HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille 2012 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage 3

 Klassen: 
 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Barrage rapid 
 Barrage blitz 
 Barrage Lehman 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Ukraine  Vasyl Pikiniar  1+ 
Nederland  Ron Heusdens  1- 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1+ 
Nederland  Edwin de Jager  1- 
Ronde 2
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Polen  Natalia Sadowska   1 
Rusland  Nurguyana Azarova  1 
Rusland  Alexander Getmanski   2 
Ukraine  Yuriy Anikeev  0 
Rusland  Nurguyana Azarova   0 
Polen  Natalia Sadowska  2 
Ronde 3
Nederland  Alexander Baliakin  0 
Nederland  Roel Boomstra  2 
Rusland  Alexander Getmanski   1+ 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1- 
Rusland  Andrej Filimonov   1- 
De  Hein De Cokere  1+ 
Mongolie  Erdembileg Tserenbyamba   0 
China  Weiming Ji  2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   1+ 
China  Hanqing Zhao  1- 
Ronde 4
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Mongolie  Erdenebileg Dul  1 
Ukraine  Juri Bobkov   1 
De  Hein De Cokere  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   2 
Letland  Olesia Abdullina  0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   2 
Rusland  Ayyyna Sobakina  0 
Mongolie  Ganbold Dorj   0 
Polen  Mariusz Slezak  2 
Nederland  Roel Boomstra   0 
Rusland  Alexey Chizhov  2 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Ukraine  Juri Bobkov   0 
De  Hein De Cokere  2 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Nederland  Alexander Baliakin   2 
Duitsland  Vadim Virny  0 
Ronde 5
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Nederland  Roel Boomstra   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Litouwen  Valery Kudriavcev   1 
Ukraine  Juri Bobkov  1 
Rusland  Nika Leopoldova   0 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  2 
Rusland  Nurguyana Azarova   1 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  1 
Mongolie  Ganbold Dorj   1 
Nederland  Edwin de Jager  1 
Mali  Mariko Mamoutou   2 
Rusland  Nikolai Kychkin  0 
Rusland  Alexey Chizhov   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   0 
Rusland  Nurguyana Azarova  2 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Ukraine  Juri Bobkov   1 
Litouwen  Valery Kudriavcev  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Litouwen  Valery Kudriavcev   2 
Ukraine  Juri Bobkov  0 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Rusland  Ivan Trofimov   0 
Ukraine  Yuriy Anikeev  2 
Ronde 6
Nederland  Thijs Gerritsen  0 
Ukraine  Dmytro Marynenko  2 
Kameroen  Jean Marie Eyebe   2 
De  Jim Depaepe  0 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   2 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich  2 
Rusland  Nika Leopoldova   1 
Polen  Natalia Sadowska  1 
Polen  Natalia Sadowska   2 
Rusland  Nika Leopoldova  0 
Ronde 7
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Polen  Mariusz Slezak   1 
Polen  Lukasz Kosobudzki  1 
Nederland  Jan Groenendijk   2 
Polen  Oskar Budis  0 
Kameroen  Jean Marie Eyebe   2 
Azerbeidzjan  Ramil Salahov  0 
Frankrijk  Sebastien Duplouy   2 
Nederland  Thijs Gerritsen  0 
Polen  Lukasz Kosobudzki   0 
Polen  Mariusz Slezak  2 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  2 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Georgiev   0 
Nederland  Alexander Baliakin  2 
Ronde 8
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Ukraine  Yuriy Anikeev   0 
Letland  Guntis Valneris  2