HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  2e klasse E

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Micone 2  14151113141113141716102076
2  Eureka-Heerlen  691511151116101518101552
3  Denk en Zet Culemborg 2  51111119813151117101422
4  De Variant  95913111118101315101328
5  Heijmans Excelsior 2  7997121211141216101218
6  Lent 2  651198111013131710116
7  DV VBI Huissen 3  991298912141418101028
8  TDV 3  74729108111117107-28
9  WSDV 3  61051067691314106-28
10  Raes DC Maastricht 2  35978769714102-50
11  Heijmans Excelsior 3  4235432366100-124

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     De Variant  -   WSDV 3  
10
-
10
 Jan Kerkhofs (1056) - Denise van Dam (888) 0-28
 John Abelshausen (831) - Gerhard Gerritsen (909) 1-19
 Jan de Wolf (1218) - Gerard Zijlema (1048) 1-14
 Hans Bomgaars (1090) - Kees Maliepaard (930) 1-17Partij
 Richard Mertens (715) - Bas van Berkel (756) 0-210
 Mark de Wolf (1056) - Casey van Beek (842) 2-05
 Franklin Denissen (995) - Mara Langeveld (767) 2-01
 Mark Klaassen (1035) - Robert-Jan van Steenbergen  2-06
 Daniëlla de Vos (1028) - Lucas Schepers (601) 0-23
 Rob van Lien (937) - Tom Janmaat (801) 1-12
   DV VBI Huissen 3  -   Lent 2  
9
-
11
 Coen Donders (1117) - Tom Siebelt  2-04
 Remco Vredenberg (1096) - Gerold Kosman (1094) 1-18
 Henk Kemperman (1072) - Stef Migchelbrink (1010) 0-21
 Theo Willemsen (1051) - Joop Geurts (1195) 0-27
 Lotte Aleven (964) - Chris Roeleven (1188) 0-23
 Gerard Boogaars (950) - Peter Visscher (1008) 2-09
 Jos Lamers (902) - Albert Eggink (1054) 2-010
 Richard Kempen (812) - Cor van Vuuren (889) 1-15
 Lisa Aleven (770) - Frank Barten (934) 0-22
 Tessa Aleven (636) - Henk Derksen (953) 1-16
   Denk en Zet Culemborg 2  -   Eureka-Heerlen  
11
-
9
 Robert-Jan van den Akker (1116) - Tom Swelsen (982) 2-02Partij
 Henk Ruesink (1193) - Raymond Vandecaetsbeek (928) 2-06Partij
 Jan Riesthuis (1114) - Eddy Zijlstra (1119) 1-19Partij
 Krijn van Drie (1038) - niet opgekomen  2-01
 Kumar Mangal (944) - Theo Schippers (1346) 0-24Partij
 Ebbo de Jong (872) - Folkert Jansen (779) 1-18Partij
 Bram Verhoef (985) - Jitse Slump (1005) 0-23Partij
 Tom Meurs (779) - Marius Coolen (1019) 1-17Partij
 Raju Talwar (594) - Marcel Karssing (859) 1-15Partij
 Theo Meurs (971) - Maarten Everduim (1073) 1-110Partij
   Heijmans Excelsior 2  -   Raes DC Maastricht 2  
12
-
8
 Johan Alidarso (775) - Wiel Okrogelnik (1188) 0-29
 Ron Entken (1160) - Ivar Jansen (719) 2-05
 Joop Achterstraat (987) - Dré Verheggen (951) 2-04
 Berend Boersma (1037) - Ger Pisters (1012) 0-23
 Cor Martens (984) - Erik de Gouw (704) 2-02
 Arnold Beset (848) - Wim Sanders (862) 1-16
 Jan Leunk (864) - Jeroen Huskens (757) 2-07
 Ronald Turenhout (885) - Lou Chappin (737) 2-08
 Jelle van Dijk  - Stephan Jansen (755) 0-21
 Noud de Groot (892) - Theo Blom (568) 1-110
   Heijmans Excelsior 3  -   TDV 3  
3
-
17
 Ties Slagter (1039) - Bas van den Broek (950) 1-110
 Frans Engels (844) - Henk Toepoel (1028) 1-18
 niet opgekomen  - Jo Frissen (961) 0-210
 Onne van der Kraan (575) - Robert de Abreu (924) 0-29
 Jan Bergmans (756) - Ben Spoelder (894) 1-17
 Roy Slagter (604) - Rinus van Esch (952) 0-26
 Cor Engels (456) - Herman Lamberts (918) 0-25
 Niels Peters  - Martijn Kool (762) 0-24
 Giovanni Engels  - Kees Sterken (896) 0-22
 Astrid Kastelijn  - Kimberley Huijskens  0-23