HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Samen Sterk  ....................161216
2  Van Stigt Thans 2  ..................13..1213
  Heijmans Excelsior  ................13....1213
4  RDC Rijnsburg  ..............12......1212
5  Constant Charlois Rotterdam 2  ..........11..........1211
  Gooi & Eemland  ............11........1211
7  IJmuiden  ........9............109
  Haarlemse Damclub  ..........9..........109
9  DIOS/Eureka  ......8..............108
10  O2O  ....7................107
  CEMA/De Vaste Zet  ..7..................107
12  SNA  4....................104

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 05-10-2019     DIOS/Eureka  -   RDC Rijnsburg  
8
-
12
 Hubert de Baetselier (1084) - Arjen de Mooij (1321) 1-14Partij
 Maarten Everduim (1022) - Cor van Dusseldorp (1451) 0-21Partij
 Jasper Kole (946) - Arie Schoneveld (1053) 1-17Partij
 Michel Stempher (1370) - Richard Kromhout (1360) 1-15Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Jan van der Star (1216) 2-03Partij
 Brion Koullen (1311) - Casper Vroegop (1027) 1-19Partij
 Leen de Rooij (1173) - Eric Hogewoning (1149) 1-12Partij
 Mark Werrebrouck (1022) - Laura Andriessen (1045) 0-26Partij  
 Rudi Claes (1249) - Richard Meijer (1285) 0-210Partij
 Tom Swelsen (1131) - Gera Hol (974) 1-16Partij
   Gooi & Eemland  -   Haarlemse Damclub  
11
-
9
 Menko van Dijk (1154) - Fabian Snijder (1134) 2-06Partij
 Bertus de Harder (1186) - Roel Janssen (1209) 2-02Partij
 Peter Frans Koops (1166) - Rudi van Velzen (1009) 2-05Partij  
 Cor de Jong (1261) - Stefan Stolwijk (1327) 0-23Partij  
 Leo van der Laan (1182) - Mark Deurloo (1381) 0-21Partij
 Jelmer Martens (1124) - Pieter Schoonderbeek (1075) 1-110Partij  
 Wim Muijs (1140) - Roberto Vesciano (1055) 1-14Partij
 Maarten Kolsloot (1119) - Dick Siegers (1131) 0-27Partij
 Anne Wouda (900) - Ron Tielrooij (1120) 2-08Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1087) - Harry van der Vossen (1062) 1-19Partij
   IJmuiden  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
9
-
11
 Krijn ter Braake (1293) - Ramdew Jahani (1184) 1-17Partij
 Conall Sleutel (1097) - Radjinder Jharap (1175) 0-28Partij
 Martin van Dijk (1311) - Jaap Riesenkamp (1235) 2-09Partij
 Willem Winter (1223) - Francis Tholel (1185) 1-15Partij
 Stijn Tuytel (1267) - Soelinder Jagram (1140) 2-03Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Ratan Ganeshie (907) 1-11Partij
 Kees Pippel (1318) - Thijs Vreugdenhil (1089) 1-16Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - Patrick Adriaans (1127) 0-24Partij
 Jesse Bos (1320) - Wim Verschoor (1164) 0-22Partij
 Bram van Bakel (1061) - Sjaam Biekram (1037) 1-110Partij  
   Heijmans Excelsior  -   O2O  
13
-
7
 Frank Teer (1329) - Frank Pasman (1088) 2-08Partij
 Olga Fedorovich (1406) - John Stins (1089) 2-06Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Marco de Koning (1187) 1-19Partij
 Viktoriya Motrichko (1350) - Roep Bhawanibhiek (1207) 1-14Partij
 Darja Fedorovich (1335) - Johan Smits (1253) 2-010Partij  
 Pieter Wijn (1239) - Johan Capelle (1259) 2-07Partij  
 Hein Wilsens (1170) - Johan Wiering (1381) 1-12Partij  
 Adri Vermeulen (1229) - Rob Geurtsen (1322) 2-03Partij
 RenĂ© van Oosterhout (1177) - Johan Bastiaannet (1366) 0-25Partij  
 Radj Balak (1110) - Peter van Heun (1309) 0-21Partij  
   Samen Sterk  -   SNA  
16
-
4
 Martin van der Sluis (1204) - Theo Tesselaar (1191) 1-14Partij
 Ronald van Egmond (1285) - Guido Verhagen (1258) 2-01Partij
 Jo Fijen (1177) - Ivo de Jong (1366) 2-07Partij
 Steven den Hollander (1295) - Erik van Kampen (1184) 1-110Partij  
 Wouter Morssink (1247) - Jan Groeneweg (1141) 2-09Partij
 Ali Fthalla (1255) - Daan van Os (1070) 2-02Partij  
 Ruud de Kooter (1158) - Henk Groot (992) 1-18Partij
 Martin de Jong (1156) - Vic Voskuil (1133) 1-15Partij  
 Micha van Tol (1225) - Jelle van der Eng (980) 2-03Partij  
 Martijn van der Klis (1262) - Co Filmer (919) 2-06Partij
   Van Stigt Thans 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Paul Nitsch (1361) 2-01Partij
 Emre Hageman (1191) - Patrick Casaril (1231) 1-110Partij
 Christian Niami (1432) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 1-14Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Tomi Maturin Nyamsi  2-05Partij
 Walter Thoen (1253) - Yifu Du (1254) 1-12Partij
 Peter van der Stap (1338) - AndrĂ© Maertzdorf (1124) 2-07Partij
 Geert Prinsen (1304) - Bert Verton (1070) 1-18Partij
 Waldo Aliar (1292) - Erwin Heunen (1284) 1-19Partij
 Edwin de Jager (1265) - Martijn van Gortel (1218) 1-13Partij
 Guido van den Berg (1255) - Pierre Lacroix (1232) 1-16Partij