HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Van Stigt Thans 2  12....138161514131513916119
2  O2O  8111111713..1012..1291395
3  Samen Sterk  ..914..991217161615912117
4  RDC Rijnsburg  ..961313156121210..91196
  CEMA/De Vaste Zet  79..7..13101215121191196
6  Heijmans Excelsior  1213117..61210..15991195
7  Constant Charlois Rotterdam 2  4711571411..8..139880
8  IJmuiden  5..81410899..12119786
9  DIOS/Eureka  61038810..111014..9780
10  SNA  78485..12..1014119779
11  Gooi & Eemland  5..41085..866119363
12  Haarlemse Damclub  785..91179..999274

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 9
za 01-02-2020     RDC Rijnsburg  -   Samen Sterk  
6
-
14
 Richard Kromhout (1360) - Ali Fthalla (1255) 0-29Partij
 Richard Meijer (1285) - Ruud de Kooter (1158) 1-13Partij
 Eric Hogewoning (1149) - Martin van der Sluis (1204) 1-11Partij
 Cor van Dusseldorp (1451) - Steven den Hollander (1295) 1-14Partij  
 Casper Vroegop (1027) - Ronald van Egmond (1285) 1-18Partij  
 Arjen de Mooij (1321) - Martien Out (1146) 0-210Partij  
 Laura Andriessen (1045) - Richard Treur (1153) 0-22Partij
 Gera Hol (974) - Micha van Tol (1225) 0-26Partij
 Jan van der Star (1216) - Martijn van der Klis (1262) 0-27Partij  
 Arie Schoneveld (1053) - Jo Fijen (1177) 2-05Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Edwin de Jager (1265) - Hein Wilsens (1170) 1-13Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1462) - Pieter Wijn (1239) 1-12Partij  
 Peter van der Stap (1338) - Mari van Ballegooijen (1252) 1-14Partij
 Waldo Aliar (1292) - Harry Kolk (1209) 0-21Partij  
 Dirk van Schaik Jr. (1371) - Adri Vermeulen (1229) 1-16Partij  
 Geert Prinsen (1304) - Viktoriya Motrichko (1350) 0-28Partij  
 Emre Hageman (1191) - Olga Fedorovich (1406) 1-17Partij
 Christian Niami (1432) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-19Partij  
 Guido van den Berg (1255) - Frank Teer (1329) 1-15Partij  
 Walter Thoen (1253) - René van Oosterhout (1177) 1-110Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   IJmuiden  
10
-
10
 Erwin Heunen (1284) - Kees Pippel (1318) 1-11Partij
 Ronald Schalley (1300) - Conall Sleutel (1097) 2-010Partij  
 Pierre Lacroix (1232) - Jesse Bos (1320) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1329) - Cees van der Vlis (1121) 1-19Partij
 André Maertzdorf (1124) - Stijn Tuytel (1267) 0-28Partij
 Patrick Casaril (1231) - Jacqueline Schouten (1081) 1-14Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1251) - Martin van Dijk (1311) 1-17Partij  
 Martijn van Gortel (1218) - Willem Winter (1223) 1-12Partij  
 Tomi Maturin Nyamsi  - Krijn ter Braake (1293) 1-15Partij  
 Yifu Du (1254) - Bram van Bakel (1061) 1-13Partij
   SNA  -   Gooi & Eemland  
14
-
6
 Guido Verhagen (1258) - Jelmer Martens (1124) 1-110Partij
 Erik van Kampen (1184) - Menko van Dijk (1154) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1141) - Leo van der Laan (1182) 1-19Partij
 Vitalia Doumesh (1253) - Bertus de Harder (1186) 1-18Partij
 Co Filmer (919) - Peter Frans Koops (1166) 1-12Partij
 Ivo de Jong (1366) - Wim Muijs (1140) 1-15Partij
 Mike Koopmanschap (1352) - Cor de Jong (1261) 2-07Partij
 Theo Tesselaar (1191) - Gerhard de Graaf (1155) 2-06Partij
 René Emmaneel (1053) - Bert Roest (1088) 2-04Partij
 Daan van Os (1070) - Anne Wouda (900) 2-01Partij
   O2O  -   DIOS/Eureka  
10
-
10
 Roep Bhawanibhiek (1207) - Olga Kamychleeva (1352) 0-24Partij
 Peter van Heun (1309) - Eddy Zijlstra (1105) 1-110Partij
 Marco de Koning (1187) - Tom Swelsen (1131) 1-16Partij  
 Johan Bastiaannet (1366) - Jasper Kole (946) 2-03Partij
 Johan Smits (1253) - Brion Koullen (1311) 1-19Partij
 Johan Wiering (1381) - Michel Stempher (1370) 0-25Partij  
 John Stins (1089) - Marijn Jans (914) 2-08Partij  
 Frank Pasman (1088) - Hubert de Baetselier (1084) 1-12Partij  
 Johan Capelle (1259) - Mark Werrebrouck (1022) 1-17Partij  
 Rob Geurtsen (1322) - Theo Schippers (1306) 1-11Partij
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   Haarlemse Damclub  
13
-
7
 Ramdew Jahani (1184) - Roel Janssen (1209) 1-12Partij
 Soelinder Jagram (1140) - Mark Deurloo (1381) 1-13Partij
 Ashok Bhajan (1203) - Dick Siegers (1131) 1-11Partij
 Jaap Riesenkamp (1235) - Stefan Stolwijk (1327) 1-16Partij
 Juan Camelia (1237) - Roberto Vesciano (1055) 1-15Partij
 Francis Tholel (1185) - Rudi van Velzen (1009) 1-110Partij
 Thijs Vreugdenhil (1089) - Harry van der Vossen (1062) 2-04Partij
 Wim Verschoor (1164) - Fabian Snijder (1134) 1-19Partij
 Radjinder Jharap (1175) - Ron Tielrooij (1120) 2-08Partij
 Patrick Adriaans (1127) - Justin Koopman (561) 2-07Partij