HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  12..111381516141315131018130
2  O2O  81111117..13101217121015112
3  RDC Rijnsburg  ..961313615121210121013108
4  Samen Sterk  9914..9129171616151012126
5  CEMA/De Vaste Zet  797..101013121512111012106
6  Heijmans Excelsior  12137111012610..1591012105
7  IJmuiden  5..1481089912121110998
8  Constant Charlois Rotterdam 2  4751171411108..1310990
9  DIOS/Eureka  6108381011101014..10890
10  SNA  78845..81210141110787
11  Gooi & Eemland  53104858..661110366
12  Haarlemse Damclub  788591197..9910282

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 10
za 15-02-2020     Haarlemse Damclub  -   RDC Rijnsburg  
8
-
12
 Stefan Stolwijk (1327) - Arie Schoneveld (1053) 2-02Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Arjen de Mooij (1321) 1-19Partij
 Mark Deurloo (1381) - Cor van Dusseldorp (1451) 0-25Partij  
 Ron Tielrooij (1120) - Eric Hogewoning (1149) 1-13Partij
 Fabian Snijder (1134) - Richard Kromhout (1360) 0-24Partij  
 Roel Janssen (1209) - Thomas Wielaard (1277) 1-11Partij
 Frans Elzenga (930) - Jan van der Star (1216) 0-28Partij
 Dick Siegers (1131) - Casper Vroegop (1027) 1-16Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Richard Meijer (1285) 0-27Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Laura Andriessen (1045) 2-010Partij
   DIOS/Eureka  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
10
-
10
 Michel Stempher (1370) - Radjinder Jharap (1175) 0-210Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Francis Tholel (1185) 2-04Partij
 Hubert de Baetselier (1084) - Ratan Ganeshie (907) 1-16Partij
 Theo Schippers (1306) - Ashok Bhajan (1203) 1-17Partij  
 Mark Werrebrouck (1022) - Jaap Riesenkamp (1235) 0-29Partij  
 Tom Swelsen (1131) - Sjaam Biekram (1037) 2-01Partij
 Leen de Rooij (1173) - Thijs Vreugdenhil (1089) 0-28Partij
 Jasper Kole (946) - Wim Verschoor (1164) 1-15Partij
 Brion Koullen (1311) - Pim Arts (1228) 1-12Partij
 Eddy Zijlstra (1105) - Marlon Mangroe (1017) 2-03Partij  
   Gooi & Eemland  -   O2O  
3
-
17
 Bertus de Harder (1186) - Peter van Heun (1309) 0-29Partij
 Bert Roest (1088) - Johan Bastiaannet (1366) 0-28Partij
 Leo van der Laan (1182) - John Stins (1089) 0-22Partij
 Menko van Dijk (1154) - Johan Smits (1253) 0-24Partij
 Anne Wouda (900) - Rob Geurtsen (1322) 0-21Partij
 Wim Muijs (1140) - Johan Capelle (1259) 1-17Partij
 Peter Frans Koops (1166) - Frank Pasman (1088) 1-16Partij
 Maarten Kolsloot (1119) - Roep Bhawanibhiek (1207) 1-15Partij  
 Cor de Jong (1261) - Marco de Koning (1187) 0-23Partij  
 Jelmer Martens (1124) - Johan Wiering (1381) 0-210Partij
   IJmuiden  -   SNA  
12
-
8
 Willem Winter (1223) - Ivo de Jong (1366) 1-12Partij
 Kees Pippel (1318) - Vitalia Doumesh (1253) 0-23Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Erik van Kampen (1184) 1-14Partij
 Stijn Tuytel (1267) - Mike Koopmanschap (1352) 2-05Partij
 Krijn ter Braake (1293) - Jan Groeneweg (1141) 1-110Partij  
 Bram van Bakel (1061) - Co Filmer (919) 1-18Partij
 Martin van Dijk (1311) - Luuk Terweijden (681) 2-01Partij
 Conall Sleutel (1097) - Theo Tesselaar (1191) 1-17Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - René Emmaneel (1053) 2-09Partij
 Cees van Duyvenbode (1055) - Daan van Os (1070) 1-16Partij
   Heijmans Excelsior  -   CEMA/De Vaste Zet  
10
-
10
 Mari van Ballegooijen (1252) - Pierre Lacroix (1232) 2-01Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Bert Verton (1070) 1-18Partij  
 Pieter Wijn (1239) - Dieter van Gortel (1006) 1-15Partij  
 Adri Vermeulen (1229) - Patrick Casaril (1231) 1-16Partij  
 Frank Teer (1329) - Paul Nitsch (1361) 1-14Partij  
 Viktoriya Motrichko (1350) - Erwin Heunen (1284) 0-210Partij  
 Darja Fedorovich (1335) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 2-07Partij  
 Olga Fedorovich (1406) - Tomi Maturin Nyamsi  1-12Partij
 René van Oosterhout (1177) - Yifu Du (1254) 0-23Partij  
 Hein Wilsens (1170) - André Maertzdorf (1124) 1-19Partij  
   Samen Sterk  -   Van Stigt Thans 2  
9
-
11
 Ali Fthalla (1255) - Emre Hageman (1191) 1-18Partij
 Bastiaan de Gunst (898) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-19Partij  
 Jo Fijen (1177) - Christian Niami (1432) 1-110Partij
 Ruud de Kooter (1158) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-21Partij
 Wouter Morssink (1247) - Peter van der Stap (1338) 1-14Partij
 Micha van Tol (1225) - Geert Prinsen (1304) 1-15Partij
 Martin de Jong (1156) - Walter Thoen (1253) 1-13Partij
 Steven den Hollander (1295) - Guido van den Berg (1255) 2-02Partij  
 Ronald van Egmond (1285) - Edwin de Jager (1265) 1-16Partij
 Richard Treur (1153) - Waldo Aliar (1292) 0-27Partij