HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456WePuBs
1  De Waarddammers  ........11126
2  Samen Sterk  ......9..122
3  RDC Rijnsburg  ....8....110
  DIOS/Eureka  ....8....110
5  Heijmans Excelsior  ..7......10-2
6  Dammend Tilburg  5........10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 19-09-2020     O2O  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
-
   RDC Rijnsburg  -   DIOS/Eureka  
8
-
8
 Richard Kromhout (1368) - Brion Koullen (1311) 2-07Partij
 Jan van der Star (1236) - Folkert Jansen (863) 2-05Partij
 Casper Vroegop (1050) - Olga Kamychleeva (1366) 0-22Partij
 Richard Meijer (1299) - Ivar Jansen (811) 1-16Partij
 Thomas Wielaard (1277) - Melvin Koullen (835) 1-18Partij  
 Gera Hol (992) - Tom Swelsen (1174) 0-23Partij
 Laura Andriessen (1044) - Bram Kole jr. (1003) 1-11Partij
 Arie Schoneveld (1071) - Jasper Kole (935) 1-14Partij
   De Waarddammers  -   Dammend Tilburg  
11
-
5
 Theo de Swart (1325) - Kees van Bakel (1152) 2-04Partij
 Rik Verboon (1334) - Toby Hage (1323) 0-22Partij  
 Wim Kalis (1369) - Theo van den Hoek (1198) 1-13Partij
 Thijs Verboon (1255) - Toine Vermeer (1166) 2-06Partij
 Peter Hartog (1207) - Sarah Rijgersberg (1125) 1-17Partij
 Peter de Hek (1259) - Harry Verdoolaege (1162) 2-05Partij
 Arie van Genderen (1100) - Yuri Derks (778) 2-01Partij
 Anton Kosior (1271) - Martijn Kool (973) 1-18Partij
   Heijmans Excelsior  -   Samen Sterk  
7
-
9
 Eduard Autar (1366) - Steven den Hollander (1283) 1-13Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1325) - Ali Fthalla (1288) 1-12Partij
 Frank Teer (1316) - Martin de Jong (1174) 2-06Partij
 Adri Vermeulen (1238) - Martijn van der Klis (1278) 0-24Partij
 Mari van Ballegooijen (1243) - Wouter Morssink (1283) 0-21Partij  
 Ashok Bhajan (1218) - Jo Fijen (1187) 2-05Partij  
 Ad de Hoon (1208) - Ruud de Kooter (1180) 0-28Partij  
 RenĂ© van Oosterhout (1140) - Micha van Tol (1215) 1-17Partij  
   SNA  -   CEMA/De Vaste Zet  
-