HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  ......1216....13..131351067
2  RDC Rijnsburg  ....6......121310..125753
3  Samen Sterk  ......99..17....15165666
4  IJmuiden  ..14....9..9..1211..5655
5  O2O  8..11....7..11....125649
6  Constant Charlois Rotterdam 2  4..1111..14..7......5647
7  Heijmans Excelsior  ........13610..159..5553
8  DIOS/Eureka  ..8311....10..14....5546
9  CEMA/De Vaste Zet  77....913........155451
10  Gooi & Eemland  ..10..8....56..11..5340
11  Haarlemse Damclub  7..59....11....9..5241
12  SNA  784..8......5....5032

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 5
za 07-12-2019     RDC Rijnsburg  -   IJmuiden  
6
-
14
 Jan van der Star (1216) - Jesse Bos (1320) 0-23Partij
 Cor van Dusseldorp (1451) - Stijn Tuytel (1267) 1-14Partij
 Arie Schoneveld (1053) - Martin van Dijk (1311) 0-210Partij
 Richard Kromhout (1360) - Krijn ter Braake (1293) 1-12Partij
 Gera Hol (974) - Kees Pippel (1318) 0-25Partij
 Richard Meijer (1285) - Conall Sleutel (1097) 1-16Partij
 Casper Vroegop (1027) - Bram van Bakel (1061) 1-17Partij
 Arjen de Mooij (1321) - Cees van der Vlis (1121) 1-19Partij
 Laura Andriessen (1045) - Willem Winter (1223) 0-21Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Jacqueline Schouten (1081) 1-18Partij
   Heijmans Excelsior  -   Gooi & Eemland  
15
-
5
 Adri Vermeulen (1229) - Leo van der Laan (1182) 1-14Partij
 Pieter Wijn (1239) - Cor de Jong (1261) 1-12Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Bertus de Harder (1186) 1-110Partij
 Frank Teer (1329) - Menko van Dijk (1154) 2-07Partij
 Mari van Ballegooijen (1252) - Jelmer Martens (1124) 1-15Partij  
 Hein Wilsens (1170) - Wim Muijs (1140) 2-06Partij  
 Radj Balak (1110) - Anne Wouda (900) 2-08Partij
 RenĂ© van Oosterhout (1177) - Bert Roest (1088) 1-19Partij
 Harry Kolk (1209) - Jan Bouwmans (922) 2-03Partij
 Harry Doomernik (1173) - Michiel Luiten (981) 2-01Partij
   Samen Sterk  -   DIOS/Eureka  
17
-
3
 Martijn van der Klis (1262) - Leen de Rooij (1173) 2-09Partij
 Ronald van Egmond (1285) - Michel Stempher (1370) 1-16Partij  
 Steven den Hollander (1295) - Brion Koullen (1311) 1-12Partij
 Micha van Tol (1225) - Tom Swelsen (1131) 2-010Partij  
 Martin van der Sluis (1204) - Eddy Zijlstra (1105) 2-03Partij
 Ruud de Kooter (1158) - Hubert de Baetselier (1084) 2-04Partij
 Wouter Morssink (1247) - Maarten Everduim (1022) 2-05Partij
 Jo Fijen (1177) - Mark Werrebrouck (1022) 2-07Partij  
 Martin de Jong (1156) - Jasper Kole (946) 1-18Partij
 Ali Fthalla (1255) - Marijn Jans (914) 2-01Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Haarlemse Damclub  
13
-
7
 Emre Hageman (1191) - Ron Tielrooij (1120) 1-15Partij
 Peter van der Stap (1338) - Fabian Snijder (1134) 1-110Partij
 Christian Niami (1432) - Roberto Vesciano (1055) 2-08Partij
 Geert Prinsen (1304) - Dick Siegers (1131) 1-15Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Rudi van Velzen (1009) 2-02Partij
 Walter Thoen (1253) - Stefan Stolwijk (1327) 0-23Partij
 Guido van den Berg (1255) - Mark Deurloo (1381) 1-19Partij  
 Edwin de Jager (1265) - Roel Janssen (1209) 2-01Partij
 Waldo Aliar (1292) - Harry van der Vossen (1062) 1-16Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Frans Elzenga (930) 2-04Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
13
-
7
 Yifu Du (1254) - Ramdew Jahani (1184) 1-18Partij
 Erwin Heunen (1284) - Francis Tholel (1185) 2-02Partij  
 AndrĂ© Maertzdorf (1124) - Soelinder Jagram (1140) 1-11Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Ashok Bhajan (1203) 1-17Partij  
 Ronald Schalley (1300) - Ratan Ganeshie (907) 2-03Partij  
 Paul Nitsch (1361) - Thijs Vreugdenhil (1089) 2-05Partij  
 Pierre Lacroix (1232) - Marlon Mangroe (1017) 1-14Partij
 Martijn van Gortel (1218) - Sjaam Biekram (1037) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Jaap Riesenkamp (1235) 1-19Partij  
 Tomi Maturin Nyamsi  - Wim Verschoor (1164) 1-110Partij  
   SNA  -   O2O  
8
-
12
 Jelle van der Eng (980) - Frank Pasman (1088) 1-14Partij
 Co Filmer (919) - Marco de Koning (1187) 0-26Partij  
 Ivo de Jong (1366) - Rob Geurtsen (1322) 1-11Partij  
 Vitalia Doumesh (1253) - Johan Bastiaannet (1366) 1-13Partij
 Mike Koopmanschap (1352) - Peter van Heun (1309) 0-27Partij  
 Jan Groeneweg (1141) - Johan Smits (1253) 1-15Partij
 Daan van Os (1070) - Roep Bhawanibhiek (1207) 2-02Partij
 Erik van Kampen (1184) - Johan Wiering (1381) 1-18Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Johan Capelle (1259) 1-19Partij  
 Guido Verhagen (1258) - John Stins (1089) 0-210Partij