HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Litouwen 2002

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Aleksej Domchev  MI 2298  X 1 1 1 2 1 2 2 2 2 21064016138
2 Vaidas Stasytis   2089  1 X 1 2 1 2 2 1 1 2 11046014132
  Edvard Buzinskij  GMI 2340  1 1 X 1 1 2 2 1 1 2 21046014124
4 Valery Kudriavcev   2205  1 0 1 X 1 2 2 2 1 1 21045113112
5 Justinas Jankunas   2246  0 1 1 1 X 1 1 1 2 2 1102711196
6 Sharunas Mardosa   2134  1 0 0 0 1 X 0 2 1 2 210334970
7 Victor Volosienkin  MF 2180  0 0 0 0 1 2 X 1 2 0 210325860
8 Egidijus Petryla  MI 2276  0 1 1 0 1 0 1 X 1 0 210154764
  Ziwille Ringelene  GMIF 2136  0 1 1 1 0 1 0 1 X 1 110073768
10 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  MIF 2108  0 0 0 1 0 0 2 2 1 X 010226650
11 Sergej Bezzubov   1946  0 1 0 0 1 0 0 0 1 2 X10136544

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
AleksejVaidasEdvard
ValerySharunas
VictorEgidijus
Romualda
 Ronde 1 
 ma 01-04-2002  Ziwille Ringelene (2136) - Sharunas Mardosa (2134) 1-1
 Aleksej Domchev (2298) - Ziwille Ringelene (2136) 2-0
 Sharunas Mardosa (2134) - Aleksej Domchev (2298) 1-1
 Justinas Jankunas (2246) - Ziwille Ringelene (2136) 2-0
 Sharunas Mardosa (2134) - Justinas Jankunas (2246) 1-1
 Justinas Jankunas (2246) - Aleksej Domchev (2298) 0-2
 Ziwille Ringelene (2136) - Egidijus Petryla (2276) 1-1
 Egidijus Petryla (2276) - Sharunas Mardosa (2134) 0-2
 Aleksej Domchev (2298) - Egidijus Petryla (2276) 2-0
 Egidijus Petryla (2276) - Justinas Jankunas (2246) 1-1
 Ziwille Ringelene (2136) - Sergej Bezzubov (1946) 1-1
 Sergej Bezzubov (1946) - Sharunas Mardosa (2134) 0-2
 Aleksej Domchev (2298) - Sergej Bezzubov (1946) 2-0
 Sergej Bezzubov (1946) - Justinas Jankunas (2246) 1-1
 Egidijus Petryla (2276) - Sergej Bezzubov (1946) 2-0
 Victor Volosienkin (2180) - Ziwille Ringelene (2136) 2-0
 Sharunas Mardosa (2134) - Victor Volosienkin (2180) 0-2
 Victor Volosienkin (2180) - Aleksej Domchev (2298) 0-2
 Justinas Jankunas (2246) - Victor Volosienkin (2180) 1-1
 Victor Volosienkin (2180) - Egidijus Petryla (2276) 1-1
 Sergej Bezzubov (1946) - Victor Volosienkin (2180) 0-2
 Edvard Buzinskij (2340) - Ziwille Ringelene (2136) 1-1
 Sharunas Mardosa (2134) - Edvard Buzinskij (2340) 0-2
 Edvard Buzinskij (2340) - Aleksej Domchev (2298) 1-1
 Justinas Jankunas (2246) - Edvard Buzinskij (2340) 1-1
 Edvard Buzinskij (2340) - Egidijus Petryla (2276) 1-1
 Aleksej Domchev (2298) - Vaidas Stasytis (2089) 1-1
 Vaidas Stasytis (2089) - Sharunas Mardosa (2134) 2-0
 Ziwille Ringelene (2136) - Vaidas Stasytis (2089) 1-1
 Edvard Buzinskij (2340) - Victor Volosienkin (2180) 2-0
 Sergej Bezzubov (1946) - Edvard Buzinskij (2340) 0-2
 Egidijus Petryla (2276) - Vaidas Stasytis (2089) 1-1
 Vaidas Stasytis (2089) - Justinas Jankunas (2246) 1-1
 Vaidas Stasytis (2089) - Sergej Bezzubov (1946) 1-1
 Victor Volosienkin (2180) - Vaidas Stasytis (2089) 0-2
 Vaidas Stasytis (2089) - Edvard Buzinskij (2340) 1-1
 Ziwille Ringelene (2136) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) 1-1
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) - Sharunas Mardosa (2134) 0-2
 Aleksej Domchev (2298) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) 2-0
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) - Justinas Jankunas (2246) 0-2
 Egidijus Petryla (2276) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) 0-2
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) - Sergej Bezzubov (1946) 0-2
 Victor Volosienkin (2180) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) 0-2
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) - Edvard Buzinskij (2340) 0-2
 Vaidas Stasytis (2089) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) 2-0
 Valery Kudriavcev (2205) - Ziwille Ringelene (2136) 1-1
 Sharunas Mardosa (2134) - Valery Kudriavcev (2205) 0-2
 Valery Kudriavcev (2205) - Aleksej Domchev (2298) 1-1
 Justinas Jankunas (2246) - Valery Kudriavcev (2205) 1-1
 Valery Kudriavcev (2205) - Egidijus Petryla (2276) 2-0
 Valery Kudriavcev (2205) - Victor Volosienkin (2180) 2-0
 Sergej Bezzubov (1946) - Valery Kudriavcev (2205) 0-2
 Edvard Buzinskij (2340) - Valery Kudriavcev (2205) 1-1
 Valery Kudriavcev (2205) - Vaidas Stasytis (2089) 0-2
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) - Valery Kudriavcev (2205) 1-1