HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   SWMG Beijing Barrages Georgiev 2011 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage 3

 Klassen: 
 Barrage 3 
 
  Men: 
  Final 
  Group A 
  Group B 
  Women: 
  Final 
  64 section: 
  Final 
  Group 
  Barrages: 
  Rapid 
  Blitz 
  Georgiev 
 Partijen
  Toernooizaal    Disclaimer
 Alle uitslagen
Ronde 1
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   2 
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Ronde 2
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   0 
Nederland  Roel Boomstra  2 
Ronde 3
Nederland  Roel Boomstra  1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  0 
Nederland  Pim Meurs   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  0 
Letland  Guntis Valneris   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Alexander Getmanski   2 
Nederland  Pim Meurs  0 
Nederland  Roel Boomstra   2 
Letland  Guntis Valneris  0 
Ronde 4
Nederland  Roel Boomstra  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev  2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   2 
Letland  Zoja Golubeva  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Nederland  Roel Boomstra   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   1 
Letland  Zoja Golubeva  1 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  1 
Ronde 5
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  2 
Rusland  Murodullo Amrillaev  0 
Nederland  Roel Boomstra   2 
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Nederland  Nina Hoekman-Jankovskaja   0 
Rusland  Darya Tkachenko  2 
Rusland  Gawril Kolesov   2 
Rusland  Sergey Belosheev  0 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  1 
Ronde 6
China  Wei Zhou  0 
Brazilie  Allan Igor Morena Silva  2 
Rusland  Vladimir Skrabov   2 
Rusland  Oleg Dashkov  0 
Ronde 7
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Letland  Zoja Golubeva   0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  2 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Georgiev   2 
Letland  Guntis Valneris  0