HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  2e klasse E

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456WePuBs
1  Dammers Uit Oost 2  ........12128
2  DIOS Achterhoek 3  ......10..124
3  Dammend Tilburg Dongen CT  ....9....122
4  DOG Heijmans Excelsior CT  ....7....10-2
5  DIOS/Eureka 2  ..6......10-4
6  DV VBI Huissen 3  4........10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 19-09-2020     DIOS Achterhoek 3  -   DIOS/Eureka 2  
10
-
6
 Frank ten Hagen (1070) - Paul Stevelmans (800) 2-03Partij
 Jan Huisjes (907) - Hubert de Baetselier (1073) 1-15Partij
 Stefan von Kann (913) - Rudi Claes (1238) 0-28Partij
 Allard van Tongeren (911) - Mark Werrebrouck (994) 0-22Partij
 Cees Groen (978) - Albert Mol (386) 2-01Partij
 Jaap Vos (918) - Johan Evens (839) 2-07Partij
 Gerrit Klompenhouwer (828) - Raymond Vandecaetsbeek (869) 2-04Partij
 Toon Baks (852) - Herman Pijnenburg (816) 1-16Partij
   DOG Heijmans Excelsior CT  -   Dammend Tilburg Dongen CT  
7
-
9
 Noud de Groot (804) - Frits van Tilborg (1034) 0-25Partij
 Hendrik-Jan Beekman (952) - Ton Sprangers (919) 0-24Partij
 Joop Achterstraat (950) - Wil Maas (1020) 1-16Partij
 Arnold Beset (831) - Patrick Botland (918) 1-17Partij
 Jan Bergmans (732) - Herman Lamberts (853) 2-02Partij
 Arfidah Beset (821) - Cees van Belle (810) 2-01Partij
 Henk van der Heijden (692) - Piet Jonkers (774) 1-18Partij
 Geert Hendricks (646) - Alex Poliakov  0-23Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   DV VBI Huissen 3  
12
-
4
 Jan Masselink (1151) - Peter Litjens (1005) 2-02Partij
 Tom Westhof (1009) - Jos Lamers (948) 1-17Partij
 Ralf Richters (1082) - Fleur Kruysmulder (651) 1-16Partij  
 Tom Rinner (1110) - Jacob Reiffers (994) 2-01Partij
 Rodier Evers (1069) - Gerard Boogaars (993) 2-08Partij
 Jaap de Vries (1063) - Stefanya Baliakina (614) 2-05Partij
 Johan Haijtink (1111) - Ruben Kant  2-04Partij
 Marit van Haaren  - Cas Schaapveld  0-23Partij