HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  2e klasse E

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBp
1  Dammers Uit Oost 2  8111110151091381587
2  DIOS Achterhoek 3  8121081015101281485
3  Limburg CT  5410910811281159
4  Heijmans Excelsior 2  566812913148973
5  DIOS/Eureka 2  687899968862
6  Brainsport Brabant CT  16647811108553
7  WSDV 4 CT  6187787118455
8  DV VBI Huissen 3  1653759108446
9  Dammend Tilburg Dongen CT  3402106568236

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 02-04-2022     Brainsport Brabant CT  -   DIOS Achterhoek 3  
6
-
10
 Sasha Chumachenko (700) - Gerben te Raa (1141) 0-22Partij  
 Peter Hernaamt (899) - Harry Vos (1055) 2-04Partij
 Piet van Erp (882) - Pascal Slutter (1012) 0-26Partij
 Tanya-Marie Cnossen (869) - Cees Groen (978) 1-17Partij
 Geert Hendricks (646) - Jaap Vos (922) 0-25Partij
 Wiebe Cnossen (968) - Theo Ortsen (778) 2-08Partij  
 Ad Peerenboom (475) - Joop Messersmid  0-21Partij
 Maksym Chumachenko (533) - Erik Oonk (926) 1-13Partij
   Dammend Tilburg Dongen CT  -   DIOS/Eureka 2  
10
-
6
 Patrick Botland (917) - Ivar Jansen (816) 2-05Partij
 Martijn Kool (978) - Raymond Vandecaetsbeek (860) 0-21Partij
 Ton Sprangers (924) - Paul Stevelmans (797) 2-04Partij
 Wil Maas (1019) - Johan Evens (835) 0-23Partij
 Herman Lamberts (846) - Folkert Jansen (862) 0-26Partij
 Frits van Tilborg (1036) - Gepke Koopman  2-02Partij
 Nick van het Westeinde (843) - Herman Pijnenburg (817) 2-07Partij
 Frank Swagemakers (977) - Albert Mol (381) 2-08Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   Limburg CT  
11
-
5
 Ben Okken (1110) - Wiel Okrogelnik (1135) 1-13Partij
 Jan Masselink (1154) - Ger Pisters (1045) 1-11Partij
 Johan Haijtink (1111) - Leo Nagels (1001) 1-17Partij  
 Ralf Richters (1079) - Jeroen Huskens (836) 2-04Partij
 Jaap de Vries (1062) - Marcin Czeladzinski (1035) 2-06Partij
 Tom Westhof (1008) - Jack Sijbers (810) 2-02Partij
 Rodier Evers (1078) - DrĂ© Verheggen (956) 2-08Partij
 Alexandra Betting (951) - Theo Blom (607) 0-25Partij
   DV VBI Huissen 3  -   WSDV 4 CT  
9
-
7
 Gerard Boogaars (989) - Jos van Deelen (1015) 1-11Partij
 Peter Litjens (1002) - Kees Maliepaard (997) 0-26Partij
 Jos Lamers (943) - Gerhard Gerritsen (946) 1-13Partij
 Jo ten Westeneind (980) - Erik van Wingerden (501) 2-02Partij
 Piet Verhaegh (623) - Mickael Binato  1-15Partij
 Jacob Reiffers (991) - Nathan van Beek  2-01Partij
 Simen Elskamp (480) - Mila Rijlaarsdam (469) 2-07Partij
 Jelte Evers  - Jeroen Gijsbers (619) 0-24Partij