HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Israel 2009

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Aleksandr Gantman   2204  X 2 2 1 1 2 2 2 2 2972016126
2 Eduard Rabinovitch  MF 2349  0 X 0 2 1 2 2 2 2 296121389
3 Jakov Shaus  MF 2297  0 2 X 1 1 1 2 1 2 193511187
  Boris Plotkin   2154  1 0 1 X 1 1 1 2 2 293511180
  Erlen Pomeranets  MF 2211  1 1 1 1 X 2 1 1 1 292701190
6 Roufine Prokupets  MF 2124  0 0 1 1 0 X 1 1 2 29243850
7 Mark Strugatch   2132  0 0 0 1 1 1 X 1 0 29144642
  Grigori Moldavski   2122  0 0 1 0 1 1 1 X 1 19063644
9 Ella Zilberman   2065  0 0 0 0 1 0 2 1 X 19135532
10 Samuel Tombak   2083  0 0 1 0 0 0 0 1 1 X9036322

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
Jakov
BorisErlenRoufine
MarkGrigoriElla
Samuel
 Ronde 1 
 za 03-10-2009  Samuel Tombak (2083) - Ella Zilberman (2065) 1-1
 Mark Strugatch (2132) - Samuel Tombak (2083) 2-0
 Ella Zilberman (2065) - Mark Strugatch (2132) 2-0
 Grigori Moldavski (2122) - Samuel Tombak (2083) 1-1
 Ella Zilberman (2065) - Grigori Moldavski (2122) 1-1
 Grigori Moldavski (2122) - Mark Strugatch (2132) 1-1
 Samuel Tombak (2083) - Roufine Prokupets (2124) 0-2
 Roufine Prokupets (2124) - Ella Zilberman (2065) 2-0
 Mark Strugatch (2132) - Roufine Prokupets (2124) 1-1
 Roufine Prokupets (2124) - Grigori Moldavski (2122) 1-1
 Samuel Tombak (2083) - Boris Plotkin (2154) 0-2
 Boris Plotkin (2154) - Ella Zilberman (2065) 2-0
 Mark Strugatch (2132) - Boris Plotkin (2154) 1-1
 Roufine Prokupets (2124) - Boris Plotkin (2154) 1-1
 Boris Plotkin (2154) - Grigori Moldavski (2122) 2-0
 Jakov Shaus (2297) - Samuel Tombak (2083) 1-1
 Ella Zilberman (2065) - Jakov Shaus (2297) 0-2
 Jakov Shaus (2297) - Mark Strugatch (2132) 2-0
 Grigori Moldavski (2122) - Jakov Shaus (2297) 1-1
 Jakov Shaus (2297) - Roufine Prokupets (2124) 1-1
 Boris Plotkin (2154) - Jakov Shaus (2297) 1-1
 Erlen Pomeranets (2211) - Samuel Tombak (2083) 2-0
 Ella Zilberman (2065) - Erlen Pomeranets (2211) 1-1
 Erlen Pomeranets (2211) - Mark Strugatch (2132) 1-1
 Grigori Moldavski (2122) - Erlen Pomeranets (2211) 1-1
 Erlen Pomeranets (2211) - Roufine Prokupets (2124) 2-0
 Boris Plotkin (2154) - Erlen Pomeranets (2211) 1-1
 Erlen Pomeranets (2211) - Jakov Shaus (2297) 1-1
 Samuel Tombak (2083) - Eduard Rabinovitch (2349) 0-2
 Eduard Rabinovitch (2349) - Ella Zilberman (2065) 2-0
 Mark Strugatch (2132) - Eduard Rabinovitch (2349) 0-2
 Eduard Rabinovitch (2349) - Grigori Moldavski (2122) 2-0
 Roufine Prokupets (2124) - Eduard Rabinovitch (2349) 0-2
 Eduard Rabinovitch (2349) - Boris Plotkin (2154) 2-0
 Jakov Shaus (2297) - Eduard Rabinovitch (2349) 2-0
 Eduard Rabinovitch (2349) - Erlen Pomeranets (2211) 1-1
 Samuel Tombak (2083) - Aleksandr Gantman (2204) 0-2
 Aleksandr Gantman (2204) - Ella Zilberman (2065) 2-0
 Mark Strugatch (2132) - Aleksandr Gantman (2204) 0-2
 Aleksandr Gantman (2204) - Grigori Moldavski (2122) 2-0
 Roufine Prokupets (2124) - Aleksandr Gantman (2204) 0-2
 Aleksandr Gantman (2204) - Boris Plotkin (2154) 1-1
 Jakov Shaus (2297) - Aleksandr Gantman (2204) 0-2
 Eduard Rabinovitch (2349) - Aleksandr Gantman (2204) 0-2
 Aleksandr Gantman (2204) - Erlen Pomeranets (2211) 1-1