HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013 (Rapid)

    
    Link   

  Barrage

 Klassen: 
 
 Final Men 
 Final Women 
 Men 
 Women 
 Rapid Barrage 
 Blitz Barrage 
 GL Barrage 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   0 
Ukraine  Artem Ivanov  2 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Natalia Shestakova   2 
Polen  Arleta Flisikowska  0 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   1 
Rusland  Irina Platonova  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Nika Leopoldova  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   0 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  2 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Ukraine  Olga Baltazhy  1 
Ronde 2
Nederland  Roel Boomstra  2 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse  0 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Letland  Guntis Valneris   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Duitsland  Vadim Virny   2 
Litouwen  Aleksej Domchev  0 
Rusland  Nika Leopoldova   1 
Letland  Zoja Golubeva  1 
Ukraine  Olga Baltazhy   1 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  1 
Rusland  Natalia Shestakova   1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Ronde 3
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Nederland  Roel Boomstra   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Nederland  Jasper Lemmen  1 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Rusland  Alexander Verkhovykh   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Natalia Shestakova   1 
Letland  Zoja Golubeva  1 
Ukraine  Olga Baltazhy   0 
Polen  Natalia Sadowska  2 
Rusland  Nika Leopoldova   2 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  0 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Nederland  Vitalia Doumesh   0 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  2 
Ronde 4
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   0 
Nederland  Jasper Lemmen  2 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Litouwen  Aleksej Domchev   1 
Rusland  Alexander Verkhovykh  1 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Polen  Natalia Sadowska  1 
Ukraine  Olga Baltazhy   1 
Rusland  Natalia Shestakova  1 
Polen  Arleta Flisikowska   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   2 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  0 
Nederland  Vitalia Doumesh   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1