HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Russisch Kampioenschap U23 Rusland 2010

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Nikolai Gulyaev  MI 2283  X 1 2 1 2 2 2 2 2 2972016123
2 Sergey Fedin  MF 2204  1 X 1 1 1 1 2 2 2 294501393
3 Ainur Shaibakov  MF 2247  0 1 X 1 1 1 2 2 2 294411278
  Maksim Milshin  MF 2225  1 1 1 X 1 1 2 2 1 293601289
5 Anton Permyakov   2069  0 1 1 1 X 1 2 1 2 293511174
6 Aisen Andreev   2039  0 1 1 1 1 X 2 1 1 292611070
7 Marat Kutushev   0 0 0 0 0 0 X 2 1 29216517
  Dulus Moiseev   0 0 0 0 1 1 0 X 1 29135528
  Azat Muhametov   0 0 0 1 0 1 1 1 X 19054533
10 Algys Eremeev   0 0 0 0 0 0 0 0 1 X901815

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
NikolaiSergeyAinur
MaksimAntonAisen
Azat
 Ronde 1 
 do 01-07-2010  Algys Eremeev  - Marat Kutushev  0-2
 Azat Muhametov  - Algys Eremeev  1-1
 Dulus Moiseev  - Algys Eremeev  2-0
 Marat Kutushev  - Dulus Moiseev  2-0
 Marat Kutushev  - Azat Muhametov  1-1
 Azat Muhametov  - Dulus Moiseev  1-1
 Algys Eremeev  - Aisen Andreev (2039) 0-2
 Aisen Andreev (2039) - Marat Kutushev  2-0
 Dulus Moiseev  - Aisen Andreev (2039) 1-1
 Dulus Moiseev  - Anton Permyakov (2069) 1-1
 Anton Permyakov (2069) - Marat Kutushev  2-0
 Algys Eremeev  - Anton Permyakov (2069) 0-2
 Aisen Andreev (2039) - Azat Muhametov  1-1
 Anton Permyakov (2069) - Azat Muhametov  2-0
 Aisen Andreev (2039) - Anton Permyakov (2069) 1-1
 Ainur Shaibakov (2247) - Algys Eremeev  2-0
 Marat Kutushev  - Ainur Shaibakov (2247) 0-2
 Ainur Shaibakov (2247) - Dulus Moiseev  2-0
 Azat Muhametov  - Ainur Shaibakov (2247) 0-2
 Ainur Shaibakov (2247) - Aisen Andreev (2039) 1-1
 Anton Permyakov (2069) - Ainur Shaibakov (2247) 1-1
 Maksim Milshin (2225) - Algys Eremeev  2-0
 Marat Kutushev  - Maksim Milshin (2225) 0-2
 Maksim Milshin (2225) - Dulus Moiseev  2-0
 Azat Muhametov  - Maksim Milshin (2225) 1-1
 Maksim Milshin (2225) - Aisen Andreev (2039) 1-1
 Anton Permyakov (2069) - Maksim Milshin (2225) 1-1
 Maksim Milshin (2225) - Ainur Shaibakov (2247) 1-1
 Algys Eremeev  - Sergey Fedin (2204) 0-2
 Sergey Fedin (2204) - Marat Kutushev  2-0
 Dulus Moiseev  - Sergey Fedin (2204) 0-2
 Sergey Fedin (2204) - Azat Muhametov  2-0
 Sergey Fedin (2204) - Anton Permyakov (2069) 1-1
 Aisen Andreev (2039) - Sergey Fedin (2204) 1-1
 Ainur Shaibakov (2247) - Sergey Fedin (2204) 1-1
 Sergey Fedin (2204) - Maksim Milshin (2225) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2283) - Anton Permyakov (2069) 2-0
 Aisen Andreev (2039) - Nikolai Gulyaev (2283) 0-2
 Nikolai Gulyaev (2283) - Azat Muhametov  2-0
 Algys Eremeev  - Nikolai Gulyaev (2283) 0-2
 Nikolai Gulyaev (2283) - Marat Kutushev  2-0
 Dulus Moiseev  - Nikolai Gulyaev (2283) 0-2
 Ainur Shaibakov (2247) - Nikolai Gulyaev (2283) 0-2
 Nikolai Gulyaev (2283) - Maksim Milshin (2225) 1-1
 Sergey Fedin (2204) - Nikolai Gulyaev (2283) 1-1