HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   SWMG Beijing Barrages Blitz 2011 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage 2

 Klassen: 
 Barrage 2 
 
  Men: 
  Final 
  Group A 
  Group B 
  Women: 
  Final 
  64 section: 
  Final 
  Group 
  Barrages: 
  Rapid 
  Blitz 
  Georgiev 
 Partijen
  Toernooizaal    Disclaimer
 Alle uitslagen
Ronde 1
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
China  Wei Zhou   0 
Nederland  Pim Meurs  2 
Mongolie  Erdenebileg Dul   0 
Rusland  Alexander Getmanski  2 
Rusland  Darya Tkachenko   0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  2 
Ronde 2
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Nederland  Roel Boomstra   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Ronde 3
Letland  Guntis Valneris  1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Mongolie  Erdenebileg Dul   0 
Letland  Roberts Misans  2 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Nederland  Pim Meurs  1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  2 
Rusland  Vladimir Skrabov   0 
Rusland  Sergey Belosheev  2 
Rusland  Alexandr Azarov   2 
China  Pei Liu  0 
Ronde 4
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  1 
Rusland  Sergey Belosheev   0 
Rusland  Oleg Dashkov  2 
Ronde 5
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  1 
Rusland  Darya Tkachenko   1 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja  1 
Rusland  Sergey Belosheev   1 
Rusland  Gawril Kolesov  1 
Ronde 6
Letland  Guntis Valneris  2 
Rusland  Alexander Getmanski  0 
Mongolie  Erdenebileg Dul   0 
Rusland  Ainur Shaibakov  2 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva   1 
China  Wei Zhou  1 
Rusland  Oleg Dashkov   1 
Rusland  Vladimir Skrabov  1 
Ronde 7
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Getmanski   0 
Nederland  Roel Boomstra  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   2 
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   0 
Rusland  Darya Tkachenko  2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   1 
Letland  Zoja Golubeva  1 
Rusland  Oleg Dashkov   1 
Rusland  Sergey Belosheev  1