HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG World Cup Blitzbarrage Lille 2012 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage 2

 Klassen: 
 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Barrage rapid 
 Barrage blitz 
 Barrage Lehman 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Nederland  Edwin de Jager  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Nederland  Ron Heusdens   1 
Ukraine  Vasyl Pikiniar  1 
Ukraine  Olga Baltazhy   2 
Rusland  Angelina Popova  0 
Ronde 2
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Ukraine  Yuriy Lagoda  1 
Ukraine  Juri Bobkov   0 
Rusland  Alexander Getmanski  2 
Mongolie  Manlai Ravjir   0 
Nederland  Kees Thijssen  2 
Ukraine  Yuriy Anikeev   2 
Nederland  Erik van de Weerdhof  0 
Rusland  Ayyyna Sobakina   2 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  0 
Ronde 3
Nederland  Peter van der Stap  0 
Rusland  Ivan Trofimov  2 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Mongolie  Otgonbileg Tserenbyamba   0 
China  Qianrang Zeng  2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   2 
Nederland  Mei-Jhi Wu  0 
Ukraine  Olga Baltazhy   2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  0 
Rusland  Nurguyana Azarova   1 
Polen  Natalia Sadowska  1 
Mongolie  Mandakhnaran Erdenetsogt   2 
China  Jia Yan  0 
Ronde 4
Nederland  Roel Boomstra  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   2 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
De  Hein De Cokere   1 
Rusland  Andrej Filimonov  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   2 
Nederland  Frits Luteijn  0 
China  Hanqing Zhao   1 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  1 
China  Siqi Xu   0 
Polen  Katarzyna Mederska  2 
Polen  Damian Reszka   0 
Rusland  Nikolai Kychkin  2 
Frankrijk  Alan Villaeys   0 
Polen  Mariusz Slezak  2 
Ronde 5
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Rusland  Alexander Getmanski   2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Nederland  Thijs Gerritsen   0 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  2 
Ukraine  Igor Kirzner   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Letland  Olesia Abdullina   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Ayyyna Sobakina   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   2 
Rusland  Aygul Idrisova  0 
Rusland  Nurguyana Azarova   0 
Ukraine  Olga Baltazhy  2 
Ronde 6
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Nederland  Ron Heusdens   0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  2 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Ukraine  Juri Bobkov   1 
Litouwen  Valery Kudriavcev  1 
Frankrijk  Sebastien Duplouy   0 
Nederland  Henk Ruesink  2 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Nika Leopoldova  1 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   1 
Rusland  Nurguyana Azarova  1 
Nederland  Edwin de Jager   1 
Mongolie  Ganbold Dorj  1 
Rusland  Nikolai Kychkin   1 
Mali  Mariko Mamoutou  1 
Ronde 7
Nederland  Alexander Baliakin  0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Mongolie  Erdenebileg Dul   2 
Polen  Lukasz Kosobudzki  0 
Rusland  Ivan Trofimov   2 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  0 
Litouwen  Valery Kudriavcev   0 
Nederland  Kees Thijssen  2 
Ukraine  Dmytro Marynenko   1 
Nederland  Thijs Gerritsen  1 
De  Jim Depaepe   1 
Kameroen  Jean Marie Eyebe  1 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Polen  Natalia Sadowska   1 
Rusland  Nika Leopoldova  1 
Ukraine  Olga Baltazhy   0 
Rusland  Ayyyna Sobakina  2 
Ronde 8
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Duitsland  Vadim Virny  0 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Nederland  Kees Thijssen   2 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  0 
De  Hein De Cokere   2 
Ukraine  Dmytro Marynenko  0 
Ukraine  Igor Kirzner   2 
Nederland  Ron Heusdens  0 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Natalia Shestakova   0 
Polen  Natalia Sadowska  2 
Letland  Zane Magone   1 
Rusland  Ayyyna Sobakina  1 
Ronde 9
Letland  Roberts Misans  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Rusland  Ayyyna Sobakina   2 
Rusland  Aygul Idrisova  0 
Nederland  Vitalia Doumesh   0 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  2 
Mongolie  Erdenebileg Dul   2 
Nederland  Kees Thijssen  0