HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  ..12......131614..131361281
2  Samen Sterk  ..9........9171615166882
3  O2O  811711..11........126860
4  Heijmans Excelsior  ....13..12..610159..6765
5  RDC Rijnsburg  ....9..613..1210..126762
6  IJmuiden  ......814..991211..6663
7  CEMA/De Vaste Zet  7..9..7..13....11156662
8  Constant Charlois Rotterdam 2  411..14..117......86655
9  DIOS/Eureka  63..10811....14....6552
10  Gooi & Eemland  ..4..5108....611..6344
11  Haarlemse Damclub  75..11..99....9..6250
12  SNA  748..8..512......6244

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 6
za 21-12-2019     O2O  -   RDC Rijnsburg  
11
-
9
 Jan Pieter Drost (1293) - Richard Kromhout (1360) 1-17Partij
 Peter van Heun (1309) - Eric Hogewoning (1149) 1-110Partij  
 Marco de Koning (1187) - Jan van der Star (1216) 2-06Partij
 Wiebo Drost (1232) - Laura Andriessen (1045) 1-19Partij
 Johan Smits (1253) - Arjen de Mooij (1321) 1-18Partij
 Frank Pasman (1088) - Arie Schoneveld (1053) 1-12Partij  
 Johan Bastiaannet (1366) - Richard Meijer (1285) 1-14Partij
 Rob Geurtsen (1322) - Casper Vroegop (1027) 2-01Partij
 Johan Wiering (1381) - Marco de Leeuw (1123) 1-13Partij
 John Stins (1089) - Gera Hol (974) 0-25Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   SNA  
8
-
12
 Francis Tholel (1185) - Erik van Kampen (1184) 2-0Partij
 Ramdew Jahani (1184) - Vitalia Doumesh (1253) 1-1Partij
 Juan Camelia (1237) - Ivo de Jong (1366) 0-2Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Theo Tesselaar (1191) 0-2Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Daan van Os (1070) 1-1Partij
 Wim Verschoor (1164) - Vic Voskuil (1133) 1-1Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Mike Koopmanschap (1352) 0-2Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Jan Groeneweg (1141) 1-1Partij
 Eddy Fuzzally (993) - Jelle van der Eng (980) 0-2Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Co Filmer (919) 2-0Partij
   Haarlemse Damclub  -   CEMA/De Vaste Zet  
9
-
11
 Roberto Vesciano (1055) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 1-110Partij
 Mark Deurloo (1381) - Martijn van Gortel (1218) 1-19Partij  
 Frans Elzenga (930) - Dieter van Gortel (1006) 1-15Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Patrick Casaril (1231) 1-14Partij
 Dick Siegers (1131) - AndrĂ© Maertzdorf (1124) 1-18Partij
 Roel Janssen (1209) - Wiel Maertzdorf (1192) 1-17Partij
 Stefan Stolwijk (1327) - Pierre Lacroix (1232) 1-12Partij
 Peter Schipper (990) - Tomi Maturin Nyamsi  1-16Partij
 Ton de Haas (1145) - Paul Nitsch (1361) 1-11Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Erwin Heunen (1284) 0-23Partij
   DIOS/Eureka  -   Van Stigt Thans 2  
6
-
14
 Hubert de Baetselier (1084) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-27Partij
 Brion Koullen (1311) - Edwin de Jager (1265) 1-11Partij
 Theo Schippers (1306) - Emre Hageman (1191) 1-16Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Geert Prinsen (1304) 1-19Partij
 Leen de Rooij (1173) - Peter van der Stap (1338) 1-15Partij
 Michel Stempher (1370) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 0-23Partij  
 Jasper Kole (946) - Waldo Aliar (1292) 0-22Partij
 Marijn Jans (914) - Christian Niami (1432) 0-24Partij
 Tom Swelsen (1131) - Guido van den Berg (1255) 1-110Partij
 Eddy Zijlstra (1105) - Walter Thoen (1253) 1-18Partij
   Gooi & Eemland  -   Samen Sterk  
4
-
16
 Jaap Langerak (934) - Wouter Morssink (1247) 0-28Partij
 Cor de Jong (1261) - Ali Fthalla (1255) 0-24Partij  
 Menko van Dijk (1154) - Steven den Hollander (1295) 1-11Partij  
 Wim Muijs (1140) - Martin van der Sluis (1204) 0-23Partij  
 Bertus de Harder (1186) - Micha van Tol (1225) 1-16Partij  
 Bert Roest (1088) - Jo Fijen (1177) 0-22Partij
 Gerard Benning (1036) - Martin de Jong (1156) 0-29Partij  
 Anne Wouda (900) - Ruud de Kooter (1158) 0-25Partij  
 Leo van der Laan (1182) - Martien Out (1146) 1-110Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1087) - Bastiaan de Gunst (898) 1-17Partij
   IJmuiden  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Stijn Tuytel (1267) - Mathijs Robbens (1305) 0-24Partij  
 Krijn ter Braake (1293) - niet opgekomen  2-01R
 Jesse Bos (1320) - Adri Vermeulen (1229) 1-12Partij
 Martin van Dijk (1311) - Frank Teer (1329) 1-19Partij
 Kees Pippel (1318) - RenĂ© van Oosterhout (1177) 2-06Partij
 Conall Sleutel (1097) - Jan van Bergen (980) 2-03Partij
 Bram van Bakel (1061) - Pieter Wijn (1239) 0-27Partij
 Willem Winter (1223) - Hein Wilsens (1170) 0-25Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Ron Entken (1165) 0-28Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - Radj Balak (1110) 0-210Partij