HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Barrage Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage

 Klassen: 
 
 Masters 
 Knock Out Open NK 
 Open NK 
 LG Barrages Masters 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Nederland  Martijn van IJzendoorn  0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Senegal  Macodou NDiaye   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   0 
Rusland  Ainur Shaibakov  2 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   2 
Senegal  Macodou NDiaye  0 
Letland  Guntis Valneris   0 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  2 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Senegal  Macodou NDiaye   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Senegal  Macodou NDiaye   1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Getmanski   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Senegal  Macodou NDiaye  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   2 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Ronde 2
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Senegal  Macodou NDiaye  1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Rusland  Alexander Georgiev   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  1 
Rusland  Alexander Getmanski   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Letland  Guntis Valneris   2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Rusland  Ainur Shaibakov   2 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Senegal  Macodou NDiaye  1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   2 
Senegal  Macodou NDiaye  0 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Alexander Georgiev   2 
Letland  Guntis Valneris  0 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Senegal  Macodou NDiaye   1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   0 
Rusland  Ainur Shaibakov  2 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Ronde 3
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Senegal  Macodou NDiaye   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  0 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Senegal  Macodou NDiaye   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  0 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Senegal  Macodou NDiaye  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Ronde 4
Rusland  Alexander Getmanski  2 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  0 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Senegal  Macodou NDiaye  0 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  1 
Senegal  Macodou NDiaye   0 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  2 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Ronde 5
Rusland  Alexander Getmanski  0 
Rusland  Ivan Trofimov  2 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   2 
Rusland  Alexander Getmanski  0 
Letland  Guntis Valneris   2 
Rusland  Alexander Getmanski  0