HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013 (Blitz)

    
    Link   

  Barrage 3

 Klassen: 
 
 Final Men 
 Final Women 
 Men 
 Women 
 Rapid Barrage 
 Blitz Barrage 
 GL Barrage 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
Ronde 1
Nederland  Roel Boomstra  2 
Nederland  Henk Grotenhuis ten Harkel  0 
Letland  Guntis Valneris   2 
Benin  Julien Affaton  0 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Nederland  Matthias de Kruijf  0 
Nederland  Jesse van Beek   0 
Nederland  Auke Scholma  2 
Kameroen  Leopold Kouogueu Kouomou   1 
Nederland  Henk Kleinrensink  1 
Suriname  Ramon Sakidin   0 
Kameroen  Thomy Lucien Mbongo  2 
Nederland  Jasper Lemmen   1 
Burkina  Guibrine Sawadogo  1 
Nederland  Jannes Kromhout   0 
Letland  Raimonds Vipulis  2 
Nederland  Paul Teer   0 
Ukraine  Yuriy Lagoda  2 
Rusland  Aygul Idrisova   2 
Letland  Zoja Golubeva  0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   2 
Nederland  Jacqueline Schouten  0 
Nederland  Laura Timmerman   0 
Ukraine  Olga Baltazhy  2 
Nederland  Ivo de Jong   1 
RoemeniĆ«  Evert Wiskerke  1 
Nederland  Paul Sier   0 
Nederland  Pim Arts  2 
Nederland  Han Seinhorst   2 
Suriname  Robby Koendjbiharie  0 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse   1 
Azerbeidzjan  Farhad Huseynov  1 
Ronde 2
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Rusland  Ivan Trofimov  0 
Mongolie  Erdenebileg Dul   1 
Nederland  Pim Meurs  1 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Nederland  Auke Scholma   1 
Ukraine  Yuriy Lagoda  1 
Nederland  Ivo de Jong   1 
Kameroen  Leopold Kouogueu Kouomou  1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   1 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  1 
Polen  Arleta Flisikowska   0 
Polen  Natalia Sadowska  2 
Rusland  Ayanika Kychkina   1 
Rusland  Darya Tkachenko  1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   1 
Ukraine  Olga Baltazhy  1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   0 
Rusland  Aygul Idrisova  2 
Rusland  Angelina Popova   1 
Nederland  Vitalia Doumesh  1 
Ronde 3
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  2 
Rusland  Alexander Georgiev   2 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  0 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Nederland  Pim Meurs   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Ivoorkust  Edmond Antoine Beugre   2 
Suriname  Arief Salarbaks  0 
Letland  Guntis Valneris   2 
Senegal  NDiaga Samb  0 
Wit-Rusland  Olga Fedorovich   1 
Letland  Zane Magone  1 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  1 
Nederland  Ester van Muijen   0 
Wit-Rusland  Viktoriya Belaya  2 
China  Pei Liu   2 
Deceased  Rima Danileviciene  0 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  1 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja   0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  2 
Ukraine  Olga Baltazhy   1 
Ukraine  Lyudmila Litvinenko  1 
Rusland  Ayyyna Sobakina   1 
Nederland  Vitalia Doumesh  1 
Rusland  Ivan Trofimov   0 
Mongolie  Erdenebileg Dul  2 
Rusland  Ayyyna Sobakina   1 
Nederland  Vitalia Doumesh  1 
Nederland  Wouter Ludwig   2 
Nederland  Bart Terwel  0 
Nederland  Wouter Sipma   2 
Nederland  Jesse van Beek  0 
Letland  Raimonds Vipulis   0 
Kameroen  Thomy Lucien Mbongo  2 
Rusland  Aisen Andreev   1 
Nederland  Jos Stokkel  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Rusland  Alexander Getmanski   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Nederland  Pim Meurs  1 
Rusland  Natalia Shestakova   2 
Rusland  Irina Platonova  0 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   1 
Letland  Zoja Golubeva  1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   2 
Rusland  Darya Tkachenko  0 
Nederland  Vitalia Doumesh   1 
Rusland  Ayyyna Sobakina  1 
Nederland  Jos Stokkel   0 
Rusland  Aisen Andreev  2 
Ronde 4
Kameroen  Flaubert Ndonzi  0 
Ukraine  Artem Ivanov  2 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   2 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  0 
Ukraine  Yuriy Anikeev   0 
Nederland  Martijn van IJzendoorn  2 
Senegal  Bassirou Ba   0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Rusland  Nika Leopoldova   0 
Letland  Zoja Golubeva  2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  1 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   2 
Rusland  Ayyyna Sobakina  0 
Ukraine  Lyudmila Litvinenko   0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  2 
Rusland  Angelina Popova   2 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  0 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Alexander Verkhovykh  1 
Nederland  Jan Groenendijk   1 
Nederland  Wouter Sipma  1 
Nederland  Bart Terwel   1 
Nederland  Jesse van Beek  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  0 
Nederland  Wouter Sipma   0 
Nederland  Jan Groenendijk  2 
Nederland  Jesse van Beek   0 
Nederland  Bart Terwel  2 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Alexander Verkhovykh  1 
Rusland  Alexander Verkhovykh   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Nederland  Leopold Sekongo   0 
Nederland  Roel Boomstra  2 
Ronde 5
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   2 
Nederland  Alexander Baliakin  0 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   2 
Nederland  Wouter Ludwig  0 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Rusland  Natalia Shestakova   1 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Nika Leopoldova  1 
Letland  Zoja Golubeva   0 
Polen  Natalia Sadowska  2 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   0 
Rusland  Irina Platonova  2 
Polen  Arleta Flisikowska   0 
Ukraine  Olga Baltazhy  2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Rusland  Ayyyna Sobakina  1 
Rusland  Darya Tkachenko   1 
Rusland  Aygul Idrisova  1 
Nederland  Ivo de Jong   0 
Nederland  Jasper Lemmen  2 
Letland  Raimonds Vipulis   0 
Nederland  Jan Groenendijk  2 
Nederland  Wouter Sipma   2 
Nederland  Bart Terwel  0 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Rusland  Alexey Chizhov   2 
Duitsland  Vadim Virny  0 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  1 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   0 
Rusland  Natalia Shestakova  2 
Rusland  Nika Leopoldova   1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  1 
Rusland  Ayyyna Sobakina   2 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  0 
Rusland  Aygul Idrisova   1 
Rusland  Darya Tkachenko  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   0 
Ukraine  Artem Ivanov  2 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   1 
Rusland  Ivan Trofimov  1 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   1 
Rusland  Nika Leopoldova  1 
Rusland  Darya Tkachenko   0 
Rusland  Aygul Idrisova  2 
Rusland  Ainur Shaibakov   2 
Rusland  Murodullo Amrillaev  0 
Rusland  Ivan Trofimov   1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  1 
Ronde 6
Ukraine  Artem Ivanov  0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Rusland  Alexey Chizhov   2 
Rusland  Ainur Shaibakov  0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   2 
Duitsland  Vadim Virny  0 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  1 
Nederland  Martijn van IJzendoorn   0 
Rusland  Murodullo Amrillaev  2 
Litouwen  Aleksej Domchev   0 
Ukraine  Yuriy Anikeev  2 
Nederland  Wouter Ludwig   1 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1 
Suriname  Arief Salarbaks   1 
Rusland  Alexander Verkhovykh  1 
Rusland  Nika Leopoldova   1 
Rusland  Natalia Shestakova  1 
Nederland  Vitalia Doumesh   2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  0 
Rusland  Irina Platonova   2 
Polen  Natalia Sadowska  0 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   2 
Letland  Zoja Golubeva  0 
Ukraine  Lyudmila Litvinenko   2 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   1 
Rusland  Ayyyna Sobakina  1 
Rusland  Ayanika Kychkina   2 
China  Bo Lian  0 
Rusland  Aygul Idrisova   2 
Letland  Zane Magone  0 
Nederland  Peter van der Stap   0 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse  2 
Nederland  Leopold Sekongo   0 
Letland  Raimonds Vipulis  2 
Nederland  Paul Sier   1 
Nederland  Jos Stokkel  1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   2 
Nederland  Wouter Ludwig  0 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   0 
Ukraine  Olga Baltazhy  2 
Rusland  Ayyyna Sobakina   0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  2 
Nederland  Wouter Sipma   1 
Nederland  Ivo de Jong  1 
Nederland  Jos Stokkel   2 
Nederland  Paul Sier  0 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau  1 
Ronde 7
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Letland  Guntis Valneris  0 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Nederland  Roel Boomstra   2 
Nederland  Jasper Lemmen  0 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Wit-Rusland  Andrei Tolchykau   0 
Nederland  Wouter Ludwig  2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   2 
Rusland  Nika Leopoldova  0 
Rusland  Irina Platonova   2 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  0 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   0 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  2 
Polen  Natalia Sadowska   2 
Ukraine  Olga Baltazhy  0 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   1 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  1 
Rusland  Ayyyna Sobakina   1 
Rusland  Darya Tkachenko  1 
Nederland  Frank Teer   1 
Azerbeidzjan  Farhad Huseynov  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Senegal  NDiaga Samb  1 
Nederland  Vitalia Doumesh   0 
Rusland  Natalia Shestakova  2 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja   2 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  0 
Rusland  Darya Tkachenko   2 
Rusland  Ayyyna Sobakina  0 
Nederland  Peter van der Stap   0 
Nederland  Wouter Sipma  2 
Azerbeidzjan  Farhad Huseynov   1 
Nederland  Frank Teer  1 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Ukraine  Yuriy Anikeev   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1 
Senegal  NDiaga Samb   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Nederland  Frank Teer   0 
Azerbeidzjan  Farhad Huseynov  2 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Ukraine  Yuriy Anikeev  1 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Rusland  Ainur Shaibakov  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   0 
Duitsland  Vadim Virny  2 
Ronde 8
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Ainur Shaibakov   0 
Nederland  Roel Boomstra  2 
Duitsland  Vadim Virny   0 
Nederland  Alexander Baliakin  2 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   1 
Rusland  Irina Platonova  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   1 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  1 
Litouwen  Aleksej Domchev   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  1 
Rusland  Irina Platonova   0 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  2 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   2 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  0 
Litouwen  Aleksej Domchev   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Rusland  Ivan Trofimov   2 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  0 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Litouwen  Aleksej Domchev   0 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  2 
Ronde 9
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Nika Leopoldova   0 
Letland  Zoja Golubeva  2 
Ukraine  Olga Baltazhy   1 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  1 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich   0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  2 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Nederland  Alexander Baliakin  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  1 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja   0 
Ukraine  Olga Baltazhy  2 
Nederland  Alexander Baliakin   1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Ukraine  Artem Ivanov   0 
Nederland  Alexander Baliakin  2 
Ronde 10
Rusland  Alexander Verkhovykh  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Nederland  Roel Boomstra   2 
Rusland  Alexander Shvartsman  0 
Ukraine  Artem Ivanov   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Ukraine  Artem Ivanov  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   1 
Rusland  Alexander Verkhovykh  1 
Rusland  Alexander Verkhovykh   0 
Rusland  Murodullo Amrillaev  2 
Ukraine  Artem Ivanov   0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Ronde 11
Nederland  Roel Boomstra  1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   1 
Rusland  Murodullo Amrillaev  1 
Litouwen  Aleksej Domchev   0 
Rusland  Alexander Verkhovykh  2 
Ukraine  Olga Baltazhy   0 
Rusland  Natalia Shestakova  2 
Polen  Arleta Flisikowska   0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  2 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Nederland  Roel Boomstra  1 
Duitsland  Vadim Virny   1 
Rusland  Alexey Chizhov  1 
Rusland  Murodullo Amrillaev   2 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  0 
Nederland  Roel Boomstra   2 
Rusland  Alexander Georgiev  0 
Rusland  Alexey Chizhov   1 
Duitsland  Vadim Virny  1 
Duitsland  Vadim Virny   0 
Rusland  Alexey Chizhov  2