HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage

 Klassen: 
 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Barrage 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Rusland  Anton Permyakov  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Gawril Kolesov   2 
Rusland  Damir Rusaev  0 
Rusland  Fidan Ishmuratov   0 
Rusland  Ivan Trofimov  2 
Rusland  Andrej Kalmakov   2 
Rusland  Sergey Bonadykov  0 
Rusland  Azaliya Sagitova   2 
Rusland  Polina Bolotkova  0 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Rusland  Julia Valeeva  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Rusland  Anton Permyakov  0 
Rusland  Julia Valeeva   1 
Rusland  Aygul Idrisova  1 
Rusland  Aygul Idrisova   0 
Rusland  Julia Valeeva  2 
Ronde 2
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Andrej Kalmakov   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Rusland  Gawril Kolesov   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Damir Rusaev   1 
Rusland  Damil Sahiullin  1 
Rusland  Christina Osipova   1 
Rusland  Rufina Ajupova  1 
Rusland  Julia Valeeva   1 
Rusland  Irina Platonova  1 
Rusland  Agata Parahina   2 
Rusland  Regina Ajupova  0 
Rusland  Alexey Chizhov   2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Andrej Kalmakov  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Gawril Kolesov  1 
Rusland  Damil Sahiullin   1 
Rusland  Damir Rusaev  1 
Rusland  Rufina Ajupova   1 
Rusland  Christina Osipova  1 
Rusland  Irina Platonova   1 
Rusland  Julia Valeeva  1 
Rusland  Andrej Kalmakov   2 
Rusland  Alexander Getmanski  0 
Rusland  Gawril Kolesov   0 
Rusland  Murodullo Amrillaev  2 
Rusland  Damir Rusaev   1 
Rusland  Damil Sahiullin  1 
Rusland  Christina Osipova   0 
Rusland  Rufina Ajupova  2 
Rusland  Julia Valeeva   1 
Rusland  Irina Platonova  1 
Rusland  Irina Platonova   1 
Rusland  Julia Valeeva  1 
Rusland  Julia Valeeva   1 
Rusland  Irina Platonova  1 
Rusland  Irina Platonova   2 
Rusland  Julia Valeeva  0 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Guzel Georgieva-Ishmuratova  1 
Rusland  Guzel Georgieva-Ishmuratova   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   2 
Rusland  Guzel Georgieva-Ishmuratova  0 
Rusland  Damil Sahiullin   1 
Rusland  Damir Rusaev  1 
Ronde 3
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Anton Permyakov   1 
Rusland  Gawril Kolesov  1 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Fidan Ishmuratov  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Rusland  Damir Rusaev  1 
Rusland  Irina Platonova   1 
Rusland  Rufina Ajupova  1 
Rusland  Alia Aminova   0 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  2 
Rusland  Christina Osipova   0 
Rusland  Regina Ajupova  2 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Rusland  Julia Valeeva  1 
Rusland  Agata Parahina   2 
Rusland  Polina Bolotkova  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Gawril Kolesov   2 
Rusland  Anton Permyakov  0 
Rusland  Fidan Ishmuratov   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Rusland  Damir Rusaev   2 
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Rusland  Rufina Ajupova   0 
Rusland  Irina Platonova  2 
Rusland  Julia Valeeva   1 
Rusland  Aygul Idrisova  1 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Ivan Trofimov   0 
Rusland  Fidan Ishmuratov  2 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Rusland  Julia Valeeva  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Julia Valeeva   0 
Rusland  Aygul Idrisova  2 
Rusland  Alexey Chizhov   2 
Rusland  Murodullo Amrillaev  0 
Ronde 4
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Andrej Kalmakov   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Rusland  Fidan Ishmuratov   1 
Rusland  Gawril Kolesov  1 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Anton Permyakov  1 
Rusland  Irina Platonova   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Angelina Popova   1 
Rusland  Regina Ajupova  1 
Rusland  Alia Aminova   2 
Rusland  Guzel Georgieva-Ishmuratova  0 
Rusland  Christina Osipova   0 
Rusland  Azaliya Sagitova  2 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Andrej Kalmakov  1 
Rusland  Gawril Kolesov   2 
Rusland  Fidan Ishmuratov  0 
Rusland  Anton Permyakov   0 
Rusland  Ivan Trofimov  2 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Irina Platonova  1 
Rusland  Alexander Georgiev   2 
Rusland  Alexey Chizhov  0 
Rusland  Andrej Kalmakov   0 
Rusland  Alexander Getmanski  2 
Rusland  Irina Platonova   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Irina Platonova  1 
Rusland  Irina Platonova   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   2 
Rusland  Irina Platonova  0 
Rusland  Regina Ajupova   0 
Rusland  Angelina Popova  2 
Ronde 5
Rusland  Alexey Chizhov  2 
Rusland  Gawril Kolesov  0 
Rusland  Ainur Shaibakov   0 
Rusland  Ivan Trofimov  2 
Rusland  Alia Aminova   0 
Rusland  Irina Platonova  2 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Rusland  Angelina Popova  1 
Rusland  Rufina Ajupova   1 
Rusland  Regina Ajupova  1 
Rusland  Aianika Kolodeznikova-Kychkina   1 
Rusland  Azaliya Sagitova  1 
Rusland  Angelina Popova   1 
Rusland  Aygul Idrisova  1 
Rusland  Regina Ajupova   1 
Rusland  Rufina Ajupova  1 
Rusland  Aygul Idrisova   0 
Rusland  Angelina Popova  2 
Rusland  Rufina Ajupova   1 
Rusland  Regina Ajupova  1 
Rusland  Regina Ajupova   1 
Rusland  Rufina Ajupova  1 
Rusland  Rufina Ajupova   1 
Rusland  Regina Ajupova  1 
Rusland  Regina Ajupova   0 
Rusland  Rufina Ajupova  2 
Rusland  Azaliya Sagitova   2 
Rusland  Aianika Kolodeznikova-Kychkina  0 
Ronde 6
Rusland  Alexey Chizhov  2 
Rusland  Alexander Getmanski  0 
Rusland  Fidan Ishmuratov   0 
Rusland  Andrej Kalmakov  2 
Rusland  Angelina Popova   0 
Rusland  Irina Platonova  2 
Rusland  Alia Aminova   0 
Rusland  Aygul Idrisova  2 
Rusland  Rufina Ajupova   0 
Rusland  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2 
Ronde 7
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Irina Platonova   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   0 
Rusland  Irina Platonova  2 
Rusland  Alexey Chizhov   2 
Rusland  Alexander Georgiev  0