HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  De Waarddammers  ....11........112412
2  IJmuiden  ........14......1212
3  SNA  ............9..122
4  Samen Sterk  5........9....22-4
5  DIOS/Eureka  ........8......110
6  RDC Rijnsburg  ..2....8......21-12
7  Heijmans Excelsior  ......7........10-2
  O2O  ....7..........10-2
9  Dammend Tilburg  5..............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 03-10-2020     SNA  -   O2O  
9
-
7
 Guido Verhagen (1246) - Johan Wiering (1368) 0-26Partij  
 Vitalia Doumesh (1268) - Kenny Kroon (1141) 1-14Partij
 Ivo de Jong (1353) - Frank Pasman (1086) 2-05Partij  
 Mike Koopmanschap (1339) - Peter van Heun (1313) 2-08Partij  
 Theo Tesselaar (1224) - Roep Bhawanibhiek (1207) 2-03Partij
 Daan van Os (1070) - Rob Geurtsen (1309) 1-12Partij
 Vic Voskuil (1173) - Johan Smits (1245) 0-21Partij  
 Jan Groeneweg (1131) - Marco de Koning (1193) 1-17Partij
   Samen Sterk  -   De Waarddammers  
5
-
11
 Wouter Morssink (1283) - Thijs Verboon (1255) 1-12Partij  
 Steven den Hollander (1283) - AndrĂ© Droog (1353) 2-01Partij  
 Micha van Tol (1215) - Anton Kosior (1271) 0-26Partij  
 Jo Fijen (1187) - Theo de Swart (1325) 0-27Partij  
 Richard Treur (1153) - Peter de Hek (1259) 1-15Partij
 Ali Fthalla (1288) - Peter Hartog (1207) 1-14Partij  
 Martin de Jong (1174) - Wim Kalis (1369) 0-23Partij  
 Martin van der Sluis (1219) - Shammie Kasnadi (1230) 0-28Partij
   IJmuiden  -   RDC Rijnsburg  
14
-
2
 Kees Pippel (1307) - Cor van Dusseldorp (1445) 1-13Partij
 Willem Winter (1219) - Thomas Wielaard (1277) 1-14Partij  
 Krijn ter Braake (1295) - Richard Kromhout (1368) 2-05Partij  
 Bram van Bakel (1069) - Richard Meijer (1299) 2-08Partij  
 Stijn Tuytel (1279) - Jan van der Star (1236) 2-07Partij
 Jesse Bos (1315) - Arie Schoneveld (1071) 2-01Partij
 Martin van Dijk (1304) - Laura Andriessen (1044) 2-02Partij
 Max Doornbosch (994) - Casper Vroegop (1050) 2-06Partij