HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  12....13..151416131513816111
2  O2O  81111117....1312..1281285
3  RDC Rijnsburg  ..9..1313612151210..81190
4  Samen Sterk  ..9....912179161615810103
5  CEMA/De Vaste Zet  797......121315121181086
6  Heijmans Excelsior  ..13711..12106..1598983
7  IJmuiden  5..148..899..12118676
8  DIOS/Eureka  6..8381011..1014..8670
9  Constant Charlois Rotterdam 2  4751171411..8....8667
10  SNA  78845....1012..118565
11  Gooi & Eemland  5..1048586....118357
12  Haarlemse Damclub  78..59119....998267

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 8
za 18-01-2020     Constant Charlois Rotterdam 2  -   RDC Rijnsburg  
5
-
15
 Ramdew Jahani (1184) - Eric Hogewoning (1149) 1-15Partij
 Ratan Ganeshie (907) - Richard Meijer (1285) 1-17Partij
 Juan Camelia (1237) - Thomas Wielaard (1277) 1-18Partij
 Francis Tholel (1185) - Cor van Dusseldorp (1451) 1-16Partij
 Wim Verschoor (1164) - Richard Kromhout (1360) 0-210Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Casper Vroegop (1027) 0-22Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Arjen de Mooij (1321) 0-24Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Jan van der Star (1216) 0-23Partij
 Siegfried Hanenberg (570) - Laura Andriessen (1045) 0-21Partij
 Jurgen Tholel (1192) - Arie Schoneveld (1053) 1-19Partij
   Haarlemse Damclub  -   O2O  
8
-
12
 Fabian Snijder (1134) - Rob Geurtsen (1322) 1-14Partij
 Ron Tielrooij (1120) - Johan Capelle (1259) 0-26Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Frank Pasman (1088) 2-03Partij
 Roberto Vesciano (1055) - Johan Smits (1253) 1-110Partij  
 Roel Janssen (1209) - Johan Wiering (1381) 2-09Partij  
 Harry van der Vossen (1062) - Johan Bastiaannet (1366) 0-21Partij
 Stefan Stolwijk (1327) - John Stins (1089) 2-02Partij
 Frans Elzenga (930) - Peter van Heun (1309) 0-28Partij
 Mark Deurloo (1381) - Marco de Koning (1187) 0-27Partij  
 Dick Siegers (1131) - Roep Bhawanibhiek (1207) 0-25Partij
   DIOS/Eureka  -   SNA  
10
-
10
 Hubert de Baetselier (1084) - Ivo de Jong (1366) 0-28Partij
 Brion Koullen (1311) - Vitalia Doumesh (1253) 1-17Partij
 Theo Schippers (1306) - Mike Koopmanschap (1352) 1-11Partij
 Olga Kamychleeva (1352) - Jan Groeneweg (1141) 1-19Partij
 Michel Stempher (1370) - Theo Tesselaar (1191) 1-16Partij
 Rudi Claes (1249) - Jelle van der Eng (980) 2-05Partij
 Leen de Rooij (1173) - Daan van Os (1070) 1-12Partij
 Tom Swelsen (1131) - René Emmaneel (1053) 2-010Partij
 Mark Werrebrouck (1022) - Guido Verhagen (1258) 1-14Partij
 Jasper Kole (946) - Erik van Kampen (1184) 0-23Partij  
   Gooi & Eemland  -   CEMA/De Vaste Zet  
8
-
12
 Bert Roest (1088) - Patrick Casaril (1231) 2-010Partij  
 Cor de Jong (1261) - Dieter van Gortel (1006) 1-14Partij
 Menko van Dijk (1154) - Pierre Lacroix (1232) 0-22Partij
 Anne Wouda (900) - Bert Verton (1070) 1-16Partij
 Bertus de Harder (1186) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) 0-25Partij  
 Maarten Kolsloot (1119) - André Maertzdorf (1124) 2-09Partij
 Leo van der Laan (1182) - Paul Nitsch (1361) 1-17Partij
 Jelmer Martens (1124) - Tomi Maturin Nyamsi  0-21Partij
 Wim Muijs (1140) - Erwin Heunen (1284) 0-28Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1087) - Martijn van Gortel (1218) 1-13Partij
   IJmuiden  -   Van Stigt Thans 2  
5
-
15
 Kees Pippel (1318) - Waldo Aliar (1292) 1-14Partij
 Jesse Bos (1320) - Dirk van Schaik Jr. (1371) 0-22Partij
 Conall Sleutel (1097) - Emre Hageman (1191) 1-110Partij
 Stijn Tuytel (1267) - Thomy Lucien Mbongo (1462) 1-13Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Guido van den Berg (1255) 0-27Partij
 Krijn ter Braake (1293) - Ton Burgerhout (1257) 1-18Partij
 Martin van Dijk (1311) - Geert Prinsen (1304) 1-19Partij
 Jacqueline Schouten (1081) - Edwin de Jager (1265) 0-25Partij
 Cees van Duyvenbode (1055) - Peter van der Stap (1338) 0-26Partij
 Willem Winter (1223) - Walter Thoen (1253) 0-21Partij
   Heijmans Excelsior  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Viktoriya Motrichko (1350) - Ronald van Egmond (1285) 2-05Partij  
 Uladzislau Splendzer (1226) - Jo Fijen (1177) 1-11Partij
 Pieter Wijn (1239) - Micha van Tol (1225) 2-02Partij  
 Frank Teer (1329) - Ali Fthalla (1255) 1-19Partij  
 Ties Slagter (1053) - Martin van der Sluis (1204) 0-27Partij
 Adri Vermeulen (1229) - Martin de Jong (1156) 1-18Partij  
 René van Oosterhout (1177) - Steven den Hollander (1295) 1-13Partij
 Mari van Ballegooijen (1252) - Martijn van der Klis (1262) 1-14Partij
 Hein Wilsens (1170) - Ruud de Kooter (1158) 1-16Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Wouter Morssink (1247) 1-110Partij