HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   SWMG Beijing Barrages Rapid 2011 (Rapid)

    
    Link   

  Barrage

 Klassen: 
 Barrage 
 
  Men: 
  Final 
  Group A 
  Group B 
  Women: 
  Final 
  64 section: 
  Final 
  Group 
  Barrages: 
  Rapid 
  Blitz 
  Georgiev 
 Partijen
  Toernooizaal    Disclaimer
 Alle uitslagen
Ronde 1
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Nederland  Pim Meurs   1 
China  Wei Zhou  1 
Polen  Alexander Getmanski   1 
Mongolie  Erdenebileg Dul  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Rusland  Darya Tkachenko  1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  1 
Nederland  Roel Boomstra   2 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  0 
Rusland  Gawril Kolesov   2 
Rusland  Vladimir Skrabov  0 
Ronde 2
China  Wei Zhou  0 
Letland  Roberts Misans  2 
Mongolie  Erdenebileg Dul   2 
Nederland  Pim Meurs  0 
Polen  Alexander Getmanski   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Letland  Guntis Valneris   1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   2 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  0 
Rusland  Vladimir Skrabov   0 
Rusland  Oleg Dashkov  2 
Rusland  Alexandr Azarov   0 
Rusland  Gawril Kolesov  2 
Ronde 3
Nederland  Roel Boomstra  1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva   0 
Rusland  Ainur Shaibakov  2 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Rusland  Alexander Georgiev   2 
China  Wei Zhou  0 
Letland  Roberts Misans   1 
Mongolie  Erdenebileg Dul  1 
Nederland  Pim Meurs   1 
Polen  Alexander Getmanski  1 
Letland  Zoja Golubeva   2 
Rusland  Darya Tkachenko  0 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   0 
China  Ala Tenghua  2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  1 
Rusland  Sergey Belosheev   1 
Rusland  Vladimir Skrabov  1 
China  Pei Liu   1 
Rusland  Alexandr Azarov  1 
Ronde 4
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  0 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  2 
Rusland  Ainur Shaibakov   0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Nederland  Pim Meurs   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Polen  Alexander Getmanski   2 
Letland  Roberts Misans  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   0 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja  2 
Rusland  Darya Tkachenko   2 
China  Ala Tenghua  0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   1 
Letland  Zoja Golubeva  1 
Rusland  Oleg Dashkov   1 
Rusland  Sergey Belosheev  1 
Ronde 5
China  Wei Zhou  0 
Polen  Alexander Getmanski  2 
Letland  Roberts Misans   2 
Nederland  Pim Meurs  0 
Letland  Guntis Valneris   0 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  2 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Nederland  Roel Boomstra   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Letland  Zoja Golubeva   0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  2 
China  Ala Tenghua   0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  2 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   1 
Rusland  Darya Tkachenko  1 
Rusland  Gawril Kolesov   1 
Rusland  Sergey Belosheev  1 
Ronde 6
Polen  Alexander Getmanski  1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Letland  Roberts Misans   0 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  2 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Mongolie  Erdenebileg Dul  1 
China  Wei Zhou   1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   0 
Nederland  Pim Meurs  2 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   0 
Letland  Zoja Golubeva  2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   2 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja  0 
Rusland  Vladimir Skrabov   1 
Rusland  Oleg Dashkov  1 
Rusland  Gawril Kolesov   2 
Rusland  Sergey Belosheev  0 
Ronde 7
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Nederland  Roel Boomstra   1 
Polen  Alexander Getmanski  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Mongolie  Erdenebileg Dul   0 
Letland  Roberts Misans  2 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  2 
Rusland  Darya Tkachenko   1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  1 
China  Ala Tenghua   0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  2 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Rusland  Gawril Kolesov   2 
Rusland  Vladimir Skrabov  0 
Rusland  Sergey Belosheev   1 
Rusland  Oleg Dashkov  1