281591112113
7  Constant Charlois Rotterdam 2  477511141011815131111105
8  DIOS/Eureka  6108831010111014151110105
9  IJmuiden  5610148899121211119104
10  SNA  785841212108141111999
11  Gooi & Eemland  538104556861111371
12  Haarlemse Damclub  78985117599911287

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
za 29-02-2020     RDC Rijnsburg  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Cor van Dusseldorp (1451) - Emre Hageman (1191) 1-1Partij
 Richard Kromhout (1360) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-1Partij  
 Richard Meijer (1285) - Geert Prinsen (1304) 2-0Partij
 Arjen de Mooij (1321) - Christian Niami (1432) 0-2Partij
 Thomas Wielaard (1277) - Peter van der Stap (1338) 0-2Partij
 Jan van der Star (1216) - Waldo Aliar (1292) 2-0Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Walter Thoen (1253) 0-2Partij
 Arie Schoneveld (1053) - Edwin de Jager (1265) 1-1Partij
 Laura Andriessen (1045) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-2Partij
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1018) - Guido van den Berg (1255) 1-1Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   Samen Sterk  
12
-
8
 Martijn van Gortel (1218) - Martijn van der Klis (1262) 2-02Partij
 Yifu Du (1254) - Micha van Tol (1225) 1-18Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Martin de Jong (1156) 1-17Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Jo Fijen (1177) 2-06Partij
 Erwin Heunen (1284) - Ronald van Egmond (1285) 1-13Partij
 Tomi Maturin Nyamsi  - Martin van der Sluis (1204) 1-14Partij  
 Pierre Lacroix (1232) - Wouter Morssink (1247) 0-210Partij
 André Maertzdorf (1124) - Steven den Hollander (1295) 2-01Partij  
 Ronald Schalley (1300) - Ali Fthalla (1255) 1-15Partij
 Patrick Casaril (1231) - Ruud de Kooter (1158) 1-19Partij
   SNA  -   Heijmans Excelsior  
12
-
8
 Vitalia Doumesh (1253) - Pieter Wijn (1239) 1-15Partij
 Vic Voskuil (1133) - Frank Teer (1329) 2-010Partij  
 Jelle van der Eng (980) - niet opgekomen  2-01R
 Jan Groeneweg (1141) - Hein Wilsens (1170) 1-13Partij
 Luuk Terweijden (681) - Adri Vermeulen (1229) 1-16Partij
 Daan van Os (1070) - Mari van Ballegooijen (1252) 0-22Partij
 Ivo de Jong (1366) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-19Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Harry Kolk (1209) 1-14Partij
 Mike Koopmanschap (1352) - René van Oosterhout (1177) 1-18Partij
 Guido Verhagen (1258) - Ron Entken (1165) 2-07Partij
   O2O  -   IJmuiden  
14
-
6
 Marco de Koning (1187) - Jesse Bos (1320) 0-21Partij
 Johan Bastiaannet (1366) - Conall Sleutel (1097) 2-02Partij
 Alexander Getmanski (1511) - Stijn Tuytel (1267) 2-08Partij  
 Frank Pasman (1088) - Cees van der Vlis (1121) 1-13Partij
 Peter van Heun (1309) - Kees Pippel (1318) 2-05Partij
 Rob Geurtsen (1322) - Cees van Duyvenbode (1055) 2-07Partij
 Johan Smits (1253) - Willem Winter (1223) 1-19Partij
 John Stins (1089) - Krijn ter Braake (1293) 0-24Partij  
 Johan Wiering (1381) - Bram van Bakel (1061) 2-06Partij
 Jan Pieter Drost (1293) - Martin van Dijk (1311) 2-010Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Gooi & Eemland  
15
-
5
 Juan Camelia (1237) - Bertus de Harder (1186) 2-01Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Bert Roest (1088) 0-24Partij
 Ashok Bhajan (1203) - Leo van der Laan (1182) 2-08Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Alexander van de Mheen (841) 1-16Partij
 Shammie Kasnadi (1299) - Gerard Benning (1036) 1-17Partij
 Francis Tholel (1185) - Jelmer Martens (1124) 1-110Partij
 Wim Verschoor (1164) - Anne Wouda (900) 2-03Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Jan Bouwmans (922) 2-08Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Michiel Luiten (981) 2-05Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Lennart Bolks (815) 2-02Partij
   Haarlemse Damclub  -   DIOS/Eureka  
5
-
15
 Mark Deurloo (1381) - Theo Schippers (1306) 1-11Partij
 Roel Janssen (1209) - Tom Swelsen (1131) 0-27
 Fabian Snijder (1134) - Brion Koullen (1311) 0-210Partij
 Dick Siegers (1131) - Hubert de Baetselier (1084) 1-14
 Rudi van Velzen (1009) - Michel Stempher (1370) 0-28Partij  
 Ron Tielrooij (1120) - Rudi Claes (1249) 0-29
 Frans Elzenga (930) - Olga Kamychleeva (1352) 0-25
 Harry van der Vossen (1062) - Leen de Rooij (1173) 0-26
 Stefan Stolwijk (1327) - Eddy Zijlstra (1105) 2-02
 Roberto Vesciano (1055) - Jasper Kole (946) 1-13