HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  ..16......12....13..134854
2  RDC Rijnsburg  ....12........1013..124747
3  Constant Charlois Rotterdam 2  4....1111..14........4640
4  DIOS/Eureka  ..8....11..1014......4543
5  Samen Sterk  ....9....9......15164449
6  IJmuiden  ....99......12..11..4441
7  O2O  8......11..7..11....4437
8  Heijmans Excelsior  ....610....13....9..4338
9  Gooi & Eemland  ..10..6..8......11..4335
10  CEMA/De Vaste Zet  77........9......154238
11  Haarlemse Damclub  ........59..119....4234
12  SNA  78....4........5..4024

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 4
za 23-11-2019     RDC Rijnsburg  -   SNA  
12
-
8
 Cor van Dusseldorp (1451) - Ivo de Jong (1366) 0-24Partij
 Jan van der Star (1216) - Erik van Kampen (1184) 1-18Partij
 Richard Meijer (1285) - Theo Tesselaar (1191) 1-13Partij
 Arjen de Mooij (1321) - Mike Koopmanschap (1352) 2-09Partij
 Laura Andriessen (1045) - Vic Voskuil (1133) 1-12Partij
 Richard Kromhout (1360) - Guido Verhagen (1258) 1-110Partij  
 Casper Vroegop (1027) - Jan Groeneweg (1141) 1-16Partij
 Thomas Wielaard (1277) - Henk Groot (992) 2-01Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Co Filmer (919) 2-05Partij
 Arie Schoneveld (1053) - Jelle van der Eng (980) 1-17Partij  
   O2O  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 John Stins (1089) - Pierre Lacroix (1232) 0-25Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1207) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 0-27Partij
 Jan Pieter Drost (1293) - Paul Nitsch (1361) 1-11Partij  
 Peter van Heun (1309) - AndrĂ© Maertzdorf (1124) 2-010Partij  
 Johan Capelle (1259) - Patrick Casaril (1231) 1-19Partij
 Johan Bastiaannet (1366) - Martijn van Gortel (1218) 2-03Partij
 Johan Wiering (1381) - Erwin Heunen (1284) 1-16Partij  
 Rob Geurtsen (1322) - Tomi Maturin Nyamsi  1-12Partij  
 Johan Smits (1253) - Yifu Du (1254) 1-18Partij  
 Frank Pasman (1088) - Bert Verton (1070) 2-04Partij  
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Van Stigt Thans 2  
4
-
16
 Ashok Bhajan (1203) - Emre Hageman (1191) 1-110Partij
 Juan Camelia (1237) - Edwin de Jager (1265) 1-15Partij
 Shammie Kasnadi (1299) - Guido van den Berg (1255) 0-22Partij
 Wim Verschoor (1164) - Walter Thoen (1253) 0-26Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Waldo Aliar (1292) 0-21Partij  
 Francis Tholel (1185) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-17Partij  
 Ramdew Jahani (1184) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-24Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Peter van der Stap (1338) 1-13Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Christian Niami (1432) 0-29Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Geert Prinsen (1304) 0-28Partij
   Haarlemse Damclub  -   Samen Sterk  
5
-
15
 Stefan Stolwijk (1327) - Micha van Tol (1225) 1-11Partij
 Ron Tielrooij (1120) - Martijn van der Klis (1262) 0-22Partij
 Dick Siegers (1131) - Martin de Jong (1156) 0-27Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Wouter Morssink (1247) 0-23Partij
 Mark Deurloo (1381) - Ali Fthalla (1255) 1-14Partij
 Ton de Haas (1145) - Richard Treur (1153) 0-25Partij
 Roel Janssen (1209) - Ronald van Egmond (1285) 1-19Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Jo Fijen (1177) 2-08Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Steven den Hollander (1295) 0-26Partij  
 Peter Schipper (990) - Ruud de Kooter (1158) 0-210Partij
   DIOS/Eureka  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Theo Schippers (1306) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-14Partij  
 Olga Kamychleeva (1352) - Adri Vermeulen (1229) 1-17Partij  
 Hubert de Baetselier (1084) - Frank Teer (1329) 0-26Partij  
 Mark Werrebrouck (1022) - Pieter Wijn (1239) 0-23Partij
 Michel Stempher (1370) - Hein Wilsens (1170) 2-05Partij  
 Rudi Claes (1249) - Mari van Ballegooijen (1252) 0-21Partij
 Tom Swelsen (1131) - RenĂ© van Oosterhout (1177) 2-010Partij
 Leen de Rooij (1173) - Radj Balak (1110) 1-19Partij  
 Brion Koullen (1311) - Ties Slagter (1053) 1-18Partij  
 Eddy Zijlstra (1105) - Frank Reijkers (1010) 2-02Partij
   Gooi & Eemland  -   IJmuiden  
8
-
12
 Jelmer Martens (1124) - Krijn ter Braake (1293) 0-25Partij
 Wim Muijs (1140) - Martin van Dijk (1311) 1-17Partij
 Leo van der Laan (1182) - Jesse Bos (1320) 1-18Partij
 Bertus de Harder (1186) - Stijn Tuytel (1267) 1-19Partij
 Menko van Dijk (1154) - Kees Pippel (1318) 0-21Partij
 Gerhard de Graaf (1155) - Conall Sleutel (1097) 1-110Partij
 Cor de Jong (1261) - Bram van Bakel (1061) 0-26Partij
 Bert Roest (1088) - Cees van der Vlis (1121) 2-03Partij
 Anne Wouda (900) - Willem Winter (1223) 0-24Partij
 Michiel Luiten (981) - Jack van Buuren (1068) 2-02Partij