HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Vrouwen Ulaanbaatar 2013

    
    Link   

  Final

 Klassen: 
 Final 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Ala Tenghua   1946  X........................ 2....110020
  Mandakhnaran Erdenetsogt  GMIF.. X.......................... 2110020
  Tamara Tansykkuzhina  GMIF 2278 .... X...................... 2..110020
4 Ayyyna Karpova-Sobakina  MIF 2163 ...... X.... 1..................101011
  Darya Tkachenko  GMIF 2203 ........ X.............. 1......101011
  Hanqing Zhao  MIF 2014 .......... X.... 1..............101011
  Matrena Nogovitsyna  GMIF 2198 ...... 1.... X..................101011
  Natalia Sadowska  MIF 2112 .............. X...... 1........101011
  Nyamjargal Munkhbaatar  GMIF 1911 .......... 1.... X..............101011
  Odgerel Molomjamts  .................. X 1..........101011
  Olga Fedorovich  GMIF 2130 .................. 1 X..........101011
  Viktoriya Motrichko  GMIF 2123 .............. 1...... X........101011
  Zoja Golubeva  GMIF 2274 ........ 1.............. X......101011
14 Heike Verheul  MIF 2095  0........................ X....100100
  Laima Adlyte  MIF 2076 .... 0...................... X..100100
  Piret Viirma  MFF 1975 .. 0.......................... X100100

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
AlaMandakhnaranTamara
AyyynaDaryaHanqing
MatrenaNataliaNyamjargal
OdgerelOlgaViktoriya
ZojaHeikeLaima
Piret
 Ronde 1 
 vr 04-10-2013  Viktoriya Motrichko (2123) - Natalia Sadowska (2112) 1-1Partij
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Piret Viirma (1975) 2-0Partij
 Odgerel Molomjamts  - Olga Fedorovich (2130) 1-1Partij  
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Hanqing Zhao (2014) 1-1Partij
 Laima Adlyte (2076) - Tamara Tansykkuzhina (2278) 0-2Partij
 Darya Tkachenko (2203) - Zoja Golubeva (2274) 1-1Partij
 Ala Tenghua (1946) - Heike Verheul (2095) 2-0Partij
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) 1-1Partij