HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK (onofficieel) Computerdammen 2020 (Blitz)

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Kingsrow (Ed Gilbert)   X 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 2 2 1 1 2 2 2 2 2 1 2 2 2 2 2261412040901
2 Scan (Fabien Letouzey)   1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2261412040881
3 Dragon (Michel Grimminck)   1 1 1 1 X 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2261214038841
4 Sjende Blyn (Jelle Wiersma)   1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 2 1 1 2 1 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2261214038835
5 Truus (Stef Keetman)   0 1 1 1 1 0 1 1 X 2 1 1 2 1 0 1 2 1 1 1 1 2 2 2 2 2 226914332685
6 Edeon Sport (Naumik, Odnoklubov, Naumik)   1 0 0 1 1 1 1 0 0 1 X 1 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 2 2 2 2 226913431627
7 Flits (Adri Vermeulen)   1 0 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 X 1 1 2 1 1 2 2 1 2 2 2 2 2 226913431620
8 Moby Dam (Harm Jetten)   0 1 1 0 1 0 0 1 1 2 1 1 1 1 X 1 1 1 2 2 2 1 2 2 1 2 226814430619
9 Damage (Bert Tuyt)   1 0 0 1 1 1 1 0 1 0 1 0 0 1 1 1 X 2 1 2 1 2 2 1 2 2 226713627531
10 Aurora Borealis (Alexander Svirin)   0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 X 0 1 2 2 2 2 2 226671319288
11 Tornado (Frank Mesander)   0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0 0 0 1 2 1 X 1 1 2 1 2 2264101218296
12 Cerberus (Leo Nagels)   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 X 2 1 2 226361712161
13 Dream (Said Koudache)   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1 X 2 2262420887
14 Plus 500 (Serge Startsev)   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X26002600

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
 Kingsrow Scan Dragon
 Sjende Truus Edeon
  Moby Damage
 Aurora Tornado Cerberus
 Dream Plus
 Ronde 26 
 zo 13-09-2020  Truus (Stef Keetman)  - Flits (Adri Vermeulen)  2-0Partij
 Edeon Sport (Naumik, Odnoklubov, Naumik)  - Kingsrow (Ed Gilbert)  0-2Partij
 Dream (Said Koudache)  - Moby Dam (Harm Jetten)  1-1Partij
 Dragon (Michel Grimminck)  - Plus 500 (Serge Startsev)  2-0Partij
 Damage (Bert Tuyt)  - Scan (Fabien Letouzey)  1-1Partij
 Cerberus (Leo Nagels)  - Sjende Blyn (Jelle Wiersma)  0-2Partij
 Aurora Borealis (Alexander Svirin)  - Tornado (Frank Mesander)  1-1Partij