HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  ..........13......12133638
2  Constant Charlois Rotterdam 2  ........11..11..14....3636
3  RDC Rijnsburg  ....1210..13..........3535
4  DIOS/Eureka  ....814....11........3433
5  Gooi & Eemland  ....106......11......3327
6  Samen Sterk  ..9..............9163234
7  CEMA/De Vaste Zet  7..7..............153229
  IJmuiden  ..9..9......11......3229
  Haarlemse Damclub  ........9....911....3229
10  Heijmans Excelsior  ..6............913..3228
11  O2O  8........11......7..3226
12  SNA  7........45........3016

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 09-11-2019     Gooi & Eemland  -   RDC Rijnsburg  
10
-
10
 Jelmer Martens (1124) - Richard Kromhout (1360) 0-28Partij  
 Menko van Dijk (1154) - Arjen de Mooij (1321) 1-11Partij  
 Leo van der Laan (1182) - Richard Meijer (1285) 0-25Partij  
 Bertus de Harder (1186) - Thomas Wielaard (1277) 2-04Partij  
 Cor de Jong (1261) - Jan van der Star (1216) 1-16Partij
 Gerhard de Graaf (1155) - Eric Hogewoning (1149) 2-010Partij  
 Gerard Benning (1036) - Arie Schoneveld (1053) 0-22Partij
 Anne Wouda (900) - Laura Andriessen (1045) 1-17Partij
 Bert Roest (1088) - Casper Vroegop (1027) 2-03Partij
 Maarten Kolsloot (1119) - Gera Hol (974) 1-19Partij  
   IJmuiden  -   DIOS/Eureka  
9
-
11
 Kees Pippel (1318) - Brion Koullen (1311) 0-24Partij
 Martin van Dijk (1311) - Hubert de Baetselier (1084) 1-12Partij  
 Stijn Tuytel (1267) - Jasper Kole (946) 2-09Partij
 Jesse Bos (1320) - Theo Schippers (1306) 1-11Partij
 Krijn ter Braake (1293) - Olga Kamychleeva (1352) 0-25Partij
 Conall Sleutel (1097) - Leen de Rooij (1173) 1-110Partij  
 Jacqueline Schouten (1081) - Michel Stempher (1370) 0-26Partij
 Bram van Bakel (1061) - Mark Werrebrouck (1022) 2-03Partij  
 Cees van der Vlis (1121) - Tom Swelsen (1131) 0-28Partij  
 Willem Winter (1223) - Maarten Everduim (1022) 2-07Partij
   Heijmans Excelsior  -   Haarlemse Damclub  
9
-
11
 Adri Vermeulen (1229) - Mark Deurloo (1381) 1-19Partij
 Pieter Wijn (1239) - Stefan Stolwijk (1327) 0-22Partij
 Uladzislau Splendzer (1226) - Fabian Snijder (1134) 1-110Partij
 Viktoriya Motrichko (1350) - Roel Janssen (1209) 1-16Partij
 RenĂ© van Oosterhout (1177) - Ron Tielrooij (1120) 1-15Partij
 Frank Teer (1329) - Dick Siegers (1131) 1-18Partij
 Hein Wilsens (1170) - Harry van der Vossen (1062) 1-13Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Rudi van Velzen (1009) 2-07Partij
 Harry Doomernik (1173) - Peter Schipper (990) 0-21Partij
 Mari van Ballegooijen (1252) - Roberto Vesciano (1055) 1-14Partij  
   Samen Sterk  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
9
-
11
 Ali Fthalla (1255) - Jaap Riesenkamp (1235) 1-14Partij
 Martijn van der Klis (1262) - Shammie Kasnadi (1299) 1-13Partij
 Steven den Hollander (1295) - Patrick Adriaans (1127) 1-11Partij
 Ruud de Kooter (1158) - Thijs Vreugdenhil (1089) 1-19Partij
 Martin de Jong (1156) - Ramdew Jahani (1184) 1-15Partij
 Martin van der Sluis (1204) - Wim Verschoor (1164) 1-18Partij
 Ronald van Egmond (1285) - Ashok Bhajan (1203) 0-22Partij
 Wouter Morssink (1247) - Radjinder Jharap (1175) 1-110Partij
 Jo Fijen (1177) - Soelinder Jagram (1140) 2-07Partij
 Richard Treur (1153) - Francis Tholel (1185) 0-26Partij  
   Van Stigt Thans 2  -   O2O  
12
-
8
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Johan Bastiaannet (1366) 1-12Partij
 Christian Niami (1432) - Johan Smits (1253) 2-05Partij
 Peter van der Stap (1338) - Frank Pasman (1088) 2-010Partij
 Ton Burgerhout (1257) - Peter van Heun (1309) 1-14Partij
 Emre Hageman (1191) - John Stins (1089) 2-08Partij
 Guido van den Berg (1255) - Roep Bhawanibhiek (1207) 1-11Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Johan Wiering (1381) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1292) - Johan Capelle (1259) 1-17Partij
 Walter Thoen (1253) - Rob Geurtsen (1322) 0-23Partij  
 Edwin de Jager (1265) - Marco de Koning (1187) 1-16Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   SNA  
15
-
5
 Pierre Lacroix (1232) - Guido Verhagen (1258) 2-05Partij
 Martijn van Gortel (1218) - Mike Koopmanschap (1352) 1-16Partij  
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Ivo de Jong (1366) 0-29Partij  
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Theo Tesselaar (1191) 1-18Partij
 Yifu Du (1254) - Jan Groeneweg (1141) 2-09Partij
 Erwin Heunen (1284) - Co Filmer (919) 2-04Partij
 Patrick Casaril (1231) - Jelle van der Eng (980) 2-03Partij  
 AndrĂ© Maertzdorf (1124) - Luuk Terweijden (681) 1-110Partij
 Ronald Schalley (1300) - Henk Groot (992) 2-01Partij
 Paul Nitsch (1361) - Bryan Tesselaar (865) 2-02Partij