HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Wit-Rusland 1993

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexander Baliakin  GMI 2424  X 1 1 2 1 2 2 2 1 2 0 1 2 2 2 2 216105125376
2 Anatoli Gantvarg  GMI 2419  1 X 1 0 2 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 2 21678122325
3 Evgeni Vatutin  GMI 2367  1 1 X 2 0 1 1 1 1 2 1 2 2 2 1 1 21669121315
4 Andrej Kalmakov   2294  0 2 0 X 1 2 1 1 1 1 2 2 0 2 2 2 11676320295
5 Alexander Woronitch   2281  1 0 2 1 X 0 1 2 1 2 2 1 2 0 1 1 21667319289
6 Michael Kats  MI 2344  0 1 1 0 2 X 1 1 2 1 1 1 1 1 2 2 21659219274
7 Valerij Swizinski  MI 2277  0 1 1 1 1 1 X 0 1 1 1 2 2 1 1 1 116212216241
8 Igor Rybakov  MI 2279  0 0 1 1 0 1 2 X 1 0 2 1 2 1 1 1 21648416228
9 Sergei Nosevitch   2253  1 0 1 1 1 0 1 1 X 1 2 1 0 2 1 2 01639415230
10 Alexander Bulatov  MI 2291  0 1 0 1 0 1 1 2 1 X 1 2 0 0 2 1 21647515217
11 W. Chlebnikow   2 1 1 0 0 1 1 0 0 1 X 0 1 2 1 2 11638514223
12 Alexander Presman  GMI 2367  1 1 0 0 1 1 0 1 1 0 2 X 1 1 1 0 21629513200
13 Igor Tereshko   0 0 0 2 0 1 0 0 2 2 1 1 X 1 1 1 11637613190
14 Arkadij Plakhin   0 1 0 0 2 1 1 1 0 2 0 1 1 X 1 1 01628612189
15 Michael Eskin   0 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 X 1 116011511160
16 Vitali Varushyla   0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 0 2 1 1 1 X 11619611159
17 Pavel Shatsov   0 0 0 1 0 0 1 0 2 0 1 0 1 2 1 1 X1626810139

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
AlexanderAnatoliEvgeni
AndrejMichael
IgorSergei
AlexanderAlexander
IgorArkadij
Vitali
 Ronde 17 
 do 15-04-1993  Alexander Woronitch (2281) - Igor Rybakov (2279) 2-0Partij
 Igor Tereshko  - Alexander Bulatov (2291) 2-0Partij
 Pavel Shatsov  - Anatoli Gantvarg (2419) 0-2Partij
 Alexander Presman (2367) - Michael Kats (2344) 1-1Partij
 Arkadij Plakhin  - Valerij Swizinski (2277) 1-1Partij
 Sergei Nosevitch (2253) - Alexander Baliakin (2424) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2294) - Evgeni Vatutin (2367) 0-2Partij
 Michael Eskin  - Vitali Varushyla  1-1Partij