HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Tsjechie 2013

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Barrage 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Vaclav Krista  MI 2120  X 1 1 1 1 2 1 2 2 294501398
2 Jeronym Subrt   1968  1 X 2 1 1 1 1 2 2 2945013102
3 Jiri Sysel  MF 2180  1 0 X 1 2 2 1 2 2 295311395
4 Miroslav Stanek   2072  1 1 1 X 1 1 2 1 2 293601291
5 Filip Kareta   1 1 0 1 X 1 1 1 2 292611072
6 Daniel Keller   2023  0 1 0 1 1 X 1 1 2 29252960
7 Vaclav Marek   1947  1 1 1 0 1 1 X 1 1 19081870
8 Lumir Gatnar   1870  0 0 0 1 1 1 1 X 1 29153746
9 Jan Prib   1964  0 0 0 0 0 0 1 1 X 19036317
10 Petra Duskova   0 0 0 0 0 0 1 0 1 X9027211

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
VaclavJiri
MiroslavFilipDaniel
VaclavLumir
Petra
 Ronde 1 
 zo 10-03-2013  Petra Duskova  - Jan Prib (1964) 1-1
 Lumir Gatnar (1870) - Petra Duskova  2-0
 Jan Prib (1964) - Lumir Gatnar (1870) 1-1
 Vaclav Marek (1947) - Petra Duskova  1-1
 Jan Prib (1964) - Vaclav Marek (1947) 1-1
 Vaclav Marek (1947) - Lumir Gatnar (1870) 1-1
 Petra Duskova  - Daniel Keller (2023) 0-2
 Daniel Keller (2023) - Jan Prib (1964) 2-0
 Lumir Gatnar (1870) - Daniel Keller (2023) 1-1
 Daniel Keller (2023) - Vaclav Marek (1947) 1-1
 Petra Duskova  - Filip Kareta  0-2
 Filip Kareta  - Jan Prib (1964) 2-0
 Lumir Gatnar (1870) - Filip Kareta  1-1
 Filip Kareta  - Vaclav Marek (1947) 1-1
 Daniel Keller (2023) - Filip Kareta  1-1
 Miroslav Stanek (2072) - Petra Duskova  2-0
 Jan Prib (1964) - Miroslav Stanek (2072) 0-2
 Miroslav Stanek (2072) - Lumir Gatnar (1870) 1-1
 Vaclav Marek (1947) - Miroslav Stanek (2072) 0-2
 Miroslav Stanek (2072) - Daniel Keller (2023) 1-1
 Filip Kareta  - Miroslav Stanek (2072) 1-1
 Jiri Sysel (2180) - Petra Duskova  2-0
 Jan Prib (1964) - Jiri Sysel (2180) 0-2
 Jiri Sysel (2180) - Lumir Gatnar (1870) 2-0
 Vaclav Marek (1947) - Jiri Sysel (2180) 1-1
 Jiri Sysel (2180) - Daniel Keller (2023) 2-0
 Filip Kareta  - Jiri Sysel (2180) 0-2
 Jiri Sysel (2180) - Miroslav Stanek (2072) 1-1
 Petra Duskova  - Jeronym Subrt (1968) 0-2
 Jeronym Subrt (1968) - Jan Prib (1964) 2-0
 Lumir Gatnar (1870) - Jeronym Subrt (1968) 0-2
 Jeronym Subrt (1968) - Vaclav Marek (1947) 1-1
 Daniel Keller (2023) - Jeronym Subrt (1968) 1-1
 Jeronym Subrt (1968) - Filip Kareta  1-1
 Miroslav Stanek (2072) - Jeronym Subrt (1968) 1-1
 Jeronym Subrt (1968) - Jiri Sysel (2180) 2-0
 Petra Duskova  - Vaclav Krista (2120) 0-2
 Vaclav Krista (2120) - Jan Prib (1964) 2-0
 Lumir Gatnar (1870) - Vaclav Krista (2120) 0-2
 Vaclav Krista (2120) - Vaclav Marek (1947) 1-1
 Vaclav Krista (2120) - Filip Kareta  1-1
 Daniel Keller (2023) - Vaclav Krista (2120) 0-2
 Miroslav Stanek (2072) - Vaclav Krista (2120) 1-1
 Vaclav Krista (2120) - Jiri Sysel (2180) 1-1
 Jeronym Subrt (1968) - Vaclav Krista (2120) 1-1