HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  ..................13132426
2  Constant Charlois Rotterdam 2  ........1114..........2425
  RDC Rijnsburg  ......12..........13..2425
4  Samen Sterk  ............9......162225
5  DIOS/Eureka  ....8........14......2222
6  IJmuiden  ..9............11....2220
7  Heijmans Excelsior  ..6........13........2219
8  O2O  ......11....7........2218
9  Gooi & Eemland  ........6......11....2217
10  Haarlemse Damclub  ..........9....9....2018
11  CEMA/De Vaste Zet  7..7................2014
12  SNA  7....4..............2011

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 19-10-2019     RDC Rijnsburg  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Richard Meijer (1285) - niet opgekomen  2-01R
 Cor van Dusseldorp (1451) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 2-04Partij  
 Thomas Wielaard (1277) - niet opgekomen  2-02R
 Casper Vroegop (1027) - Martijn van Gortel (1218) 1-18Partij
 Richard Kromhout (1360) - Patrick Casaril (1231) 0-25Partij  
 Arjen de Mooij (1321) - niet opgekomen  2-03R
 Arie Schoneveld (1053) - Clemens Crucius (1046) 1-16Partij  
 Eric Hogewoning (1149) - Tomi Maturin Nyamsi  0-27Partij  
 Laura Andriessen (1045) - Genadij Shapiro (1197) 1-19Partij
 Jan van der Star (1216) - Krzysztof Juszczak  2-010Partij  
   SNA  -   Van Stigt Thans 2  
7
-
13
 Guido Verhagen (1258) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 2-02Partij
 Erik van Kampen (1184) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 1-14Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Peter van der Stap (1338) 0-210Partij
 Ivo de Jong (1366) - Emre Hageman (1191) 2-05Partij
 Vitalia Doumesh (1253) - Walter Thoen (1253) 1-16Partij
 Daan van Os (1070) - Guido van den Berg (1255) 0-29Partij
 Jan Groeneweg (1141) - Christian Niami (1432) 0-27Partij
 Jelle van der Eng (980) - Edwin de Jager (1265) 0-23Partij
 Vic Voskuil (1133) - Geert Prinsen (1304) 0-28Partij
 Luuk Terweijden (681) - Waldo Aliar (1292) 1-11Partij
   O2O  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Alexander Getmanski (1511) - Wouter Morssink (1247) 2-05Partij  
 Johan Wiering (1381) - Steven den Hollander (1295) 2-04Partij  
 Marco de Koning (1187) - Jo Fijen (1177) 0-210Partij
 Roep Bhawanibhiek (1207) - Ruud de Kooter (1158) 0-26Partij
 Johan Bastiaannet (1366) - Micha van Tol (1225) 2-09Partij
 Frank Pasman (1088) - Martijn van der Klis (1262) 1-13Partij
 Johan Smits (1253) - Martin van der Sluis (1204) 1-12Partij
 Johan Capelle (1259) - Martin de Jong (1156) 1-11Partij
 Peter van Heun (1309) - Ali Fthalla (1255) 1-17Partij  
 Rob Geurtsen (1322) - Ronald van Egmond (1285) 1-18Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Heijmans Excelsior  
14
-
6
 Ramdew Jahani (1184) - Viktoriya Motrichko (1350) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Frank Teer (1329) 2-0Partij  
 Francis Tholel (1185) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-1Partij
 Ashok Bhajan (1203) - Mari van Ballegooijen (1252) 2-0Partij  
 Juan Camelia (1237) - Pieter Wijn (1239) 1-1Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Adri Vermeulen (1229) 1-1Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Harry Kolk (1209) 2-0Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - RenĂ© van Oosterhout (1177) 2-0Partij
 Wim Verschoor (1164) - Hein Wilsens (1170) 1-1Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Uladzislau Splendzer (1226) 1-1Partij
   Haarlemse Damclub  -   IJmuiden  
9
-
11
 Dick Siegers (1131) - Jesse Bos (1320) 0-25Partij
 Ron Tielrooij (1120) - Kees Pippel (1318) 0-22Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Stijn Tuytel (1267) 0-26Partij
 Roel Janssen (1209) - Martin van Dijk (1311) 1-110Partij
 Mark Deurloo (1381) - Willem Winter (1223) 2-09Partij  
 Fabian Snijder (1134) - Conall Sleutel (1097) 1-18Partij
 Stefan Stolwijk (1327) - Jacqueline Schouten (1081) 2-01Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Cees van der Vlis (1121) 1-13Partij
 Pieter Schoonderbeek (1075) - Bram van Bakel (1061) 1-14Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Cees van Duyvenbode (1055) 1-17Partij
   DIOS/Eureka  -   Gooi & Eemland  
14
-
6
 Michel Stempher (1370) - Peter Frans Koops (1166) 2-02Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Jelmer Martens (1124) 2-06Partij
 Brion Koullen (1311) - Cor de Jong (1261) 1-12Partij
 Rudi Claes (1249) - Bertus de Harder (1186) 1-110Partij  
 Tom Swelsen (1131) - Leo van der Laan (1182) 1-19Partij  
 Leen de Rooij (1173) - Gerard Benning (1036) 2-04Partij
 Hubert de Baetselier (1084) - Henk Vogelenzang de Jong (1087) 1-13Partij  
 Eddy Zijlstra (1105) - Wim Muijs (1140) 1-18Partij
 Mark Werrebrouck (1022) - Bert Roest (1088) 1-15Partij
 Maarten Everduim (1022) - Anne Wouda (900) 2-01Partij