HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage 2

 Klassen: 
 
 Final Men 
 Final Women 
 Men 
 Women 
 Rapid Barrage 
 Blitz Barrage 
 GL Barrage 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse   2 
Rusland  Alexey Chizhov  0 
Nederland  Roel Boomstra   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Rusland  Irina Platonova   1 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  1 
Rusland  Nika Leopoldova   2 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  1 
Ukraine  Olga Baltazhy   2 
Rusland  Aygul Idrisova  0 
Ronde 2
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   0 
Rusland  Alexey Chizhov  2 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Rusland  Nika Leopoldova  1 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja   1 
Ukraine  Olga Baltazhy  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   0 
Rusland  Natalia Shestakova  2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  1 
Ronde 3
Nederland  Alexander Baliakin  0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Nederland  Jasper Lemmen   0 
Duitsland  Vadim Virny  2 
Rusland  Ainur Shaibakov   0 
Rusland  Alexey Chizhov  2 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Alexander Verkhovykh  1 
Letland  Zoja Golubeva   2 
Rusland  Natalia Shestakova  0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   0 
Rusland  Aygul Idrisova  2 
Ronde 4
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Nederland  Alexander Baliakin   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Letland  Guntis Valneris   0 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   0 
Ukraine  Artem Ivanov  2 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Rusland  Alexander Verkhovykh   1 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Polen  Natalia Sadowska   2 
Letland  Zoja Golubeva  0 
Rusland  Natalia Shestakova   1 
Ukraine  Olga Baltazhy  1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   1 
Polen  Arleta Flisikowska  1 
Nederland  Vitalia Doumesh   2 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  0